Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe dolegliwości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 101, 102, 103  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 23 Maj 2018, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie z dolegliwości to jedynie rozstępy i blizna po cc została ale nie poddaję się, smaruje je olejkiem bio-oil i nie uwierzycie ale one się naprawdę zmniejszają, czuję że w lipcu wyjdę na plażę bez żadnej krępacji i to 4 miesiące po porodzie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam jeszcze problem z półpaścem. To strasznie wygląda, a ślub już niedługo. nie wiem, czy zdążę coś z tym zrobić i czy nie zostaną po tym blizny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 30 Maj 2018, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetną opcją jest przecież diagnostyka prenatalna. Warto wziąć ją pod uwagę, tym bardziej jeśli macie jakiekolwiek powody aby podejrzewać, że coś z dzieckiem może być nie tak. Dzięki badaniom prenatalnym będziecie mogły spać spokojnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 26 Lip 2018, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam też straszne nudności i nie było mi z tym wesoło. Przez pierwszych kilka dni bardzo się męczyłam ale potem koleżanka poleciła mi Imbifem: https://imbifem.pl/. To suplement diety, który łagodzi poranne nudności. W składzie posiada wyciąg z korzenia imbiru. Warto wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sro 22 Sie 2018, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie czeka ekg w ciąży. Chociaż ja nie odczuwałam żadnych dolegliwości, okazało się że ekg w ciąży jest niezbędne, gdyż prawdopodobnie mam arytmię. Chociaż wiem, że badanie ekg w ciąży jest bezpieczne, ja bardzo się go obawiam. Na stronie: http://premium-medical.pl/aktualnosci/badanie-krwi-w-ciazy-morfologia-holter-ekg oferuje się klinika, która specjalizuje się między innymi tego typu badaniami. Chyba na to ekg wybiorę się wlaśnie tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dąbrowska.DG
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam imbir na nudności mnie pomagał Surprised
_________________
"Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem - być szczęśliwym - tylko to się liczy." - Audrey Hepburn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 16 Paź 2018, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w 37 miesiącu ciąży. Do tej pory nie miałam żadnych problemów typowo ciążowych i nagle pojawiła się ta piekielna zgaga. Już nie wiem co robić. Czytałam trochę na temat zgagi i przyczyn w artykule https://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/ciaza/zdrowie/co-na-zgage-w-ciazy/ . Wolałabym już ból głowy od tego cholerstwa smutny Nie mogę spać, nie mogę jeść , nie mogę pić. Proszę pomóżcie!! Może któraś z was miała podobny problem i jakoś sobie z tym poradziła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katra
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 43

PostWysłany: Pon 21 Sty 2019, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z częściej pojawiających się w ciąży dolegliwości są zaparcia. O tym, jak sobie z nimi radzić można dowiedzieć się z tego artykułu: https://twojezdrowie.rmf24.pl/czlowiek/ciaza/news-zaparcia-w-ciazy-to-nie-koniec-swiata-sprawdz-jak-sobie-z-ni,nId,2594703.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro 6 Lut 2019, 1:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was słyszał może o detektorze tętna płodu jakim jest https://angelsounds.pl/? Ciekawa opcja dla kobiet w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kama9988
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 26 Mar 2019, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam drogie panie, mam sprawe do was. Ćwiczy któraś z was jogę w czasie ciąży? Od dwóch tygodni jestem przy nadziei, ale nie chcę rezygnować z ćwiczeń, gdyż mam problemy z kręgosłupem i to w ramach rehabilitacji. Po 9 miesiącach mój kręgosłup będzie płonąć. Prosze was o opinie. Pozdrawiam
_________________
Oddychasz.pl, Respiratory, Koncentratory tlenu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 101, 102, 103  Następny
Strona 98 z 103

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group