Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszetka, butonierka, brustaszka i inne trudne nazwy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 14 Sie 2010, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój mąż kwiatka miał po prawej stronie...bardzo źle? chusteczki w kieszonce nie było.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
linjaton
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 49
Skąd: Jawor/Wrocław

PostWysłany: Sob 14 Sie 2010, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa,
jeśli Wam to nie przeszkadzało, to nie było źle, bo niby czemu? (chyba, że to ma być ironia...) Wink ja jestem ostatnią osobą, która może to oceniać; napisałam to czego się dowiedziałam od osób znających się na tym. Są jakieś tam zasady w świecie mody, szczególnie tej wizytowej, ale czy ktoś się do tego stosuje, to oczywiście sprawa indywidualną. Myślałam, że pomogę, bo sama bratu na ślub upychałam kwiatka do kieszonki (z marnym efektem) Rolling Eyes Jak już wspomniałam, mi podobają się te zasady (Piotrkowi też), więc za dwa tygodnie ( lol ) będzie ubrany zgodnie z tym czego się dowiedziałam.

Miss,
o koszuli z krótkim rękawem nie mam pojęcia. Piotrek chce na poprawiny koszulę z krótkim rękawem (grill na powietrzu) i chce też krawat, nie zabronię mu, nawet jeśli nie jest to zgodne z jakimiś tam wytycznymi, bo jemu się podoba tak a nie inaczej Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 14 Sie 2010, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niewiem jak sie nosi koszule z krotkim rekawem, ale gdyby M szedl na czyjesz wesele w takowej, to wolalabym by jednak mial krawat. Krotki rekaw bylby tylko dla jego wygody (pewnie w wypadku wielkiego upalu by taka zalozyl)..

Swoją drogą - myslicie ze wypada zalozyc koszule z krotkim rekawem idac na wesele do znajomych?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sob 14 Sie 2010, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy na weselu 10.07. Było potwornie gorąco (ponad 30 stopni Rolling Eyes ). Mój narzeczony załozył koszulę z krótkimi rękawami. I powiem Ci Liziii, że guzik mnie obchodzi, czy tak wypada, czy nie uśmiech Nie widziałam powodu, dla którego mój P. ma sie katować i smażyć w upale uśmiech Zresztą, prawie wszyscy panowie byli tak ubrani uśmiech
Może, gdyby to było wesele kogoś bliskiego - poszedłby w garniturze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 14 Sie 2010, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie słyszałam o takim zwyczaju ale koszulę na wesele, na poprawiny i na zmianę ja kupowałam Very Happy

co do guzika... cóż .. powinien być odpięty... ale ja mojemu D kazałam zapiąć.z racji tego,że jego marynarka miała specyficzny krój... i nie wyglądało to ładnie..jak akurat na widoku był ten niezapięty guzik

jeśli chodzi o koszule z krótkim rękawem.. to zakłada się do nich krawaty. i jest to jak najbardziej normalne uśmiech

nie powinno się zakładać krawatów do koszul z guziczkami przy kołnierzyku, jak również do tych o sportowym kroju , z kieszonkami, albo do luźnego wypuszczonego na zewnątrz kroju.

ja uważam ,że jedyna osoba,której nie wypada być w krótkim rękawie na weselu to Pan Młody..do czasu aż kamerzysta pójdzie oczko
pozatym nie widzę przeszkód.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o tym żeby pani młoda kupowała koszulę panu młodemu uśmiech
moja bratówka kupowała bratu koszule i muszkę Wink
A on jej kupował bukiet ślubny uśmiech
Ale natknęłam się gdzieś na coś takiego że pan młody kupuje pannie młodej buty ślubne Shocked
Tych zwyczajów jest tyle , a przesądów jeszcze więcej że człowiek by zwariował Rolling Eyes

a co do ubioru pana młodego dzięki dorotam za podpowiedz
Ja mogę podpowiedzieć że jak jest koszula na spinki to powinna troszkę wystawać spod marynarki
A nogawka w spodnia powinna lekko opadać na buta ,a obcas powinien być w połowie zakryty Rolling Eyes
Dobrze że mój J szyje swój garnitur lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzalam sobie nasz film z wesela i wielu panow mialo krotki rekawek i krawacik... A nawet ten kolega, do ktorego teraz idziemy na wesele. Wiec mysle ze nie bedzie to w złym tonie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie , że wypada iść w krótkim rękawie jak upał jest ja nie widzę w tym nic dziwnego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie Gabi uśmiech mankiet koszuli powinien być ciut dłuższy niż rękaw marynarki..ale nie za dużo,by nie sprawiał wrażenia że jest za duża koszula albo za krótka marynarka. co do kołnierza...kołnierzyk nie może być luźniejszy niż na tzw.palca.mniejszy...będzie uciskał szyję jak dojdzie krawat..i będzie wyglądała ona na grubą.. a większy będzie brzydko odstawał.
co do spodni,muszą opadać,ale nie mogą się na bucie zwijać. a obcas... rzekomo powinno być odkryty...ale ja też osobiście jestem za tym,że do połowy.. jeśli chodzi o nogawki troszkę zwężane,to powinny być któtsze,właśnie równo z obcasem się kończyc,bowiem nie opadaja luźno na spodnie jak klasyczny krój.

aaa i jeszcze jedno...koszula pod kamizelkę..dobrze byłoby jeśli by była taliowana,albo slim fit.. często ludzie myślą ,że to tylko dla szczupłych.. a to chodzi zwyczajnie o to,że taka koszula lepiej się układa,i pod kamizelką nie zwija się tylko leży gładko przy ciele.

jak coś sobie przypomne jeszcze to pomarudzę oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam napisał:

aaa i jeszcze jedno...koszula pod kamizelkę..dobrze byłoby jeśli by była taliowana,albo slim fit.. często ludzie myślą ,że to tylko dla szczupłych.. a to chodzi zwyczajnie o to,że taka koszula lepiej się układa,i pod kamizelką nie zwija się tylko leży gładko przy ciele.

jak coś sobie przypomne jeszcze to pomarudzę oczko


Dorotkoma wiesz może gdzie w taką slim koszulkę można się zaopatrzyć pytajnikpytajnik Mój urzeczony jest szczupły ,nawet bardzo i każda koszula na nim troszkę wisi i trochę się martwiłam,że mu będzie się marszczyć bądź workować...nawet nie wiedziałam ,że takie specjalne do kamizelek są.

..to wszystko przez to ,że nie mieszkam z tatą Evil or Very Mad ,nawet nie umiem dobierać krawatów Embarassed nie mówiąc już o innych zasadach związanych z męską garderobą krzyk
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group