Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe dolegliwości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 100, 101, 102, 103  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 27 Paź 2020, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ciąży miałam problemy z suchością pochwy. Na szczęście lekarz polecił mi Vagisan. Jest to preparat w kremie, który nie zawiera hormonów. Świetnie nawilża, koi i natłuszcza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 11 Sty 2021, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie chyba największą dolegliwościa podczas ciazy były skurcze braxtona hicksa odczuwałam je niezwykle dotkliwie, innych problemów nie przechodziłam, zero nudności czy dziwnych smaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Sob 23 Sty 2021, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dolegliwością, z którą ja się zmagałam była tokofobia. Bardzo bałam się porodu metodą naturalną, oraz tego czy dziecko urodzi się zdrowe. W https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ uzyskałam niezbędne wsparcie, pomogli mi uporać się z moimi lękami oraz załatwić zaświadczenie do cesarki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 31 Sty 2021, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a hemoroidy? Któraś przechodziła? Jeny jak mnie siekło...chodze z kąta w kąt. Już nie wiem co brać. Szczypie, swedzi...wszystko na raz. Mam maść doodbytniczą proktis-m - dzisiaj zaczełam smarować. A inne domowe sposoby? Ktoś coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Pią 5 Lut 2021, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważnym tematem dla każdej przyszłej mamy jest cukrzyca ciążowa która jest sporym obciążeniem dla organizmu. Warto zatem stawiać na konkretne rozwiązania i działania w tym zakresie, aby móc osiągnąć konkretne rezultaty dla zdrowia własnego jak i dziecka. Dlatego też badania pod tym kątem, a także dobrze dobrana dieta są w tym wypadku podstawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie jakie są mity na temat diety ciążowej? Jeśli nie to polecam ten https://whisbear.com/pl/blog/dieta-w-ciazy-5-najwiekszych-mitow/ artykuł poczytać. Wiele osób myśli że to prawda a jest zupełnie odwrotnie, dlatego warto rozwiewać wątpliwości w takich tematach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 23 Mar 2021, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież właśnie dla wielu kobiet poród jest czymś nie do zniesienia pod kątem psychicznym. Jeśli i Wy macie tak samo, to powinnyście rozważyć, w jaki sposób mogłybyście zwalczyć takie samopoczucie. Wiem, że w https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ możecie liczyć na opiekę psychologiczną najlepszych specjalistów, dlatego koniecznie tam zajrzyjcie w chwili, gdy czujecie duże obawy w czasie oczekiwania na dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Wto 23 Mar 2021, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto się badać jeżeli coś nam dolega. Dobrze też znać dobre centrum medyczne jak np. https://cmp.med.pl/cmp-goclaw/lekarz-rodzinny/. Tam maja bardzo dobrych lekarzy i masę doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Sro 24 Mar 2021, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jakoś takie dolegliwości nie męczy specjalnie, czułam się w ciąży dobrze i niecierpliwie czekałam na rozwiązanie. No może ta ilość badań mnie mnie męczyła i odczuwałam dyskomfort w miejscu intymnym, ale za poleceniem ginekologa zakupiłam żel intymny feminum który jest preparatem zupełnie neutralnym nie pozostawiającym plam na bieliźnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Czw 11 Lis 2021, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam kilka dolegliwości związanych z dłońmi. Podobno nie jest to typowe. Raz, że nabawiłam się obustronnej cieśni nadgarstka, a dwa dokuczała mi choroba skóry dłoni, a mianowicie ich zapalenie. Swędzenie i pieczenie nie do zniesienia. Wiecie jak to w ciąży, wielu leków nie można zażywać i nie wiedziałam jak sobie pomóc. Na szczęście trafiłam do Dermokliniki https://www.dermoklinika.pl/dermatologia/choroby-skory/zapalenie-skory-rak i tam uzyskałam porady w sprawie leczenia, które mogłam, zastosować będąc w ciąży. Bardzo polecam, bo spotkałam tam samych świetnych, empatycznych profesjonalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 100, 101, 102, 103  Następny
Strona 101 z 103

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group