Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cieknąca siara?????
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrafi ;p ale przestraszyć człowieka Very Happy no mobilizować też ;p ale to inna działka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam na wakacjach więc nie miałam jak napisać więc teraz - po powrocie - zdam relacje wam...

no więc przed wyjazdem... tydzień temu... ponad tydzień, również przed planowaną @ zrobiłam test i wyszedł negatywnie.

Sprawa się wyjaśniła? jak dla mnie to nie język bo?

ponieważ powinnam była dostać @ w trakcie wyjazdu 18 sierpnia... pojechałam na wyjazd zaopatrzona w całe opakowanie podpasek i opakowanie tamponów i przywiozłam wszystko nie tknięte do domu...

nie dostałam okresu a dziś jest 24 sierpnie czyli 6 dni po terminie jest, a z piersi nadal mi cieknie, nic się nie zmieniło...

zrobić ponownie test?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak uśmiech
Czekamy na wieści!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jeszcze raz Ci powiem, to nie jest żadna siara!wykrzyknik
Dziewczyno ty idź do lekarza a nie testy robisz, no chyba że to jesty co najmniej już 5ty miesiąc ciąży!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie pytałaś ojca? Nic Ci nie doradził?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 11:28    Temat postu: Re: Cieknąca siara????? Odpowiedz z cytatem

LadyKey napisał:
Hmmm... długo zastanawiałam się w jakim dziale założyć ten wątek i Was zapytać... Myślę, że ten jest najbardziej adekwatny uśmiech

Dziewczyny chodzi o wydzielinę z piersi lecącą...

Zauważyłam kilka dni temu... konkretnie 6 dni temu, że z piersi cieknie mi taka biało - szara wydzielina, po zebraniu wacikiem zostaje lekko żółtawy ślad (na waciku oczywiście).

Cieknie to za mocne słowo... muszę ścisnąć pierś, żeby poleciały dość spore krople. Do tego bolą mnie piersi (taki kłująco - piekący ból)....

Jak napisałam trwa to już 6-sty dzień i zaczyna mnie zastanawiać dlaczego tak się zrobiło (wcześniej niczego takiego nie miałam)...

Czy którejś z Was zdarzyło się coś takiego, żeby przed miesiączką... "ciekło" jej z piersi?pytajnik

@ powinnam dostać za tydzień we środę 18 sierpnia (według moich wyliczeń cyklowych), więc nie spodziewam się jeszcze ciąży...



Zgadzam się z Natalią _w , idź do lekarza niech ci zrobi badania , jeżeli test wyszedł negatywnie to nie może być siara. Ponieważ ona pojawia się tak koło 5 miąca ,nie wiem jak inne dziewczyny ale mnie przy tym piersi nie bolą więc naprawdę wybież się do lekarza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja slyszalam juz o kilku przypadkach gdzie kobieta od pierwszych miesiecy ciazy miala cieknace "mleko" z piersi i nie szlo na to nic poradzic procz zakupu wkladek laktacyjnych..
LadyKey zrób test dla spokoju - jesli rosnie w Tobie malenstwo to trzebaby podjesc kwas foliowy i zadbac o siebie szczegolnie no i wybrac sie do ginekologa uśmiech Jesli wyjdzie negatywny, takze warto isc do gina zapytac co to moze byc ta opozniona miesiaczka, wydzielina z sutkow etc..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź do lekarza, a test też możesz zrobic.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tata?
tata zaczął się śmiać, że zapewne zapas podpasek jeszcze długo zostanie nietknięty i żebym po powrocie zadzwoniła do mojej gin... potem gdy zabrałam się za ogórki kiszone (kroiłam je do sałatki ale niewiele ich do niej trafiało, więcej do mojego brzucha) zapytał czy dać mi do tego np. czekoladę lub bitą śmietanę, pokazał język i poszedł pomóc innym przy przygotowaniu obiadu uśmiech

dzwoniłam do Gin jakąś godzinę temu kazała mi jutro rano z pierwszego sikanka zrobić test i przyjechać... mówiłam o poprzednim teście na co stwierdziła że nie szkodzi... powiedziała że jeśli teraz test wyjdzie ujemnie to pomyślimy co z tą wydzieliną...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tata chce wnuków oczko
LadyKey - daj jutro znac co wyszlo z tego porannego sikania (a moze i usg? uśmiech )
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group