Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe i nieciążowe niestety stresy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm. Z tego co pamiętam miała rodzić w zeszłym roku, dwie bliźniaczki właśnie. Błędna data czy z tamtego nic nie wyszło? Shocked
Liziii bardzo dawno tu nie zaglądała, ale pisz Dario co u Ciebie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Hmm. Z tego co pamiętam miała rodzić w zeszłym roku, dwie bliźniaczki właśnie. Błędna data czy z tamtego nic nie wyszło? Shocked

Raczej błędne cytowanie, patrząc po tym "[/quote]", bo to słowa Juliette uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, błedne cytowanie he bardzo się cieszę, że jest szczęśliwą mamusią :)może niedługo i ja nią zostanę .... a co u mnie? Mieszkam w tej chwili w Islandii, wiele się u mnei wydarzyło, na wszystko brakowało czasu. Znajdę odpowiedni temat do opisania co u mnie i napiszę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 9 Maj 2014, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My starania zaczniemy jesienią. Ginekolog już teraz kazał brać kwas foliowy. Rzuciłam palenie. Jeszcze do odstawki leki na inną chorobę. Od dawna jestem na to gotowa. Chcę być mamusią - wiedziałam to już od czasu gdy miałam niespełna 13 lat - gdy urodził się mój ukochany braciszek. Martwię się, że coś schrzanię w wychowaniu, boję się że poród zastanie mnie w miejscu publicznym; boję się że dziecko będzie wytykane w szkole bo nie zamierzamy go chrzcić, nie pójdzie do Komunii - samo wybierze sobie wyznanie jak dorośnie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 17 Cze 2014, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chyba nie zajdę w ciążę ;( jak tylko zaczęłam o tym bardziej myśleć, to mi się organizm popierdolił i łażę przybita. smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pon 8 Lis 2021, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największym wrogiem w trakcie prób zajścia w ciążę jest właśnie stres. :/ Niestety on za bardzo nie mija już po zapłodnieniu bo wtedy zaczynamy się martwić o dziecko, czy wszystko z nim w porządku, czy prawidłowo się rozwija itd. Dobrze że można zrobić badania prenatalne. Ja je robiłam u dr Rozmus-Warcholińskiej w Gyncentrum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zalezy mi na tym,by zainwestowac w leczenie swojego nadcisnienia. Martwię się,poniewaz jestem w ciąży i nie wiem czy powinnam brac inne leki. https://medicapark.pl/hipertensjologia,119,pl Co o tym sądzicie? Będę wdzięczna za wasze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2022, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem niestety znajdujemy się w sytuacji gdy nie możemy zajść w ciąże, wtedy jedynym ratunkiem jest https://parens.pl/ . Tutaj lekarze otoczyli nie wspaniałą opieką, bardzo profesjonalnie podeszli do mojej sytuacji, zrobili mi wszystkie badania, odbyło się leczenie i w końcu pojawiły się dwie kreseczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group