Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zapomniana pigułka
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 11 Lis 2009, 18:48    Temat postu: Zapomniana pigułka Odpowiedz z cytatem

Cholera.. pamięć już nie ta. Mimo 2 przypomnień w telefonie, codziennego smsa z przypomnieniem i pigułkami lezącymi przed nosem, na biurku...zapomnialam!
Nie wzielam wczoraj pierwszej pigulki z nowego opakowania.. dzis wzielam dwie, zgodnie z ulotką.. Ale ryzyko jest duze bo jak to mówi ulotka, jesli w tygodniu poprzedzajacym zapomniana pigulke odbywało sie stosunki seksualne, ryzyko zajscia w ciąże jest zwiekszone..

Szlag by to.. Rolling Eyes
I co teraz? Miesiac zycia w stresie.. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 11 Lis 2009, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lizii spokojnie, ryzyko jest, fakt. Zabezpieczaj sie teraz dodatkowo przez 7 dni, a 2 tygodnie po stosunku możesz zrobić test. Nie panikuj tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 11 Lis 2009, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko ze ja zwyczajnie nie moge sobie zajsc teraz w ciąże. Nie moge. To nie tak wszystko miało być.. a 2 tygodnie zycia w stresie... Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 11 Lis 2009, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lizii spokojnie. Sama brałam tabletki i przez to ze bardzo czesto o nich zapominałam musiałam je odstwaić. Ale przez ponad rok brania wpadka mi sie nie przytrafiła. Myle ze możesz spać spokojnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 11 Lis 2009, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii, spokojnie. Ja ponad miesiac temu zapomnialam o pigulkach dwa razy (z jednodniowa przerwa miedzy dniami, normalnie mi sie to nie zdarza, ale jak zapomnialam to porzadnie) i odpukac w niemalowane, nie zaszlam w ciaze. Wiec nie martw sie na zapas, bedzie dobrze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, ja czesto zapominam o pigułach ale nie w takim krytycznym momencie.. Sad Zwykle mam kilkugodzinny poslizg, albo jednodniowy ale w srodku opakowania..
Juz kiedys bralam postinor bo wlasnie mi sie 1 pigulka przesuneła o 1 dzien a pozniej w srodku cyklu zapomnialam kolejnej..
Raz ze postinor to kilo hormonów, a dwa ze kosztuje niemało.. i jest kontrowersyjny, wiec wolalabym tego uniknąc. Jednak na ciaze pozwolic sobie nie moge, takze nie wiem - czy liczyc na farta? Czy isc do lekarza.. Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już wszystko zależy od Ciebie. My nie możemy dać Ci 100% pewności, żebyś potem nie miała do nas pretensji. Ja bym nie poszła.

A znasz metode Yuzpe? Jakie tabletki stosujesz? I ile minęło godzin minęło od tego stosunku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii uśmiech spokojnie też taki numer odwaliłam chyba z rok temu, właśnie tej pierwszej tabletki zapomniałam, ale wsio sponczyło się ok. Będzie dobrze zobaczysz uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii, stres Ci w niczym nie pomoże. jeśli nie będziesz miała wyjątkowego pecha to w ciążę nie zajdziesz i niepotrzebnie się stresujesz. stało się. i tak już nic na to nie poradzisz. od teraz nie mozesz sobie pozwolić na zapomnienie tabletki, miej je zawsze przy sobie i jak tylko dostaniesz przypomnienie na komórce to ją bierz, nie odkładaj na "za 5 minut" bo taki sposobem własnie się o niej zapomina. przez następny tydzień zabezpieczajcie się dodatkowo. i zobaczymy co dalej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 12 Lis 2009, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego, co mówią prawa biologii, to w ciążę zajść jest raczej trudniej niż łatwiej... Wink Nie mam doświadczenia z pigułkami, ale doradzam Ci nie przejmować się na zapas i dodatkowe zabezpieczenie (tak jak reszta Dziewczyn) ....

co do prostinoru to sama musisz się zastanowić..... to da Ci 100% pewności już teraz, ale może czasem nie warto faszerować się bombą hormonalną bez konkretnej potrzeby ....

W każdym razie głaszcze przytul przytul przytul przytul
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group