Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszetka, butonierka, brustaszka i inne trudne nazwy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kat napisał:

Pan młody nie jest dodatkiem do sukni ślubnej.


Mówimy o koszuli, która powinna się dobrze komponować. A roztrząsanie takimi kategoriami samo w sobie jest śmieszne. Zaraz się dowiemy, że suknia może w ogóle nie pasować do urody panny młodej, bo 'suknia nie jest dodatkiem do panny młodej'? Wszystko powinno mieć ręce i nogi, ale chyba troszkę się zagalopowałaś z takim stwierdzeniem.

Już nie mówiąc o tym, że niesmaczne jest wchodzenie na forum tylko po to, żeby krytykować i na siłę wciskać swoje poglądy. Nie bierzesz ślubu, zdajesz sobie sprawę, że ze nie każdy potrafi się odpowiednio ubrać. Można służyć radami, pomagać.. Ale jak szukasz miejsca na wyładowanie swoich modowych frustracji, to chyba źle trafiłaś.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kat
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 22

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Kat napisał:

Pan młody nie jest dodatkiem do sukni ślubnej.


Mówimy o koszuli, która powinna się dobrze komponować. A roztrząsanie takimi kategoriami samo w sobie jest śmieszne. Zaraz się dowiemy, że suknia może w ogóle nie pasować do urody panny młodej, bo 'suknia nie jest dodatkiem do panny młodej'? Wszystko powinno mieć ręce i nogi, ale chyba troszkę się zagalopowałaś z takim stwierdzeniem.

Już nie mówiąc o tym, że niesmaczne jest wchodzenie na forum tylko po to, żeby krytykować i na siłę wciskać swoje poglądy. Nie bierzesz ślubu, zdajesz sobie sprawę, że ze nie każdy potrafi się odpowiednio ubrać. Można służyć radami, pomagać.. Ale jak szukasz miejsca na wyładowanie swoich modowych frustracji, to chyba źle trafiłaś.

Dobrze. Ubranie Pana młodego nie jest dodatkiem do sukni ślubnej. Jak dla mnie to możecie wziąć ślub w dresach, jednak ja chciałem posłużyć swoją radą, żeby użytkownicy nie mający jeszcze doświadczenia w takim drobnym elemencie ślubu, wypadli dobrze. Z mojej strony to koniec tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dobrze. Ubranie Pana młodego nie jest dodatkiem do sukni ślubnej. Jak dla mnie to możecie wziąć ślub w dresach, jednak ja chciałem posłużyć swoją radą, żeby użytkownicy nie mający jeszcze doświadczenia w takim drobnym elemencie ślubu, wypadli dobrze

Tak tylko musisz brać pod uwagę rodzaj gości. Bo np. ja mogę się ubrać tak jak wcześniej pisałem a przez gości będę oceniany dobrze bo goście mogą być pokroju... nie wiem jak nazwać nie używając słowa "prości" bo nie ładnie to brzmi. Ale wiecie chyba o co chodzi. A mogą być goście pokroju "ą i ę" i przy takich gościach oprócz tego co nam się podoba musimy patrzeć co jest odpowiednie.

Ale zazwyczaj jak goście w większości są "ą i ę" to i sami państwo młodzi są "ą i ę". I odwrotnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kat napisał:
ewelinka89 napisał:
Kat napisał:

Pan młody nie jest dodatkiem do sukni ślubnej.


Mówimy o koszuli, która powinna się dobrze komponować. A roztrząsanie takimi kategoriami samo w sobie jest śmieszne. Zaraz się dowiemy, że suknia może w ogóle nie pasować do urody panny młodej, bo 'suknia nie jest dodatkiem do panny młodej'? Wszystko powinno mieć ręce i nogi, ale chyba troszkę się zagalopowałaś z takim stwierdzeniem.

Już nie mówiąc o tym, że niesmaczne jest wchodzenie na forum tylko po to, żeby krytykować i na siłę wciskać swoje poglądy. Nie bierzesz ślubu, zdajesz sobie sprawę, że ze nie każdy potrafi się odpowiednio ubrać. Można służyć radami, pomagać.. Ale jak szukasz miejsca na wyładowanie swoich modowych frustracji, to chyba źle trafiłaś.

Dobrze. Ubranie Pana młodego nie jest dodatkiem do sukni ślubnej. Jak dla mnie to możecie wziąć ślub w dresach, jednak ja chciałem posłużyć swoją radą, żeby użytkownicy nie mający jeszcze doświadczenia w takim drobnym elemencie ślubu, wypadli dobrze. Z mojej strony to koniec tematu.


Jest różnica między całkowitym brakiem wiedzy, a świadomym wyborem odpowiednio komponujących się elementów stroju. Można krytykować ubranie koszuli z krótkim rękawem, czy tego typu przewinień, bo to po prostu nie przystoi. Ale są jakieś granice i dobranie odpowiednio koszuli do sukni (dla mnie połączenie ecru i bieli jest niedopuszczalne) i uporczywe wpajanie swoich racji krytykując gust jest przesadą.

Cytat:
Tak tylko musisz brać pod uwagę rodzaj gości. Bo np. ja mogę się ubrać tak jak wcześniej pisałem a przez gości będę oceniany dobrze bo goście mogą być pokroju... nie wiem jak nazwać nie używając słowa "prości" bo nie ładnie to brzmi.


Ale to chyba nie argument za tym, żeby wyglądać jak fleja?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kat
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 22

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założenie koszuli z krótkim rękawem jest takim samym przewinieniem jak koszula ecru (czy jakakolwiek inna!), w sytuacji gdzie przystoi jedynie koszula biała. To nie jest mój wymysł, tylko zasad ubioru. Jeśli sytuacja byłaby jakaś nieformalna np. luźny dzień w pracy, to koszula ecru OK. Jeśli upierasz się, aby twój przyszły mąż założył koszulę w tym kolorze, również OK, ale nie jest to poprawne.
Co do drugiej części: Przecież kolega chciał założyć czarny garnitur, krawat i koszulę w kolorze ecru, skąd takie ostre wnioski? Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przecież kolega chciał założyć czarny garnitur, krawat i koszulę w kolorze ecru, skąd takie ostre wnioski?

Nie skumałem. Czego to się tyczy.

Cytat:

Ale to chyba nie argument za tym, żeby wyglądać jak fleja?

Tak ale ubranie się w koszulę ecru na własny ślub jest nie odpowiednie ale i nie jest się ubranym jak fleja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kat napisał:
Założenie koszuli z krótkim rękawem jest takim samym przewinieniem jak koszula ecru (czy jakakolwiek inna!), w sytuacji gdzie przystoi jedynie koszula biała. To nie jest mój wymysł, tylko zasad ubioru. Jeśli sytuacja byłaby jakaś nieformalna np. luźny dzień w pracy, to koszula ecru OK. Jeśli upierasz się, aby twój przyszły mąż założył koszulę w tym kolorze, również OK, ale nie jest to poprawne.
Co do drugiej części: Przecież kolega chciał założyć czarny garnitur, krawat i koszulę w kolorze ecru, skąd takie ostre wnioski? Twisted Evil


Stwierdzam ogólnie, odnośnie argumentu, że skoro goście są mniej wymagający, to i pan młody nie musi mieć takich oczekiwań. Biorąc pod uwagę całokształt działalności Krzysztofa na forum (chęć pójścia do ślubu w studniówkowym garniturze w błękitne prążki, dopuszczalność krótkiego rękawa, czy choćby tłumaczenie się praca fizyczną) zasłanianie się gośćmi dopełnia się w piękną całość oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dopełnia się w piękną całość

Ale czego? język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztof1988 napisał:
Cytat:
dopełnia się w piękną całość

Ale czego? język


Wizerunku oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Nie 20 Maj 2012, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Krzysztof1988 napisał:
Cytat:
dopełnia się w piękną całość

Ale czego? język


Wizerunku oczko

A jaki ten wizerunek jest?

PS. Podkreślę że zrezygnowałem z tego g. studniówkowego na poczet czarnego. Bo stwierdziłem że te 300-400zł mogę poświęcić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group