Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszetka, butonierka, brustaszka i inne trudne nazwy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Wto 28 Lut 2012, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Bazyl wymyślił sobie, że jednak będzie miał butonierkę, ale żeby nie było, że taką zwykłą

[img]http://i.pinger.pl/pgr236/d97508ce001236644a599ecc[/img]

oczywiście będzie to gitara uśmiech

O kurczę! Śmieszna uśmiech! Fajna, z jajem!

I zgadzam się z Tobą, KathyLaPoz, na początku trzyma się fason wraz z marynarką, a potem marynarka w ruch i do kąta, w najlepszym wypadku na krzesło hhihi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto 28 Lut 2012, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Młody ugotowany "w mundurku" lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Wto 28 Lut 2012, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Młody na ciepło Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 28 Lut 2012, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęczówka napisał:
Pan Młody na ciepło Twisted Evil

"Ciepły" Pan Młody, to brzmi trochę tak, jakby zamiast Pani Młodej był drugi Pan Młody lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kat
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 22

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleszka
Krawat powinien w znacznyn stopniu odróżniać się od koszuli, a że inny kolor (koszuli) niż biały nie przystoi takiej uroczystości... Odpada. Błękitny krawat może być, jednak nie jestem za tym, aby mężczyzna ubierał się pod kolor wybranki. Najlepszy będzie granatowy, szary, srebrny. Gładki, albo w jakichś mały wzorek. Dobrym materiałem będzie jedwab. Jaki kolor będzie miał garnitur?
Syntia
Bzdura. To samo co do Aleszki.
Justyna***
Czarny garnitur na ślub to kiepski pomysł. Śluby zaczynają się zazwyczaj przed 18, a kolor czarny źle wygląda w dzień. Jeśli garnitur jest już załatwiony, to trudno. Najlepszy na taką okazję jest granatowy i grafitowy, ale nie o to było pytanie. O dopasowaniu do partnerki już pisałem
Lepsze będą srebrne. Poszetka wyłącznie biała, złożona w klasycznego tv-folda. Kwiaty więdną Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Syntia
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 161
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam co jest bzdurą? To, żeby garnitur Pana Młodego komponował z moją suknią?
Nie każdemu ten pomysł musi się podobać ale proszę nie oceniać.
_________________


"Jedno słowo przed ołtarzem i jesteś żonaty, jedno słowo we śnie i jesteś rozwiedziony" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Butonierka- kwiatek, który przypinamy naszemu facetowi... właśnie, gdzie? Do LEWEJ KLAPY marynarki, w okolicy pierwotnej butonierki- otworka na guzik, którego nie ma ("pozostałość" po "żołnierskich" marynarkach).

A ja zawsze się zastanawiałem po co ta dziurka na guzik. I powiem świetny pomysł z tym kwiatkiem. Muszę przemyśleć tę sprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kat
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 22

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Syntia napisał:
Przede wszytkim należy chyba zacząć od wyboru stroju panny młodej (kolor, materiał, kolory dodatków) i na tej podstawie dobierać garnitur i koszulę

Rolling Eyes
Pan młody nie jest dodatkiem do sukni ślubnej. Powtarzam, inny kolor koszuli niż biały nie jest odpowiedni na tego typu okazję. Garnitur ciemny, oprócz brązowego i na ogół czarnego. Możecie się jednak komponować np. kwiatkiem w butonierce, a bukietem trzymanych przez Ciebie kwiatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kat napisał:

Pan młody nie jest dodatkiem do sukni ślubnej. Powtarzam, inny kolor koszuli niż biały nie jest odpowiedni na tego typu okazję. Garnitur ciemny, oprócz brązowego i na ogół czarnego. Możecie się jednak komponować np. kwiatkiem w butonierce, a bukietem trzymanych przez Ciebie kwiatów.

A mi właśnie podoba się jak koszula i krawat jest w tym samym kolorze co kolor sukni Panny młodej.

Ja na swoim ślubie bym chciał mieć czarny garnitur głatki i do tego krawat gładki bez żadnych wzorów ecru i koszula ecru tak jak suknia mojej narzeczonej będzie koloru ecru. A czy jest odpowiedni. Guzik mnie to obchodzi. Tak mi/nam się podoba. I tak nasi potencjalni goście nie znają się na Savoir-vivre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kat
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 22

PostWysłany: Sob 19 Maj 2012, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztof1988 napisał:
Kat napisał:

Pan młody nie jest dodatkiem do sukni ślubnej. Powtarzam, inny kolor koszuli niż biały nie jest odpowiedni na tego typu okazję. Garnitur ciemny, oprócz brązowego i na ogół czarnego. Możecie się jednak komponować np. kwiatkiem w butonierce, a bukietem trzymanych przez Ciebie kwiatów.

A mi właśnie podoba się jak koszula i krawat jest w tym samym kolorze co kolor sukni Panny młodej.

Ja na swoim ślubie bym chciał mieć czarny garnitur głatki i do tego krawat gładki bez żadnych wzorów ecru i koszula ecru tak jak suknia mojej narzeczonej będzie koloru ecru. A czy jest odpowiedni. Guzik mnie to obchodzi. Tak mi/nam się podoba. I tak nasi potencjalni goście nie znają się na Savoir-vivre.

Tylko tu nie chodzi o savoir-vivre. Po prostu większość mężczyzn będzie lepiej wyglądać w klasycznym, adekwantnym do sytuacji garniturze i dodatkach niż zaproponowanym przez Ciebie zestawie. "Takie ślubne garnitury są po prostu w złym guście. Niby o gustach się nie dyskutuje- ale w tym wypadku o guście w ogóle nie ma mowy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group