Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Badania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 69, 70, 71  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 20 Mar 2020, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania warto jest wykonywać cyklicznie, aby szybko wykryć jakieś problemy zdrowotne które nie dają objawów. Moja żona niedawno dostała hemoroidów, szukałem o nich informacji i tutaj https://szydlowiecki.eu/jakie-choroby-leczy-proktolog/ znalazłem artykuł który mnie nakierował że powinna iść do proktologa z tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Pią 27 Mar 2020, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm.... może warto byłoby wykonać badanie wzroku, a później zdecydować, czy nosić soczewki czy jednak okulary, ponieważ parametry soczewek będą nieco inne, niż parametry okularów. Zerknijcie sobie może w tym celu na stronę https://blikpol.pl/badanie-wzroku-test-online i tam znajdziecie wszystkie szczegóły związane z badaniem wzroku i możecie nawet wykonać sobie badanie online z ciekawości przed badaniem u okulisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 14 Maj 2020, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niepoprawny napisał:
Badania warto jest wykonywać cyklicznie, aby szybko wykryć jakieś problemy zdrowotne które nie dają objawów.


To prawda, ja też robię je regularnie, zwłaszcza cytologię bo kiedyś zaraziłam się hpv i do dziś walcze z tym wirusem, teraz stosuje papilocare, żel zalecony przez ginekologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Czw 28 Maj 2020, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas badań kontrolnych pojawiło się podejrzenie związane z cukrzycą? Jeśli jest ono prawdziwe, warto zadbać o siebie jeszcze bardziej. Cukrzyca to nie wyrok! Możliwe jest z nią całkowicie normalne i szczęśliwe życie. Stąd też warto zastanowić się nad tym skąd brać wiedzę i wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Idealnym miejscem jest https://diabetyk24.pl/ gdzie znajdziesz dosłownie wszystko co niezbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Panie w ciąży? Robicie badania prenatalne? Mi się wydaje, że to powinna być taka podstawa u kobiet w ciąży i najlepiej w dodatku refundowana przez państwo. A niestety u nas aż tak dobrze nie jest. Ja takie badania niestety robiłam prywatnie u dr Rozmus Warcholińskiej. No ale na pewno było warto wydać te pieniądze. A do pani dr najlepiej jest dostać się do Gyncentrum w Częstochowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ElkaKk
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pią 7 Sie 2020, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam prywatny gabinet Gastromed do wykonania kolonoskopii – https://gastromed.info/kolonoskopia/. Profesjonalna opieka medyczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Wto 18 Sie 2020, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musimy dbac o siebie i badac sie. Pamietam jak moj dziadek mial spory problem z cholesterolem a wyszlo to dopiero niedawno w badaniu krwi. Nie odzywial sie zbyt zdrowo no ale sam przebywa w domu bo corka wyjechala a zona dawno temu zmarla. Wraz z mama postanowilismy wiec wyslac go do domu Seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu w Piotrkowie Kujawskim bo z tego co sie dowiedzialam to dbaja tam o swoich podopiecznych no i sa pod stala opieka lekarską. Rzeczywiscie tak jest - dziadek ma teraz idealne wyniki badan i czuje sie tam dobrze bo nie doskwiera mu juz samotnosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Pon 16 Lis 2020, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie czym jest trokserutyna ? To flawonoid pochodzący z kwiatów Sephora japonica. Jest to główny składnik suplementu który wspomaga nasze nogi. Polecam zapoznać się z tym dokładnie. Na tej stroni macie także możliwość zakupienia tego sprawdzonego i polecanego produktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Czw 17 Gru 2020, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, jak ktoś tutaj wspomniał, dbać o siebie należy każdego dnia. Niestety, ale problemy jak kamica moczowa mogą się przecież przydarzyć. Sam czytałem ostatnio interesujący artykuł na ten temat i muszę wam powiedzieć, że uznaje się, iż to schorzenie dotyka około 5-7% osób na świecie. Powiedziałbym, że to całkiem sporo. Jeżeli jesteście ciekawi, czym to się objawia, to polecam poczytać w tym https://www.dbajonerki.pl/schorzenia-nerek/kamica-nerkowa miejscu. Dużo przydatnych informacji podanych w przystępny sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 28 Gru 2020, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli pracujecie przy komputerze to nie zapominajcie o badaniu wzroku. Chociaż raz na rok. Ja mam przez okulistę zalecone okulary korekcyjne do pracy i czytania. Mimo że wcześnie wykryto u mnie zaćmię i szybko ją usunełam, to okulary muszę nosić. Wybrałam dla siebie taką ofertę tu https://iokulary.pl/product-pol-14624-Dolce-Gabbana-Dg-1286-02.html Okulary znanej marki. lekkie dobrze trzymają się na nosie. A wszyscy w koło mówia że jest mi w nich bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 69, 70, 71  Następny
Strona 63 z 71

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group