Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Leala_87 I T. 7.08.2010 Nasz Najpiękniejszy Dzień!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leala_87
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 204

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 11:16    Temat postu: Leala_87 I T. 7.08.2010 Nasz Najpiękniejszy Dzień! Odpowiedz z cytatem

Kochane! Nie było mnie na forum długo, ale tyle się działo!
Przed samym ślubem stres niesamowity, zaczęło się od środy, kiedy dostałam urlop w pracy i przygotowania ruszyły pełną parą. Porządki, ostatnie zakupy. Mielismy tez problem z autem, na szczęście wszystko się wyjaśniło. Nasz kierowca wyjechał na urlop, wyłączył telefon i przypomniało mu się o nas dopiero w czwartek. W piątek rano zliczyłam jeszcze spowiedź. Najgorszym dniem był dla mnie piatek właśnie. Pojechaliśmy jeszcze z T. coś tam dokupić i zasłabłam w sklepie. Wtedy przypomniało mi się, że przecież od rana zjadłam tylko kromkę chleba. Nie mogłam w ogóle jeść. Napędziłam stracha mojemu mężusiowi. Do końca dnia miałam już zakaz robienia czegokolwiek. Miałam tylko odpoczywać. Wszystkim już zajęły się mama i teściowa. Wieczorem kąpiel i samodzielnie przeze mnie wykonany manicure ślubny (następnego dnia kosmetyczka mnie pytała gdzie go robiłam) Mimo, że poszłam spać wcześnie, spałam bardzo źle i wstałam ok.6.00. Tata ze świadkową wmusili we mnie kanapkę i herbatę i udałyśmy się do fryzjera. Fryzura choć oryginalna, a jednocześnie elegancka wyszła naprawdę pięknie. To samo makijaż. Wszyscy się zachwycali. Moja druhna pomogła mi sie ubrać. Suknia leżała idealnie. Czułam się jak księżniczka. Mój mąż oszalał na mój widok oczko Na błogosławieństwie zaszkliły mi się oczy... Cóż to byla wzruszająca chwila.... Kiedy jechaliśmy do slubu, nagle ogarnął mnie wysmienity humor i zaczęłam sypać żartami uśmiech Przed kościołem mieliśmy lekki stresik, ale kiedy szliśmy do ołtarza, bylismy usmiechnięci i radośni. Kiedy usiedliśmy T. szepnął do mnie: "kocham Cię, jesteś całym moim życiem". Przed slubem obawiałam się, że podczas przysięgi będziemy płakać lub śmiać się. Nic z tych rzeczy, wyszło nam naprawdę pięknie. Składając przysięgę mojemu mężowi czułam niesamowity spokój i przepełniające mnie szczęście... Nasz ślub był naprawdę cudowny, ksiądz powiedział piękne kazanie. Msza była uroczysta i wzniosła. Dostaliśmy mnówsto prezentów i życzeń. A nasze wesele zapisało się w historii naszych rodzin jako najbardziej udane. Piekny pałacyk, przepyszne jedzenie, i nasz wspaniały zespół. Naprawdę nie słyszałam, żeby ktokolwiek narzekał, no chyba, że na nadmiar jedzenia uśmiech Wróciliśmy z wesela o 5.00 i natychmiast położyliśmy się spać. Jako bardzo szczęśliwe małżeństwo....
PS. Właśnie dziś wróciliśmy z naszej podróży poślubnej.
_________________
ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leala ciesze sie ze macie piękne wspomnienia z tego dnia uśmiech

Jak bylo w podrozy? Kiedy mozemy spodziewac sie zdjęc? Jestem ciekawa jak siep prezentowaliscie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leala świetnie, że wszystko się udało. Macie teraz piękne wspomnienia icałe życie przed sobą. Serdeczne gratulacje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leala no to pieknie, że tak wspaniale wszystko wyszło uśmiech gratulacje uśmiechi czekamy na zdjęcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leala bardzo się cieszę, że wszystko się udało. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. uśmiech
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście również przyłączam się do gratulacji...mam nadzieję, że zdjęcia też się wkrótce pojawią lol [/quote]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też serdecznie gratulujemy wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego co najlepsze na nowej Drodze Życia;) samych szczęśliwych dni;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leala_87 ja również dołączam się do życzeń. Wszystkiego Najlepszego dla Was uśmiech bukiet prezent ciesze się, że wszystko doskonale się udało uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group