Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dojazdy do i z kosciola do i z sali- hotele dla gosci??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknie kupuje w polsce w salonie na szycie niestey czasu za malo.
Demetrios 4262 Very Happy Moja boska.

- protokol przedslubny to jak by spisanie waszych danych, przeprowadzenie wywiadu czy nie ma przeciwskazan do zawarcia zwiazku....takie tam papierkowe pierdoly do slubu. Ksiadz to sporzadza.
O szczegolach powinniscie dowiedziec sie na naukach.
I skoro nie ma polskeigo kosciola to jak to u Was wyglada?? Nauki gdzie sa?? U nas to poszlo lekko bo polski kosciol, ksiadz wiec i dokumenty latwo szybko iprzyjemnie zalatwilismy.

Zaproszenia Heh a to byl numer pierwsze rozdalismy naszym znajomym ktorzy chcieli zjechac. A ze to Slowacy wiec dostali zaproszenie zdjae sie w lipcu zeszlego roku język kolejna byla moaj kolezanka Hinduska w sierpniu zeszlego roku. Reszta angolii okolo listopada. Wszyscy dostali zaproszenia do reki. DO polski wysylalismy zaproszenia z anglii zeby nie bylo ze bylismy w polsce i zamiast wpasc z zaproszeniem to poszlismy na poczte. W taki sposob nikt nie ma nam nic do zarzucenia. Zaproszenia wyslane w marcu z prosba o potwierdzenie do polowy czerwca. O dziwo wywiazali sie wszyscy. I jest jeszcze jedna ciekawa sprawa . Royal mail ma swietna oferte na personalizowane znaczki ze zdjeciem. Mozesz dac Wasze zdjecie i oni zrobia z tego znaczek. Rewelacja na slub. No ale cena jest 100% drozszy niz zwykly. Za to moze byc niezlym bajerem. My ogolnie za znaczki zaplacilismy 17£ wiec zeby nie ostry sprzeciw mojego S. zaplacila bym i 30. Bardzo mi sie podobaja
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiemmmm widzialam te znaki cudne sa....a zagraniczne tez mozna tak spersonalizowac?? ja jeszcze nie wiem jak i kiedy zaproszenia porozdajemy ale najpierw musimy miec date i sale i kociol
nie wiem jak to tu wyglada z kosciolem ale napewno postaram sie dowiedziec w ten weekend

ladny masz mix na tym weselu uśmiech macie dj polsko obco jezycznego?? no jak goscie sie beda bawic i dogadywac hihih uśmiech

bardzo ladna ta sukienka cos w tym stylu poszukuje

a kiedy zjezdzacie do polski juz na slub??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurcze 10 kosztuje 10 £ to my na 40 40£ to troche duzo jak za znaczki

http://www.royalmail.com/portal/rm/content1?catId=3800008&mediaId=22600479

normalnie 60p to jest gdziejs 20 bo nie cale 40 zaproszen bedzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagraniczne znaczki to overseas. Jak wejdziesz glebiej w stronke royalmial to znajdziesz. AL eone nie sa takie drogie jak panietam to kosztowaly cos kolo 0.85. Zwylky teraz kosztuje 0.6 wiec w sumie to nie 100% jak mi sie poprzednio wydawalo.....se zaokraglilam niech to licho.

Do polski smigamy juz 20 sierpnia czyli za tydzien.....ah ja sie ciesze.

Zespol spiewa po angielsku ale podobno nic nie mowi Rolling Eyes ciekawe ale niech tam w sumie to o spiew nam chodzi a nie przemowienia. Poza tym mixu nie bedzie Slowacy sie wykruszyli..... rozeszli + podzial ''majatku'' troche sie im narobilo. Hindusi za to dopisza i z nimi mam - mialam problem z menu bo oni veganie. Wiec menu mamy dla nich osobne.
Troche sie przytym wszystkim nalatalam, nadzwonilam, narezerwowalam ale mysle ze bedzie milo. OBY Rolling Eyes

agadka chyab musimy przejsc na priva albo zalozyc inny temat bo odbieglysmy znacznie od pierwotnego a jak ktos to zauwazy...... oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agulenka
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie, nie przejmuj zawsze jest z tym kłopot:) wszystko na naszej glowie i na slubie zamiast cieszyc sie tym wyjatkowym dniem pada sie na twarz ze zmeczenia hehe nie moglam sobie poradzic z takim problemem i dlatego poszukalam w internecie i znalazlam takiego fajnego doradce slubnego ktory mi pomogl przy slubie,bylam zadowolona fachowa pomoc, pieniadze niewielkie a efekt satysfakcjonujacy, nie pamietam strony ani tel bo zgubilam wizytowke ale e mail organizacjasluboww@gmail.com, napisz moze to ci pomoze napisanie e maila nic nie kosztuje a noz pomoze:P ja jestem 7 miesiecy po slubie i byla to moja najlepsz decyzja w zyciu i najpiekniejszy dzien:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agulenka komu Ty wkrecasz?? Starego misia na sztuczny miod??
Wstyd, oj wstyd.....
poradziny sobie bez dodatkowych kosztow i nikt nie bedzie padal na Twarz no chyba ze z wycienczenia tancem i swawolami język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że normalna reklama wywołałaby zainteresowanie, ten tekst po prostu irytuje Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie tak, drazniace '' ojej nie pamietam'' ............ciekawe bo ja jeszcze slubu nie mialam a adresy stron internetowych nawet niektorych sklepow moge recytowac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Sob 4 Wrz 2010, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wracając do tematu: my mamy 50 parę osób przyjezdnych. Nie stać nas na hotel dla wszystkich, dlatego wynajmujemy pokoje w dawnym internacie. Warunki internatowe, ale przecież mają się tam tylko wyspać. Rano właścicielka sali zobowiązała się zawieźć im śniadanie, a na 13 zrobimy obiad z poprawinami. Do kościoła i na wesele wynajmiemy autokar żeby każdy mógł wypić uśmiech
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 4 Wrz 2010, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i super Marylko. dobrze że zapewniasz nocleg. a jak ktoś chce hotel zawsze sobie może na własną rękę wynająć.
tak u mnie było..miałam ponad 50 osób na nocleg..
hotel był tylko dla nas i dla świadków oczko

a to śniadanie to nawet nie wiem czy potrzebne.. ludzie śpią dłużej po weselu i praktycznie wstają na poprawiny prosto a tam obiadek na wstępie uśmiech ale zrobisz jak uważasz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group