Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wypranie sukni w domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agawawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smutny Dziewczyny oddałam do pralni i ... odebrałam szmate a nie suknie pralnia to niepotrzebny wydatek jeszcze suknie niszczą smutny a wypać i tak jej nie wyprały jaki syf na trenie był taki jest a kłóciły się że wyprały . Po ślubne postanowiłam ,że sama wrzuce ją do pralki jak przeżyje to sprzedam a nie to wywale i koniec
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swoją wyprałam w domu, ale moja ani żadnej koronki nie miała ani jakiś koralikow czy perełek więc strachu żadnego nie było lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja jest cała w koronce i koralikach, ale mimo to nie miałam strachu żeby wyprać ją w domu Wink Ale radzę to zrobić ręcznie, delikatnie. Wrzucić normalnie do pralki bym się nie odważyła.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja właśnie normalnie buch do pralki...tylko na niską temperaturę ustawiłam i niskie obroty wirowania lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez swoją w domu prałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 1 Wrz 2010, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja też prałam w domciu uśmiech
Cała w koronce i koralikach..dlatego tak jak Juliette
zrobiłam to ręcznie uśmiech
Fru do wanny, woda z proszkiem, kilkakrotne płukanie, odwiesić na wieszaczek i suknia jak nowa uśmiech
To prawda, ze suknie koronkowe bardzo źle znoszą pralnie chemiczne...
widziałam takie"kwiatki" na żywo , kiepska sprawa Rolling Eyes
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 1 Wrz 2010, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moja po wchodzeniu do rzeki była cała brudna w glonach itd. w wrzuciłam ją do wody i płukałam kilkakrotnie. w pon na noc namoczyłam w wodzie z proszkiem i zostawiłam na trochę. obeschła. szczoteczką pozgrniałam z falban te wszystkie cuda. i znów wczoraj na całą noc namoczyłam. jeszcze tylko na dole będę musiała szczoteczką potraktować i będzie git Very Happy

do pralni nie daje.. bo nie widzę sensu. jeśli jej nie sprzedam,toi tak będzie się kurzyć w szafie. a jeśli znajdę kupca to wtedy może oddam do pralni jeśli coś jeszcze by było nie tak,przed oglądaniem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Sro 1 Wrz 2010, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł, może też tak ręcznie wypiorę. Ja nie mam koronek, ale za to mam koraliki naszyte
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja suknia z koralikami przy gosecie..z ogromną ilością falbanek z delikatnych materiałów, ubrudzona maksymalnie po papraniu się w rzece i siedzeniu na kamieniach z glonami Rolling Eyes
po upraniu w wannie jest jak nowa uśmiech troszke na samym dole na zgięciu była niedoprana..ale jak była mokra to nie było tego widać.. więc w wolnym czasie kiedyś sam skrawek trenu jeszcze raz zapiorę wesoły

można uśmiech i nic się nie uszkodziło zupełnie. chociaż plan był tak,że skoro wróciłam w mokrej i brudnej sukni wrzuce ją do wanny żeby ociekła,przepłukam wodą i oddam do pralni jak podeschnie.. ale nie było takiej potrzeby uśmiech
a i jeszcze zaoszczędziłam ponad 60 euro uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2010, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoja przepralam w reku nad zlewem ( sam dol) przed sesja bo jednak obawialam sie ze bedzie widac brudek. Koroneczce i koralikom nic sie nie stalo. Suknia byla jak nowa.
A po sesji (bylismy w lesie) oddalam ja do pralni chemicznej jak mowila wszywka. Suknia tak wyprana extra ale za to popekaly nitki od drapowan i sie rozchodza musze kupic zyleczke i poprzeszywac wszystko. zniknely tez guziczki od trenu i prawie pokrowiec gdybym sie nie upomniala to pewnie nie dostala bym go spowrotem.
No i ta cena 200zl Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group