Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cieknąca siara?????
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekamy na wieści:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh... oto wieści i wyjaśnienie (przynajmniej częściowe) powodu założenia tego wątku...

Zrobiłam wczoraj test rano i ... oczywiście... wyszedł negatywnie beczący czego można się było spodziewać beczący

Byłam dziś u Gin, zrobiła usg i stwierdziła, że poprostu wydłużył mi się cykl, na prawym jejniku jest dominujący pęcherzyk o śr. ok 23 mm, co według niej wskazuje że za chwilę będzie owulacja, więc miesiączka max za 14 dni... (jeśli za 14 dni nie będzie @ mam robić test... znowu załamka )

Zapisała mnie na wizytę do kolegi na sobotę, żeby zrobić usg i sprawdzić czy pęcherzyk pękł... jeśli nie pęknie znaczyć to będzie (jej zdaniem) że najpewniej rośnie mi torbiel i wtedy mam przyjechać we środę i "zastanowimy się co dalej"

W między czasie mam sprawdzić poziom prolaktyny i jeśli będzie za wysoki to mam zacząć łykać Bromergon... od nowego cyklu, chyba że test wyjdzie na "+" to wtedy nie...

Mam też kupić w aptece Matruelle i zacząć brać bez względu na dalsze wydarzenia...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro Lady smutny
Mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LadyKey przykro mi ze test wyszedl negatywny, ale poza tym wiesci chyba nie są jeszcze zle prognozujące - zawsze mozecie sprobowac podczas tej owulacji powiekszyc rodzine uśmiech A terazm, kiedy jestes pod kontroląlekarza, nie ma sie co na zapas stresowac:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś podjęłam mocne postanowienie:

tylko myślenie pozytywne i przestaję się przejmować gadaniem męża

(wyjaśnienie: jak próbuje rozmawiać z M o staraniu się to mówi, że nie możemy sobie pozwolić jeszcze na fasolkę i że byłoby to w tej chwili szczytem nieodpowiedzialności, ale nie używamy żadnej antykoncepcji, więc mówię M żeby zaczął ponownie używać gumek skoro nie jest gotowy. On mi na to że jak się zdarzy to będzie - nie jest to nieodpowiedzialne? - pytam, a on że to taka nutka szaleństwa...)

koniec stanu zawieszenie, podejmę decyzję za nas oboje bo M chyba na to czeka... tak więc zaczynamy starania o fasolkę i tylko myślenie pozytywne

nie wiem czy dobrze robię ale... fasolkować to oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego nie miałaby to być dobra decyzja?
Lady nie martw sie i do dzieła Very Happy Masz rację - pozytywne myślenie, to klucz do sukcesu lol Będę za Was trzymać kciuki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytając twojego posta mam wrażenie że twój M chce być odpowiedzialny twoim kosztem. M owi że to nie odpowiedzialne zaczynać teraz starania o fasolkę, ale zabezpieczać się nie chce.
więc moim zdaniem dobrze że ty podjełaś decyzję za was oboje. uśmiech uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie sie podoba ta nutka szalenstwa - wg niego szasne macie okolo 50/50 ale kobioecie potrzeba chyba takiej swiadomosci ze w kazdej chwili moze stac sie matka. dla mnie takie trwanie w niepewnosci byloby katorga - oczekiwac okresu czy 2 kresek - nie wiadomo co gorsze..

Lady - gratuluje uśmiech zaraz cie dopisze na liste uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny za wsparcie Embarassed
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady super że chcesz mieć dzidziusia. Myślę, że mąż tez chce tylko nie jest pewien jak to będzie i czy da sobie rade z ojcostwem. Trzymam kciuki oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group