Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wypranie sukni w domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyprałam sama swoją sukieneczkę uśmiech nic jej nie było uśmiech
najpierw umoczyłam spód samiutki i przeprałam proszkiem do koloru aby czerwone granulki wybrałam, żeby nie farbowało. Wszytstko w wannie. Powtórzyłam 3 razy. Następnie zamoczyłam sam dół ( mama trzymała gorset żeby się nie zamoczył) i przeprałam proszkiem i tak 2 razy. napuściłam wody na pół wanny, żeby ją wypłukać i jak tak leżała w ciepłej wodzie to zajęłam się gorsetem uśmiech mam cały w koronce i najpierw zaczełam wodą z proszkiem delikatnie czyścic szczoteczką do zębów ale jak zobaczyłam, że nic się nie dzieje to wzięłam szczoteczkę do mycia pazurków i zaczęłam szorować uśmiech nic się nie stało, nic nie odleciało! Gorset wymył się świetnie uśmiech jestem bardzo zadowolona z tego prania . fakt zajęło mi to ok półtorej godzinki ale naprawdę efekt jest rewelacyjny uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam, ja bałabym się że suknia się zniszczy oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też się bałam uśmiech nawet nie wiesz jak bardzo - ale bardziej jak zamawiałam ją używaną .... tak bardzo mi się podobała .... Rolling Eyes ale kobietka zaznaczyła, że jest brudna po weselu ... chciała za nią 500 zł uważałam, że to okazja! N. się zgodził i ją kupiłam uśmiech przyszła brudna nie powiem ale nie zostawało mi nic innego jak ją wyprać uśmiech teraz nie mogę się nadziwić jaka sliczna i bialutka jest moja sukieneczka uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to super, że tak Ci się udało uśmiech Poza tym trochę dziwne, że kobietka sprzedawała niewyczyszczoną suknię. Zawsze w ogłoszeniach jest wzmianka 'suknia została profesjonalnie wyczyszczona' uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

się tak jakoś złożyło ... zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona uśmiech aż się popłąkałam ze szczęscia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

borusia napisał:
No to super, że tak Ci się udało uśmiech Poza tym trochę dziwne, że kobietka sprzedawała niewyczyszczoną suknię. Zawsze w ogłoszeniach jest wzmianka 'suknia została profesjonalnie wyczyszczona' uśmiech


Pewnie dlatego tak tanio.. Jakby czyściła, to doliczyłaby koszt czyszczenia;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciesze się ze ci sie udało ja wyprać i wygląda ślicznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marg4ret
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2011, 22:44    Temat postu: wiekszości sukien nie można prać Odpowiedz z cytatem

Widze ze większośc z Was w tym temacie wcale się nie orientuje

więc tak, kupujesz suknie za 3000zł i masz nie dość że z (super)tandetnego materiału który pod wpływem wody albo proszku może sie zniszczyć... Jest to bardzo mało prawdopodobne, ale możliwe ze tak jest.

Jest drugi ważniejszy powód dla ktorego NIE MOŻNA prać tych wszystkich "ekskluzywnych" sukien ślubnych.
Kiedy kupujesz suknię zapytaj albo sprawdź czy ozdoby są do sukni przyklejone czy przyszyte. Większość salonów przykleja na takim specjalnym proszku rózne koronki a koraliki to już nie iwem jak. Wiem tylko że moja siostra dała za suknie 3500zł a po oddaniu do pralni chemicznej w jednej reklamówce dostała sukienke a w drugiej wszystkie koronki...

Jesli chcesz mieć suknię która nie rozpadnie Ci się ani w czasie wesela, ani w razie jakiegoś deszczu lub wilgotności, ani po weselu kiedy np chcesz ją uprać na sesję zdjęciową, to wybierz suknię która jest zszyta a nie sklejona;]

Sorry zę tak sie wymądrzam troche ale jak oglądałam te posklejane sukienki to sobie przypominałam moją siostrę jak jej tą suknie potem sklejali jeszcze raz przez pół roku żeby mogła spróbować sprzedać

Mogłabym polecić salon gdzie ozdoby są doszywane, ale to na priv i właściwie tylko dla osób z Sosnowca bo przeciez i tak dziewczyny na tym forum są z całej Polski wiec nie ma sensu reklamować jednego salonu bo nikt ze Szczecina z tego powodu nie przyjedzie tutaj:P
_________________
wiem i mam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pią 12 Sie 2016, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

75 zł płaci się z dowozem za wypranie sukni ślubnej.
Jeśli chcecie więcej to czemu nie, ale po co, skoro nie uzyskacie nic więcej?
Szkoda zdrowia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group