Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

4 strony swiata
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Nie 8 Sie 2010, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tam z grubej rury język
mój tata odwiedza do tego wszystkiego takie kraje jak Chiny, Jordania, Izrael .. itd. język tak więc i tak jest do przodu hihi Very Happy

Marzy mi się właśnie Syria, Jordania, Algieria, Libia .. nawet Afganistan uśmiech
chciałabym kiedyś zobaczyć Azerbejdżan uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 8 Sie 2010, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja dziś byłam z mężulkiem na spacerze poobiednim...po górach,wzdłóż brzegu morza...od naszej miejscowości do następnej.. kilka h marszu.. na samym szczycie wypiliśmy winko ( z plastikowych kubków oczko ) było cudnie..
czasem...jak tak się gdzieś zapuścimy po naszych okolicach..to odechciewa się dalszej jazdy uśmiech oczywiście zdjęć napstykałam.. i czekam na następny weekend uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Nie 8 Sie 2010, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja byłam w polskich gorach i załapałam sie na jednodniowa wycieczke do Budapesztu,trzeba miec kondycje w upale zwiedzac uśmiech plany mam kiedys na Chorwacje ,włochy ale nie wiadomo jak bedzie ,nie lubie autobusem tyle godzin jechac Sad
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam podroze. Troche juz widzialam jeszcze zanim poznalam L., Niemcy, Hiszpania, Wlochy, Szwecja i oczywiscie wiele miejsc w Polsce.

Po poznaniu L. i przeprowadzce do niego nie mielismy wiele czasu na wyjazdy i zwiedzanie, ale wybieralismy sie wtedy na krotkie weekendowe wypady do Amsterdamu, czy nasze okoliczne piekne niemieckie zakatki: Monschau, Altenahr, Köln (nie pytajcie sie ile razy weszlam na katedralna wieze Shocked ), Aachen i wiele innych. Poza tym nasz pierwszy prawdziwy wspolny urlop polaczony z urlopem miodowym na Fuerteventure.
Kiedy nie mamy ochoty wybierac sie daleko, wyciagamy rowery i pedalujemy po okolicy uśmiech

Mamy plany wybrac sie w podroz po Norwegii, nie mowic juz o takich miejscach jak Japonia czy Australia uśmiech Wiemy, ze szybko to nie nastapi, ale puki co chcemy tez (tutaj badziej ja, bo L. juz widzial) poznac i odkryc uroki poludniowej czesci Niemiec uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dawno nigdzie nie byłam, takim typowym wypadzie. albo ja mam sajgon z pracą i nauką, albo Jacek non stop w pracy i potem wykończony. ale tak to... nie wiem... chechłopytajnik wisłapytajnik tak gdzie jest zielono i najlepiej gdzie jest woda. i kawiarenki, bo ja bez mrożonej kawy długo nie wytrzymuję Wink ale mnie już takie wycieczki nudzą. co, nad chechłem byłam nie wiem ile razy, w Wiśle, żywcu i ustroniu też.... nad polski morzem byłam kilka razy, ale jakoś mnie nie przekonuje.... mnie się marzy wycieczka za granicę (paszport mam dość krótko, bo od 16 roku życia dopiero, wiec nawet nie miałam kiedy i z kim jechać Rolling Eyes ) i dziś nawet postanowiłam, ze za rok latem lub wczesną jesienią jedziemy Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię i mamy z moim M. bardzo szerokie podróżnicze plany - również miejsca, gdzie już byliśmy, ale oddzielnie, na przykład Praga.
Zjeździłam bardzo solidnie całe Włochy, parę dobrych lat mieszkałam w Rzymie, to moje ukochane miasto i stąd wybór na podróż poślubną.
Marzy nam się Australia, Hiszpania, Skandynawia (byłam w Danii, acz krótko), przejazd samochodem z wybrzeża na wybrzeże Stanów.
Planów jest masa, mam tylko nadzieję, że wszystkie uda się zrealizowac:) Tyle miejsc do zobaczenia, filmow do obejrzenia, książek do przeczytania, że życia nie starczy - i to jest super:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uwielbiam podróżować uśmiech Co roku jeździmy z M nad Polskie morze. Mimo, że to na drugim końcu Polski, to np w tamtym roku we wtorek wymyśliłam, że pojedziemy i po pracy w środę prosto na pociąg i jazda Very Happy Wróciliśmy w poniedziałek rano - prosto z pociągu do pracy Very Happy Śmiesznie było i niezapomnianie.
Ale to jeszcze nic - raz pojechaliśmy do Grecji, na takie LAST minute, że nikt mi nie chce uwierzyć Very Happy O 12 byłam jeszcze w pracy, znalazłam ofertę, przyjęli nas na 2 ostatnie miejsca w samolocie i o 15 już byliśmy na lotnisku 100 km dalej Very Happy Zdążyłam wziąć urlop, spakować się, podpisać dokumenty, zapłacić, umyć się, przygotować, Marcin po mnie przyjechał (miał 60 km) i na lotnisko Very Happy Trzymali przez nas bramki dłużej otwarte. To było szaleństwo- nawet nie wiedzieliśmy gdzie jedziemy. A trafiliśmy na bajkowy, **** hotel, świeżo remontowany uśmiech
Wypożyczyliśmy skuter i jeździliśmy wzdłuż wybrzeża dwa dni uśmiech Grecja jest piękna.




A poza tym, jeździmy zawsze w ferie do Zakopanego, czasami jeździmy w Bieszczady. Czasem wycieczkujemy - jakiś zamek, ciekawe miasto. Mamy dużo swoich miejsc, do których lubimy wracaćuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam takie wypady, jak opisałaś, Kaju! :d ale Jacek... że on wykończony po pracy, a tu problem z kasą, a to on jak ma urlop to w momencie jak go bierze to już wie, co będzie robił itp Rolling Eyes wiec tak spontanicznie go wczoraj poinformowałam, ze w przyszłym roku jedziemy na urlop za granicę. a w każdym razie, ze ja jadę, choćbym miała sama pojechać.... zdeczka się zdziwił Twisted Evil ale roczne wyprzedzenie powinno mu pasować Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najdalsza nasza wspólna wycieczka trwająca aż dwa dni była na Zlocie Motocyklowym w Żywcu,w tym roku mieliśmy jechać na Chorwację z jego bratem i dziewczyną brata,ale niestety brak kasy, no i hmm jak dotychczas i jak na razie dalsze wycieczki nie ma kasy.. Ale zaplanowaliśmy,że w przyszłym roku już po ślubie,gdzieś w okresie wiosennym wybierzemy się gdzieś na parę dni w ramach spóźnionej podróży poślubnej uśmiech No i może w wakacje uda nam się też pojechać na Chorwację motorem czy samochodem uśmiech Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu wszystko uśmiech Póki co sama dzięki koloniom i wycieczkom szkolnym zwiedziłam troszkę miejsc w Polsce,a za granicą byłam najdalej na jednodniowej wycieczce w Niemczech,na 2 tygodnie w Pradze i jeden dzień na Słowacji. Cudowne miejsca i chciałabym jeszcze raz je zobaczyć..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rakolada
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 40

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my zabieramy namiot, karimaty, pakujemy się w sakwy, wszystko na rowery i pędzimy gdzieś jak najdalej od cywilizacji. W tym roku była Suwalszczyzna przez prawie dwa tygodnie, 700km w sumie na naszych rowerkach uśmiech Codziennie śniadanie w lesie, nocleg tam gdzie akurat chce nam się rozbić, tam gdzie nam się podoba, a następnego dnia zwijamy manatki i dalej w trasę... uśmiech najlepszy sposób na zresetowanie umysłu!
I jeszcze Czechy - wędrówki po średniowiecznych twierdzach miej lub bardziej zachowanych. Przepiękny kraj, wspaniałe jedzenie, niepowtarzalne piwo (mogę wybrać takie delikatne jak lubię, a jakiego tu w Polsce nie uświadczysz), zapierające dech w piersiach widoki uśmiech I tak to minęły nam te wakacje, a teraz już do pracy niestety smutny
_________________
;
;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group