Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiedy podjąc starania o dziecko?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kiedy planujecie podjąc starania?
Przed 30tką kiedy sytuacja materialna i zawodowa bedzie stabilna
49%
 49%  [ 65 ]
Po 30-tce kiedy sytuacja materialna i zawodowa bedzie stabilna
6%
 6%  [ 8 ]
Przed 30-tka niezaleznie od sytuacji zawodowej i materialnej
39%
 39%  [ 52 ]
Po 30-tce niezaleznie od sytuacji zawodowej i materialnej
0%
 0%  [ 0 ]
Nie chcemy miec dzieci
2%
 2%  [ 3 ]
Inna odpowiedz
2%
 2%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 131

Autor Wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atina ładnie opisałaś instynkt uśmiech
Ja mam 24 mąż 25 zawsze chcieliśmy mieć przynajmniej dwójkę dzieci, z tym że zależało mi na tym aby pierwsze było do 25 lat i się udało , teraz myślimy o drugim jednak jak i za pierwszym razem tak i teraz decyzja się przeciągnie przez wzgledy finansowe, ja muszę znaleźć pracę (bo teraz w formie gratulacji dostałam świadectwo pracy Mad ) i trochę tą sferę zawodową ustabilizować.
Jedno jest pewne Lenka prędzej czy później będzie miała rodzeństwo , bo nie ma nic piękniejszego niż patrzeć na tą maleńką istotkę jak rośnie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja go już czuję od dłuższego czasu i nic z tego nie wychodzi.
Jeśli chodzi o odpowiedni moment na dziecko, chyba nigdy takiego nie ma, zawsze jest coś jeszcze do zrobienia: lepsza praca, studia, mieszkanie, nowy samochód.

My starania zaczęliśmy jakieś 2 lata temu, pół roku prób i nic. Potem ze względu na ślub odpuściliśmy, chociaż specjalnie się nie zabezpieczaliśmy. Na kilka miesięcy przed ślubem zaczęliśmy się starać ponownie i do teraz efektów brak, a ja coraz większą presję wywieram sama na siebie... smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starałam się uśmiechuśmiech Instynkt to po prostu chęć posiadania dziecka, a to czy można sobie pozwolić na nie, to już inna kwestia. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie, i najgorzej jest jak sie instynkt czuje a kasy nie ma... smutny Juz mam 23 lata, B.24 wiec wcale az tacy suuuper mlodzi nie jestesmy a tu perspektywy slabe.. Ja studia skoncze dopiero za 3 lata! Wiec zakladajac ze udaloby sie od razu zajsc, bylabym mama majac 27. A tak chcialam byc mloda-mloda mama..

Takze lepiej w wieku 21 nie czuc instynktu, ale miec te pewnosc, ze jak sie poczuje to od razu mozna sie starac, niz byc w takiej sytuacji jak ja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś sobie zaplanowałam, że będę mieć 24 lata to wyjdę za mąż a jak będę mieć 26 to urodzę dziecko. No niestety nie wyszło bo mając 25[26 rocznikowo] wzięłam ślub, a dziecko, no cóż.. czekamy aż będziemy na swoim, tak jak piszecie, zawsze coś przeszkadza, u mnie też i praca, jeszcze prawdopodobnie będę zastępować asystentkę która zaszła w ciążę i teraz co? ja będę czekać aż ona wróci? bez sensu smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemampomyslu napisał:
No wlasnie, i najgorzej jest jak sie instynkt czuje a kasy nie ma... smutny Juz mam 23 lata, B.24 wiec wcale az tacy suuuper mlodzi nie jestesmy a tu perspektywy slabe..


o kurde to mój Ł będzie staruszkiem język ma na chwilę obecną 26 zanim będzie ślub to 27 to jakoś do 30 miejmy nadzieję że się zbierzemy Cool kurcze a już bym tak chciała buja w obłokach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 11 Paź 2013, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam 28 lat i czuję że jeszcze na to za wcześnie, ale myślę że już niedługo, to kwestia może 5 lat... najpierw muszę przygotowac ciało - odstawic leki antydepresyjne; ponadto znaleźc jakąś pracę...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edyta88
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 44
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 23 Lis 2013, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zaraz po ślubie zaczynamy starania Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak trochę z innej beczki. Kiedy podjąć starania o drugie dziecko?
Tzn kiedy tak najbezpieczniej - najwcześniej i najpóźniej?
Gdzieś czytałam lub słyszałam, że organizm kobiety po porodzie regeneruje się około dwóch lat i że wcześniejsze zachodzenie w ciąże jest niewskazane. Znowu niby im dłużej, tym bardziej ciąża może odbiegać od poprzedniej. Nie wiem ile w tym prawdy.

Moja teściowa w styczniu urodziła mojego męża, a w marcu zaszła już w kolejną ciąże, no i szczerze powiedziawszy młodszy brat męża całe dzieciństwo chorował, dzisiaj też nie jest okazem zdrowia, ciągle z czymś ma jakiś problem zdrowotny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mam brata urodziła w lutym w sierpni była w ciąży ze mnie....chorowita nie jestem.

Co do organizmu to uważam, że on doskonale wie kiedy jest gotów na drugie dziecko. Gdyby kobiety karmiły piersią organizm sam przestawia się w tryb niepłodności, gdy jest gotów na kolejną ciążę ta płodność powraca. U mnie miesiączka pojawila się po 1,5 roku od porodu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Następny
Strona 34 z 38

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group