Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jedzenie w ciąży

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Sro 20 Sty 2021, 10:29    Temat postu: Jedzenie w ciąży Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny czy macie specjalne diety/jadłospisy co jecie w ciąży.Czy może tak jak ja wszystko na co macie ochotę oczywiście z umiarem oprócz tych produktów nie wskazanych w ciąży.Biorę się zaraz za naleśniki na słodko bo naszła mnie ochota - Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 20 Sty 2021, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się jeść dużo warzyw, jakieś owoce w ciągu dnia. Ale jak mam ochotę właśnie na naleśniki czy zwykły makaron to też jem 😉
Ja akurat uwielbiam naleśniki z twarogiem czy jabłkiem (jak byłam mała to mama mi takie robiła i teraz nagle mi się o nich przypomniało 😂).
Mój mąż np. często robi na śniadania placuszki bananowe z mąką z ciecierzycy, a do nich masło orzechowe borówki/truskawki i ciut nutelli, żeby nie było tak idealnie oczko


No i kochana nie wiem czy wprowadziłaś jakies suplementy, ale dobrze jest sobie kupić środek z witaminami oraz minerałami tak aby w ciązy je uzupełnić
https://compositamama.pl/composita-mama-dha/

Bardzo dobry sklad ma Composita mama dha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Sob 23 Kwi 2022, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w owoce do pracy? Zalezy mi na tym,by odżywiać się zdrowo, bo jestem w ciąży. Co sądzicie o tym [url]https://dailyfruits.pl/ [/url]? Z chęcią zapoznam się z waszymi komentarzami, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaylan68
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałam specjalnego jadłospisu w ciąży, ale korzystałam ze wsparcia dietetyka. Tobie również polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domijka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2022
Posty: 23

PostWysłany: Wto 29 Sie 2023, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obu ciążach zwracałam ogromną uwagę na to co jadłam. Wiadomo, po porodach cieszyłam się, że jem ciepłe posiłki, gdy mogłam. Niemniej, wiele cennych wskazówek odnośnie odpowiedniego żywienia zaczerpnęłam z tego artykułu - https://fitciaza.pl/dieta/zdrowa-dieta-w-ciazy-przepisy-na-smaczne-i-odzywcze-posilki-dla-ciebie-i-twojego-maluszka/ . Jak dla mnie kopalnia wiedzy na temat przygotowywania posiłków w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group