Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe dolegliwości
Idź do strony 1, 2, 3 ... 101, 102, 103  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 9:59    Temat postu: Ciążowe dolegliwości Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłam takiego wątku (jeśli jest to sorki) więc zakładam. Ciążowe dolegliwości czyli zakłócacze błogiego stanu.

Ja obecnie jestem na etapie zgagi, ale to jest jeszcze do przeżycia. Bardziej wkurzające są zaparcia. Cierpię na nie od początku ciąży i tak naprawdę żadna dieta nie pomaga, nawet truskawki jedzone kilogramami nie podziałały.
A jak wasze samopoczucie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aśka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 72
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jesteśmy w podobnym okresie jak nie takim samym, Ja mam termin wg miesiączki na 24 listopada. Aktualnie przechodzę podobne męczarnie co Ty. Co zjem wypije pali mnie w przełyku. Nie wspomnę o zaparciach smutny . Nawet jogurt naturalny nie pomaga. W pracy się śmieją ze mnie uśmiech .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 332
Skąd: Suwalszczyzna

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na początku spałam prawie że bez przerwy, a z dolegliwości to tylko mam takie jak częste wizyty w WC Piotruś sie śmieje że moge spac w łazience tak często tam w nocy chodze Rolling Eyes

Takie dolegliwosci jak poronne (dzienne, lub wieczorne) mdłosci lub wymioty na szczęście mnie nie dopadły, zgagi tez nie mam. I moja babcia mówiła że w jakiej ja ciązy jak mi nic nie dolega. Ale teraz widzi bo brzuszek to mam juz ogromny lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to faktycznie jesteśmy na tym samym etapie ja mam termin na 30 listopada.
Ze zgagą najgorzej mam wieczorem , a jak się położę to jest masakra.
Wczoraj najadłam się nektarynek i dzisiaj zaparcie puściło, ale co z tego jak mi się chyba odowiły paskudztwa na h...., aptekarka poleciła smarować pupę miodem i przy poprzednim ataku bardzo się to sprawdziło.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aśka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 72
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm to dobry pomysł...... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Senność zaliczyłam, mdlości też, ale bez wymiotów, no i hormonalny niezyt nosa połączony z lekkimi krwawieniami z nosa. Ogólnie jak jest mowa, że na danym etapie ciąży występują jakieś dolegliwości to ja muszę którąś zaliczyć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na zaparcia, akurat zaczyna sie sezon sliwkowy - zrobcie sobie sliweczke z jogurtem musli (albo kupcie taki gotowy) - kolezance pomagał migiem Wink
ja obecnie doswiadczam porannych mdłości Sad Czasem tez takich okolo 13-14.. wieczorem juz rzadko. radze sobie owocami i kwasnymi napojami oraz..colą. Wiem ze nie powinnam jej pic ale pomaga jak ręką odjął.
i biegam sikac 10 razy czesciej niz dotychczas Rolling Eyes Czesciej nawet niz M, a on biega srednio raz na godzine Cool

A ze wzgledu na tego niedobrego lekarza, ktory mnie troche nastraszyl, kiepsko spie..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..

Ostatnio zmieniony przez Justii dnia Sro 1 Cze 2011, 9:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj nawet nie wiesz jak bysmy z M tego chcieli... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda porannych mdlosci nie mam, co najwyzej troche po poludniu lub wieczorem mnie mdli. Jednakze ostatnio mam straszne problemy z zoladkiem w ogole i zastanawiam sie czy to ciaza, czy moze zupelnie cos innego Confused

Liziii
- pamietaj jesli sie cegos bardzo pragnie, najbardziej na swiecie, to to sie spelni - wiec glowa do gory uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 101, 102, 103  Następny
Strona 1 z 103

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group