Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Odwoływanie ślubu, stres, kłótnie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Pią 13 Sie 2010, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

linjaton napisał:
My do niedawna kłóciliśmy się z wielką pompą... odwoływania ślubu, rozstania itd. (oczywiście nikt o tym nie wie, bo żadne z nas do rodziców nie zadzwoniło z informacją o odwołaniu ślubu, bo byłoby to definitywne, a tego oczywiście nikt z nas nie chciał). Po kilku poważnych rozmowach, znaleźliśmy metodę... "noski" (opatentowane! lol ). W związku z tym, że kłótnie wynikały z "pierdółek", aby zdusić je w zarodku, gdy atmosfera się zagęszcza, któreś z nas mówi: "noski" i od razu się do siebie śmiejemy (i całujemy się jak Eskimosi Smile ) Polecam!
Na stres przedślubny polecam melisę lub kropelki z walerianą (inna nazwa wyciąg z kozłka lekarskiego)- dobre również na sen (jeśli nigdy nie stosowałyście, to kilkanaście kropelek w dzień przed ślubem da wam spokojny sen) oczko


ojjj urocze ale nie wyobrazam sobie mojego mowiacego noski podczas moich krzykow hihi

my mielismy taki moment przed zareczynami ja mowie ze to koniec a on czy wyjdziesz za mnie hahaha no i zatrzymal mnie przy sobie oczko

z tad tez nas cake topper:
http://cgi.ebay.co.uk/Wilton-Runaway-Bride-Wedding-Cake-Topper-NEW-/400137294551?pt=Uk_Crafts_Cake_Decorating_MJ

oczywiscie tez nikt nie wie o tym oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 13 Sie 2010, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużka napisał:
My się kłócimy już 2gi dzień z rzędu..
Chyba to już cywilny stres.
Mnie wszystko irytuje, a W. chodzi zdenerwowany i zamyka się w sobie.
Wczoraj czytaliśmy o rozwodowych formalnościach.
Parę razy też usłyszałam, żeby sobie lepszego faceta znaleźć w te 14 dni... Może zdążę... Rolling Eyes

oh my my.... no nieźle. rzeczywiście, może zdążysz Wink

my do ślubu mamy ho ho, a i tak się kłócimy. na ogół to jest o głupoty i krótkotrwałe, ale zdarzają się małe burze z piorunami. nie żebyśmy na siebie wrzeszczeli, ale miło nie jest... dziś się pokłóciliśmy, na ulicy wyobraźcie sobie, wiec dobrze, że bez krzyków Rolling Eyes i w efekcie każde z nas poszło w przeciwną stronę. jak ochłoniemy to pogadamy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Czarno-biała
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 11
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 4 Wrz 2010, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jak zaczęliśmy podejmować pierwsze decyzje dotyczące ślubu to kłóciliśmy sie o wszystko. I też nieraz bywało ostro, mieliśmy odwoływać daw razy uśmiech Raz to już tak konkretnie, to akurat wtedy Narzeczony sie wkurzył i pojechał już do księdza, poinformował matkę że ślubu nie będzie, rozstajemy się itd... ale wszystko się ułożyło.

To wynikało z frustracji, bo każde miało inną wizję - ja marzyłam o eleganckim bankiecie w ogródku restauracji, on chciał huczną imprezę taneczną w remizie... Potem ja chciałam tylko zabrać najbliższą rodzinę na obiad, on chciał wyjechać w podróż zamiast wesela...
I trwało to jakieś 4 miesiące. To była męka.
Ale teraz każde trochę odpuściło i jakoś to idzie. Sądzę, że to normalne, bo to ogromny stres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 4 Wrz 2010, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety Czarno-biała, życie w związku to kompromis chyba na każdym kroku, stresu nie unikniesz, zawsze jest "coś" uśmiech Grunt to w końcu się dogadać i jeśli tym razem "twoje" jest na wierzchu, to następnym razem niech będzie "moje" oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czarno-biała
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 11
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mój Luby jest niewolnikiem konwenansów; pokutuje tu wiejska mentalność, że wszystko musi być według utartych schematów bo inaczej ludzie obgadają....
Z tego też powodu było mu ciężko zdobyć się na ustępstwa. Jak widać po naszych obecnych ustaleniach - to jego było na wierzchu w większości spraw. Ale trudno, jakoś to przeżyję uśmiech
_________________
Everybody lie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to chodzi Very Happy Czasem lepiej mieć w nosie i robić tak, żeby inni z butami i językami nie pchali się w nasze życie, a i tak wiedzieć swoje język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Sro 17 Cze 2015, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy myslicie ze fajnie bylpo by dac gosciom w podziekwaniu taki zestaw http://www.bdsklep.pl/stewiarnia-100g-mix-cukierkow-w-torebce-slodzonych-stewia,id-225933 i dotego karteczka z podziekwaniem?
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Nie 19 Lip 2015, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My to się często rozstajemy i kłócimy, ale zawsze tak, żeby nikt o tym nie wiedział, bo zawsze się to kończy dobrze. Takie z nas czuby.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pola_piasecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 59

PostWysłany: Wto 6 Cze 2017, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas jest podobnie
_________________
https://www.naturalspharm.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arleta.nickiel
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 27

PostWysłany: Wto 11 Lip 2017, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się ślub zamówi na 2 lata do przodu to jest problem. co chwile sie chce coś odwoływać. jak masz ślub za 5-6 mies to nie ma tego problemu.
_________________
Jeden z najlepszych Salon ślubny Katowice gdzie wybrałam swoją sukienkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group