Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszetka, butonierka, brustaszka i inne trudne nazwy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wam powiem moje zdanie...przynajmniej u mnie w okolicy i wśród mojej rodziny i znajomych nikt się nie zna na tym i generalnie znajomość kończy sie na tym, że na wesele wypada przyjść w garniturze, koszuli krawacie i pantoflach.

Czy koszula ma być z krótkim czy z długim rękawem...z kamizelką czy bez...w krawacie czy nie...to zależy od danego faceta lol

U mnie jest na przykład zwyczaj, że młody kwiatka ma właśnie po prawej stronie, natomiast drużbowie po lewej Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Helga ja mam ten sam problem, nie wiem jak się dobiera garnitur, nie znam żadnych zasad co jak powinno wyglądać i co do czego dobrane. Nawet proponowałam Narzeczonemu, żeby poprosił kuzynkę żeby poszła z nim po garnitur bo ona chyba lepiej się na tym zna...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Helgha, koszulę taliowaną kupisz w każdym porządnym sklepie z garniturami i nie są one specjalnie pod kamizelkę Wink

Połączenie koszula z krótkim rękawem + garnitur to istny horror, a jak dorzucimy do tego krawat i marynarka wyląduje na oparciu krzesła to mamy obraz tragedii, żaden elegancki mężczyzna nie popełni tej zbrodni. W takich sprawach nie kierowałabym się obserwacją innych mężczyzn, bo niestety większość z nich nie ma najmniejszego pojęcie o odpowiednim ubiorze. Każdy oczywiście robi jak uważa. Dla niektórych wygoda może być ważniejsza niż odpowiedni wygląd, ale dobrze by było gdyby taka osoba zdawała sobie sprawę, że elegancko nie wygląda.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette ja wiem, że przywiązujesz ogromną uwagę do tego, aby mężczyzna był ubrany elegancko. Przez duże E uśmiech
Jednak nie każdy mężczyzna da się wbić przy takim upale w przepisowe ubrania uśmiech I wiesz, ja nie mam serca ani ochoty zmuszać mojego Lubego do czegoś na co on nie ma ochoty uśmiech Poza tym, czasem fajnie jest dać sobie na luz uśmiech

Choć wiem, że dla Ciebie taka postawa jest nie do przyjęcia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak najbardziej za luzem, ale nie wszędzie luz pasuje. Dla mnie albo ktoś jest ubrany elegancko, czyli wszystko jest na tip top, ale jest nieelegancki, i tyle język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej bez przesady z tym, że jak facet założy koszulę z krótkim rękawem pod marynarkę i ma krawat jeszcze to jest nieelegancki Shocked Mój P. najczęściej na wesela czy inne tego typu imprezy tak właśnie się ubiera i wygląda bardzo elegancko, Przecież pod marynarką i tak nie widać, czy koszula ma krótki czy długi rękaw, a potem nikt się nie przygląda czy marynarka wisi na krześle Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla Ciebie był elegancki i super, ale to nie każdy człowiek z osobna decyduje co jest eleganckie, ale jest pewien kanon obowiązujący na naszej strefie kulturowej. Ale na mnie nie zwracajcie uwagi, ja jestem w tej kwestii dosyć zasadnicza Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasady owszem, moze i mowia ze nie wypada zalozyc krotkiego rekawku do marynarki... Ale w naszych stronach to juz nie bije po oczach, wiec jesli bedzie cieplo, to M zalozy krotki rekaw.. Szkoda mi go, zeby sie grzał i pocił skoro ja bede miec 2 cieniutkie ramiączka i pol gołych pleców.. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu się pojawia plus ślubu w grudniu - tylko długi rękaw wchodzi w grę śnieg
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja i większość których znam chyba żyjemy w innej strefie kulturowej Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group