Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dojazdy do i z kosciola do i z sali- hotele dla gosci??
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 0:13    Temat postu: dojazdy do i z kosciola do i z sali- hotele dla gosci?? Odpowiedz z cytatem

nie planujemy drogiego slubu...dlatego zastanawiam sie jak rozwiaujecie problem z dojezdzajacymi gosciami...

musze powiedziec ze to mnie martwi najbardziej poki co...

no bo tak jego rodzina jest z dosc daleka plus mieszkamy w szkocji i pewnie kilka gosci bedzie samolotem...

gdzie ich przetrzymac?? hotel dom?? czy to my musimy placic za ich zakwaterowanie??

i jak wszystkich dowiedz do kosciola i na sale??
to sa ogromne pieniadze...

planowalam wynajac auto dla nas i jedno do rozwozenia dosci cala noc ale wszysy sie smieja ze mnie ze mam nie byc naiwna i wszystkich trzeba odwiesc i przywies....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my ze względu na fakt że wielu gości przyjezdnych
wynajęliśmy pokoje w hotelu a co z dojazdem mamy kierowców którzy bedą wozić gości weselnych no i moja mam dla bezpieczeństwa wynajęła busa na 9 osób uśmiech
no i oczywiście za wszystko płacimy sami
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki temat juz sie pojawił uśmiech A tu proszę jest do niego link uśmiech
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=4344
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Para Młoda nic nie musi, ale zawsze miło z jej strony jeżeli zadba o swoich gości. Z mojej strony rodziny wszyscy byli przyjezdni i to z daleka, dlatego wynajęliśmy dla nich apartamenty w hotelu już od piątku (żeby byli na weselu wypoczęci) do poniedziałku. Do kościoła nie musieliśmy ich wozić, bo znajduje się jakieś 200 m od hotelu, w którym było wesele. Ale za to załatwialiśmy dowóz gości na poprawiny, które odbywały się 25 km za miastem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za samolot moi goscie placa sami. Zabieramy ich z lotniska naszym autkiem (lub dwoma) do hotelu za ktory tez placa sami ( za jedna noc weselna palcimy my, reszte pokrywaja oni). Z hotelu do kosciola z kosciola do hotelu bedzi bus a po poprawinach zawozimy ich na lotnisko my. Tyle ile mozemy tyle im pomagamy. Wszelkie rezerwacje, podreczny slownik jezyka polskiego, wycieczki, przejazdy.... gdybysmy mieli placic za wszystko to wygladalo by na to ze organizujemy wycieczke do polski za friko dla wszystkich chetnych. A przeciez to nie tak ma byc.
Polscy goscie przyjezdni zastana pod kosciolem busa. Za jedna noc hotelowa ''weselna'' dla wszystkich placimy my. Po porawinach tym samym busem zostana odwiezieni do miasta. Tak to zwykle bywa ze do kosciola goscie musza dotrzec sami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiewka dobrze to obmzslane macie chzba tez tak bedziemz musieli zrobic

martwi mnie tylko fakt ze ludzie z polski to niejest moja rodzina itd. to np ludzie z ktorzmi pracuje wzpada mi ich zaprosic ale wolalabym zeby nie skorzystali hihi bo jak ja im mam ladnie powiedziec za hotele i samolot zaplacic musicie sami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wprost nie ladnie bo po ladnie powiedzianym zaczna snuc historie a ta sytuacja ma byc jasna.

Ja mowilam tak: sluchajcie tu jest zaproszenie (dostali je w listopadzie zeszlego roku O_O) dostajecie je tak szybko bo: Musicie sobie sami zarezerwowac bilety lotnicze, a ja postaram sie wynegocjowac dla was dobra cene za hotel. Obecnie to tyle i tyle ale obiecano mi ze bedzie taniej. Mam nadzieje ze spotkamy.
Oczywiscie wielu sie wykruszylo. Nie placze bo nie pociagnelo to zadnych konsekwencji dalam im wystarczajaca duzo czasu. Mogli przemyslec, przeliczyc i dac mi odpowiedz w terminie.
Teraz beda slac kwiaty lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agadka a gdzie Ty masz swoja rodzine? Jak wolno mi spytac.
Tu w anglii?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Pią 6 Sie 2010, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czemu napisalam w polsce hihi

mialam namysli ze to nie jest moja rodzina ani przyjaciele tu w szkocji oczko

tak cala rodzina w polsce uśmiech zastanawiam sie czy w ogole ich zapraszac mam namysli ludzi z pracy i jakis tam znajomych. chcialabym zaprosic sasiada napewno ale zastanawiam sie co on sam biedny bedzie robil jak ani slowa po polsku...

reszta blizszych znajomych mieszka/mieszkala tu w polsce wiec poleca sobie do siebie i na jeden dzien do nas na wesele na slask tylko trzeba bylo ich gdziejs przechowac na ta jedna noc... nie mam pojecia jak to wszystko ujazmic uśmiech wszyscy skas

moj mi tylko ciagle: nie zadnego hotelu nie zadnego autobusu boinga im wynajmij
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Pią 6 Sie 2010, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wczesniej powiesz ze nie placici ani za przeloty ani za hotel to mysle ze sporo osob sie nie zdecyduje. U nas tak bylo. Autobus tak czy siak trzeba wynajac wiec pozostaje Ci kwestia transportu z i na lotnisko.
Patrzac ze to slask to nie powinno byc problemu bo Katowice sa blisko język.
( My bedziemy dowozic z Gdanska do Olsztyna i jeszcze na wies do hotelu w sumie ponad 200km Shocked )
Zapytaj polowka jak on to widzi, powiedz mu swoje zdanie moze dojdziecie do jakiegos porozumienia.

A kiedy slub??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group