Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziecko, finansowy punkt widzenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Sro 22 Sie 2012, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dwoma maluchami ciężko sobie poradzić, aczkolwiek nie jest to niemożliwe uśmiech Przez długi czas opiekowałam się bliźniakami mojej siostry (np. całe wakacje, lub po szkole) i szczerze mówiąc jest to duży kłopot.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 22 Sie 2012, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie uważam, że to jest problem mieć dwoje dzieci. Problem jest gdy jedno jest Twoje, a drugie całkiem obce. Kiedy Twoje nabije guza, masz ta to lekką zlewkę, pocałujesz i się zgoi, ale jak pomyślałam o tym, że to drugie miało by się przewrócić i zrobić kolano, zetrzeć brodę albo nabić guza, to słabo mi się robiło co ja miałabym wtedy jego rodzicom powiedzieć... Jesteś odpowiedzialna za swoje dziecko, ale za obce chyba milion razy bardziej :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Sro 22 Sie 2012, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, obce dziecko to jeszcze większa odpowiedzialność.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sro 22 Sie 2012, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele matek obawia się, że jak oddadzą dziecko mamie, która przy okazji będzie zajmowała się swoim, to wtedy zaniedba to obce...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 23 Sie 2012, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie było odwrotnie :/ Jak zajmowałam się obcym, to zaniedbałam własne... W konsekwencji Diana nabiła sobie ogromne limo pod okiem :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Czw 23 Sie 2012, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w a tak z innej beczki .. ja mieszkam 30 km od Łeby a dokładnie w Lęborku( będziesz przez niego jechać)... Latem jest tak tam tłoczno, że nie ma gdzie nogi postawić.W sumie ładne miasto , ale drogie. Polecałabym też LUbiatowo, to też się jedzie w strone Łeby ,ale się troszeczke odbija się w Wicku. No chyba, że zależy Wam na atrakcjach w Łebie.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 23 Sie 2012, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angelsita, dzięki oczko Nie byłam jeszcze w Łebie więc jedziemy tam na tzw rekonesans uśmiech Zwiedzać też mamy zamiar, bo całe dnie na plaży leżeć nie będziemy lol Mamy w planach na pewno dinopark i wydmy.

A tak w ogóle to co u Ciebie? Dawno Cię nie widziałam na forum uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Czw 23 Sie 2012, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w parku dinozaurów jest co zwiedzać , także polecam. uśmiech
Co u mnie, hmm cócia rośnie, ma 4 miesiące i 68 cm, takze jest duza, Ma już pierwszego ząbka jupii:) byliśmy też w Warszawie na na wizycie odnoście jej rozszczepu, jest malutki, zgryz ma dobry więc nie jest źle. Wyznaczyli nam termin operacji na 8.11.2012r.Jesteśmy dobrej myśli, a co u Was?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patunka82
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 23 Lut 2016, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My się właśnie zastanawiamy nad dzieckiem i ślubem, ale to wygląda tak, jak napisaliście - nie wiadomo, jak z pracą. Choć mój facet ma dobrą pracę - operator wózków widłowych - to nie wiadomo, ile czasu to jeszcze pociągnie. A ja aktualnie jestem bez pracy. I pytanie, czy warto pakować się w tym momencie w dziecko... chociaż bardzo byśmy chcieli smutny

Ostatnio zmieniony przez Patunka82 dnia Pią 4 Mar 2016, 11:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartka
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Mar 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto 1 Mar 2016, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie planuję dziecko. Tylko,że mąż i ja mamy pracę. Jak nie miałam pracy to również się stresowałam.

Na szczęście obecnie jest inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group