Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe i nieciążowe niestety stresy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pon 14 Lis 2011, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że jesteś wielka, właściwie to oboje z Mężem jesteście. Trzymam za Was kciuki bardzo mocno i kibicuję cały czas!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 14 Lis 2011, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA też Wam mocno kibicuję, teraz wszystko będzie dobrze, uda się Wam i będziecie mieli ślicznego maluszka, albo maluszki oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 14 Lis 2011, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam również wierzę, że w końcu Wam się uda. Ba nawet jestem tego pewna wykrzyknik! Podziwiam Was za siłę i odwagę...ściskam mocno przytul
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pon 14 Lis 2011, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist, ja Cię podziwiam, a jednocześnie kibicuję od początku, sama wiesz. Ty masz taką siłę i moc, że jestem pewna, iż niedługo napiszesz nam bardzo dobrą wiadomość. A skoro jesteś pod dobrą, fachową opieką, to na pewno z drugą ciążą będzie wszystko w jak najlepszym porządku. przytul
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pon 14 Lis 2011, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist83, dasz radę, zdarzają się gorsze dni ale przecież już tyle przeszliście pocieszacz
Będzie dobrze, najważniejsze to się nie poddawać.
Trzymaj się, zaciskam kciuki za powodzenie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 14 Lis 2011, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Violonist dzisiaj myślałam o Twoim poście, że 'wcale już nie jesteś taka silna'-dla mnie jesteś i mocno wierzę w to, że doczekacie w końcu upragnionej ciąży i dziecka! Swoją drogą forum jest po to żeby się wygadywać... Ja mocno Ci, a raczej Wam kibicuję i trzymam za Was kciuki! Na Was też przyjdzie czas, wierzę w to. Ściskam mocno, trzymaj się dziewucho i bądź dobrej myśli.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Violonist moim zdaniem jesteście oboje silni. Ja osobiście was podziwiam bo nie narzekacie tylko działacie i cały czas wam kibicuje i wiem ze pewnego dnia wejdziesz do na forum i oznajmisz nam ta wspaniała wiadomość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochane! Takie słowa są miodem na me skołatane serducho (i głowę oczko wykrzyknik ).
Bardzo dziękuję buźki
Niestety myśli co dzień gdzieś tam zmierzają jak głupie...
Wokół mnie są koleżanki (i nawet nasza sąsiadka wykrzyknik ), które zaszły w tym samym czasie co ja. Oczywiście jak je widzę od razu myślę, że właśnie miałabym taki sam brzuszek jak one...
Do tego te wszędobylskie reklamy pieluszek, kaszek...
Czasem łapię się na myśli "za 2 miesiące tuliłabym takiego małego Szkraba w ramionach.."
No ale "live is brutal & kopas w dupas"wykrzyknik
Trzeba być silnym wykrzyknik Nie wolno się załamywać wykrzyknik I iść do przodu uśmiech

Choć takie małe łezki gdzieś tam w kąciku też są czasem potrzebne - tak dla zdrowia psychicznego...
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana violinist jestes poprostu niesamowita ! Spotkało Cie tyle nieszczęścia a ty jesteś tak niesamowicie dzielna... Po prostu powinnaś być przykładem dla wszystkich których podłamują zaistniałe sytuacje w zyciu, nie raz infantylne mogłoby się zdawać, a ty jesteś Wielka wykrzyknik Dla mnie również bedziesz przykładem że nie wolno się poddawać wykrzyknik Dziekuje Ci za to że jesteś i za twoją postawę która jest zaraźliwa oczko a niebawem spotka cię szczeście i wszytsko co złe pójdzie w niepamięć... :*
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liz kilka dni temu urodziła dwie zdrowe dziewczynki Very Happy Niech to będzie kolejne świadectwo, że po takiej tragedii, wciąż jest nadzieja na ogromne szczęście, nawet podwójne Wink[/quote]

Jejku, ależ się cieszę! Aż mam łzy w oczach! i aż 2 kruszynki!! Nasza dzielna Lizz uśmiech Nie wiem czy jeszcze tu czasem zagląda bo w moim życiu ostatnio działo się bardzo wiele i nie mialam czasu niestety tu zagladac, ale jesli macie z nia kontakt to przekazcie prosze moje gratulacje i usciski!:*
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group