Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobór dodatków
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 13 Sie 2010, 18:52    Temat postu: Dobór dodatków Odpowiedz z cytatem

nadszedł czas zastanowić się nad doborem dodatków do mojej sukni. I tu zwracam się do was dziewczyny jako do "doświadczonych wedding planerek" uśmiech.proszę o szczere opinie i propozycje. Moja suknia dla przypomnienia (nie mam jeszcze swoich zdjęć, I przymiarka 30 sierpnia).
.
do tego złota biżuteria. Na szyję złoty łańcuszek, który dostałam na komunię, coś w ten deseń.
bransoletka
kolczyki powinny być długie bo nie chcę żeby mi zginęły gdzieś w gąszczu włosów:)może coś takiego?
Buty. Butom typowo ślubnym, czubiasty mówię stanowcze NIE. więc wymyśliłam sobie coś takiego
paznokcie french ale ze zdobieniem tylko na palcu serdecznym
mój bukiet z amarylisa, tylko czerwony
z fryzurą mam największy chyba problem. Nie chcę koka, tak rozpuszczone chyba nie będą wygodne, choć na co dzień chodzę w rozpuszczonych...Zresztą mam lęk przed fryzjerami. Więć fryzura jest tematem otwartym... albo tak (więcej propozycji mam na innym komputerze)
wreszcie welon. Chciałabym albo długi. Taki tylko mniej "marszczony" to będzie trzeba mierzyć do sukni.Albo taki stroik
takie bolerko http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6ebd24d4ca0ede66.
makijaż wiem tylko tyle, że chcę podkreślone oko...
i tu prośba o obiektywny osąd czy nie będzie tego wszystkiego za dużo i o wasze propozycje:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Pią 13 Sie 2010, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawie ciekawie...

bukiet sliczny juz go mam w ulubionych

fryzurka ta pierwsza tez

testroiki mnie osobiscie sie nie podobaja ale welon prosty bez marszczen jak najbardziej

suknie masz juz bardzo falbankowa

kolczyki bym inne wybrala bo torche jak moje rozowe z odpustu zlat dzieciecych uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdik
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 13 Sie 2010, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Kasia:) chociaż nie jestem doświadczoną wedding plenerką myślę, że powinnaś mieć skromną biżuterię, ponieważ suknia Twoja bardzo bogato wygląda i nie możesz przesadzić z dodatkami. Ja bym zrezygnowała z naszyjnika, a w zamian ładniutkie długie kolczyki. Biżuteria raczej powinna być z jednego kompletu. Jeżeli wybierasz różowe buty ( czy w jakimś innym kolorze) to bukiet w kolorze butów, żeby wszystko się ze sobą komponowało. Ja też chciałabym nałożyć buty w odważnym kolorze (różowym), ale niestety panu młodemu to się nie spodobało, bo z kolei on też by musiał mieć coś na sobie w tym kolorze, więc zrezygnowałam. Stwierdziłam, że nałożę takie buty tylko do zdjęć. Jeśli chodzi o welon to czyściutki biały, bez ozdób i raczej krótki, chociaż długi też może pasować, musiałabym zobaczyć to w całości. Tak jak oglądam zdjęcia to długie welony przeważnie są dobierane do skromnych sukienek. Ze stroiku zrezygnowałabym. Fryzurki bardzo mi się podobają.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 13 Sie 2010, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu ja się za wielką specjalistkę nie uważam, a już tym bardziej przed moim weselem, bo sama głupieje głupek Dla mnie zbyt dużo bardzo charakterystycznych rzeczy chcesz umieścić w jednym koszyku. Ja wybrałabym takie same dodatki - czyli jeśli gładką bransoletkę, to i kolczyki również uśmiech Skoro długie kolczyki, to nie zakładałabym nic na szyję (żeby nie przedobrzyć). Chcesz mieć długi welon, to nie robiłabym rozpuszczonych włosów uśmiech I jeszcze jedno, jeśli bukiet ma być czerwony, to buty nie moga być różowe uśmiech Wybierz jedną tonację. Obawiam się tylko, czy przy tak bogatej sukni, mocno rzucającej się w oczy, takie kontrastowe buty to dobry pomysł. Ja bym z nich zrezygnowała. żeby Ci nie wyszła z tego "Cyganka" oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 13 Sie 2010, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi się podoba uśmiech
tylko zamiast welonu radziłabym stroik i oczywiście włosy spięte.
poza tym ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Strasznie boje się, że będzie tego wszystkiego za dużo i wyjdzie wspomniana przez Ewę cyganka...Poczekam jeszcze aż będę miała suknię to będzie mi łatwiej sobie to wszystko wyobrazić...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedzie pieknie, zobaczysz wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rówież welon bym widziała krótki i spięte włosy. Kolczyki dla mnie OK, ale ransoletka chyba za duża ja bym oś delikatnego dała. No i buty też raczej białe. Natomiast bukiet uważam, że genialnie będzie pasował.

A i już gdzieś pisałam, ale powtórze...strasznie mi się sukienka Twoja podoba, była nr 2 wśród moich typów lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym ubrała skromną biżuterię gdyż sukienkę masz już bardzo ozdobną, a przecież żadna z Nas nie chcę wyglądać jak choinka uśmiech Welon także prosty beż zdobień. I włosy też raczej bym upieła, a by nie zgubić się w tym wszystkim uśmiech

Aha no i buty również białe. Jeśli bardzo nie chcesz takich typowo weselnych to po prostu wybierz inny fason.
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek a mogłabyś mi zdradzić ile będzie Cie kosztować ta sukienka.

Szczerze to chyba Twoja sukienka z tych które są pokazane na forum podoba mi się najbatdziej (oprócz mojej) i chciałbym wiedzieć jaki jest jej koszt lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group