Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Badania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 69, 70, 71  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 1 Gru 2014, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pluszak napisał:
Justyna*** napisał:
Mi lekarka teraz dopiero dała skierowanie i zaznaczyła, że po 24 tygodniu mam zrobić te badanie. Trzeba przyjść na czczo, i aż do ostatniego pobrania na czczo wytrzymać. Nawet łyka wody nie wolno (specjalnie się pytałam) Sad
Nie można nigdzie chodzić, trzeba siedzieć po gabinetem pobrań. Takie są zasady w moim szpitalu. I tam glukozę dają na miejscu.



u mnie to samo, nawet do kibelka mi nie pozwolili, wiec bardziej o tym,że mi nedobrze myślałam, że zaraz się zesikam Very Happy


To siku też nie wolno? Shocked Przecież jak coś mam w pęcherzu to na wynik badania z krwi nie ma znaczenia czy się tego pozbędę czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 1 Gru 2014, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu chodzi o wysiłek,choć jeśli toaleta jest blisko to raczej nie powinno być problemu żeby siknąć bez robienia kilometrów i męczenia się przy tak długim spacerku oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 1 Gru 2014, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny,niby mam blisko do domu z przychodni( ale autem nie pieszo), w aucie często mnie mdli więc pewnie tam posiedzę , książkę wezmę Cool biorę urlop na to straszne badanie
dopytam lekarza czy mogę iść w 22 tygodniu czy to na zaś to skierowanie, może na szybko policzył i dlatego mam to wypisane, spokojnie po następnej wizycie zmieściłabym się w zalecanych tygodniach

Kamilka- jak mówisz że gorsza tylko porodówka to zaczynam się bać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 1 Gru 2014, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, a mi "drineczek" z cytrynka smakował Very Happy
Wypiłam duszkiem, bez sensacji się obyło uśmiech

Ale czesto dalej w lab robią badanie na zasadzie - glukoze wypij w domu i przyjdz po 2 h...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 1 Gru 2014, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
Ej, a mi "drineczek" z cytrynka smakował Very Happy
Wypiłam duszkiem, bez sensacji się obyło uśmiech

Ale czesto dalej w lab robią badanie na zasadzie - glukoze wypij w domu i przyjdz po 2 h...


To chyba nie jest miarodajny wynik, skoro zwykle badają poziom cukru, przed wypiciem, chwile po wypiciu, po godzinie i potem po kolejnej....
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Pon 1 Gru 2014, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie też mnie dziwi to podejście "Przyjdź za 2 godziny po wypiciu"... Przecież najpierw pobierają na czczo potem po godzinie i dopiero po dwóch więc jaki sens ma pobranie tylko po 2 h? Shocked No i trzeba zaznaczyć, że nie w każdym laboratorium pozwalają na cytrynkę... U nas szpitalu absolutnie nie ma o tym mowy, bo wypić trzeba glukozę i nic poza tym żeby wynik był jak najbardziej prawidłowy chociaż jak dla mnie o ile niby cytrynka mogłaby "zakłamać" wynik skoro cukru to w niej raczej tyle co na lekarstwo lol No i właśnie, u nas nigdzie nie pozwalają jechać do domu, tylko trzeba siedzieć tyłkiem w poczekalni, chociaż ja np. nie byłabym w stanie nigdzie pójść z laboratorium bo dwa razy mi się słabo zrobiło w oczekiwaniu na pobrania (nie dość, że człowiek głodny i nie wolno nic pić to jeszcze duszno i masa ludzi)...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 1 Gru 2014, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie spotkało takie "szczęście", że muszę tą "przyjemność" powtórzyć. Na samą myśl, że mam to jeszcze raz wypić jest mi źle. A wszystko przez to, że wynik wyszedł blisko granicy normy. :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 2 Gru 2014, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie mogłam iśc do kibelka, na tym samym piętrze był, więc nie wiem czemu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 2 Gru 2014, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie pobierali przed wypiciem i 2 godziny po. To chyba zalezy czy to jest ta 50 czy 75. I tez nie moglam z przychodni wyjsc, bo podobno roznie sie reaguje, zdarzaja sie nawet omdlenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 2 Gru 2014, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibelek jest jakieś dziesięć metrów od gabinetu pobrań. To skoczę siusiu przed badaniem, tak na wszelki wypadek. Jak pić nic nie można, to może jakoś wytrwam.
Zdaje się, że zalecają czasem na te badanie zabrać osobę towarzyszącą. Ja ostatnio mam niestety tak, że z tego gorąca w przychodniach, przy pobraniach robi mi się lekko słabo, bo nie zrywam się od razu tylko siedzę i uciskam ten wacik. A zaprawiona w bojach jestem, bo kłuję się po 2-3 razy na miesiąc, a i miewałam okresy, że po parę razy na tydzień. Więc ja zabieram obstawę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 69, 70, 71  Następny
Strona 56 z 71

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group