Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Desery i słodkości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80, 81  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 18 Cze 2020, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam zauważylam, że na weselach większą popularnością cieszą się ciasta. Te torty zwykle są dość sztuczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pią 19 Cze 2020, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju desery zarówno przygotowywać, jak i jeść. Lubię w kuchni eksperymentować. Ostatnio wiele rzeczy przygotowuję z orzechami i suszonymi owocami, co jest naprawdę pyszne. Ciekawy artykuł na temat ich właściwości udało mi się znaleźć na stronie https://www.infotrendy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio mam fazę na naleśniki konfiturą Razz od jakiegoś czasu przetwory zamawiam na https://eterno.pl polecam spróbować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 22 Lip 2020, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie jak przygotować wilgotne ciasto czekoladowe? Znacie przepis? Jeśli nie to mam go dla was, tutaj https://wkuchnizwedlem.wedel.pl/porady/desery-i-przekaski/jak-upiec-wilgotne-ciasto-czekoladowe/ sobie przeczytajcie. Ja raz w miesiącu przynajmniej takie ciasto dla mojej rodziny przygotowuję i zawsze im smakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kirbo
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 16
Skąd: Drimówek

PostWysłany: Wto 20 Paź 2020, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam z sezonie jesiennym pumpkin pie. Robi sie je banalnie (kruche ciasto + puree z dyni zmieszane z cream cheese i trzema jajkami oraz cukrem i przyprawami korzennymi) a smakuje oblednie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sro 21 Paź 2020, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja tak sobie myślę, czy jestem w stanie przygotować odpowiednie potrawy na nasze spotkanie rodzinne. Wszyscy uważamy, że warto się spotkać w kilku i przygotować coś fajnego, każdy co innego. Ja jestem gotowa przygotować słodkości, tylko muszę kupić silikonowe formy do pieczenia .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Wto 3 Lis 2020, 4:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyszną szarlotkę jadłem w https://jablkocynamon.pl/ po prostu była świetna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Wto 17 Lis 2020, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealny prezent istnieje, warto jednak wiedzieć co takiego sprawi danej osobie przyjemność. Jeśli chodzi o kwestie praktyczne, a przede wszystkim związane z kwestiami jedzenia to na stronie https://slodyczowo.pl/ znajdziesz wiele ciekawych produktów najwyższej jakości, które na pewno spełnią konkretne oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kschumm
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 11 Gru 2020, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię domowe wypieki, najczęściej robię różne smakowe babeczki lub murzynka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elpin87
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 2

PostWysłany: Wto 26 Sty 2021, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze torty ślubne w Poznaniu ma cukiernia Elite - ogólnie ciasta ma wyśmienite, zawsze od nich kupuję język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80, 81  Następny
Strona 78 z 81

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group