Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile kosztuje wystrój kościoła?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cyganeczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Ziębice

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 20:54    Temat postu: Ile kosztuje wystrój kościoła? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, ile mniej więcej płaci się za wystrój kościoła? My płacimy 450 zł, składa się na do stojaki wzdłóż dywanu z kwiatami sztucznymi, brama nad młodymi, wystrój klęczników i krzesel, przybranie boków ławek oraz bukiet żywych kwiatów na ołtarz. To chyba niezla cena? Jak sądzicie? Ile Wy płacicie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem jeszcze, ale jak wstępnie pytałam w kwiaciarni to pani coś mówiła ok 300- 400 zl, ale cała dekoracja miała obejmować chyba żywe kwiaty, ale nie wiem dokładnie, co wchodzi w jej skład. A będziecie sami płacić? Nikt nie bierze ślubu tego dnia? Nam ksiądz powiedział, że da nr telefonu do pary, która jest po nas, abyśmy mogli się dogadać i podzielić kosztami.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cyganeczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Ziębice

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale chyba my sami bierzemy ślub tego dnia, gdyż jest to na wiosce, także nie często zdarzają się u nas wesela. Jeżeli miałabyś dekorację z żywych kwiatów za 300-400 zł to faktycznie bardzo tanio jak na moje oko, tylko zależy co wchodzi w skład wystroju. Nasz bedzie ze sztucznych, ale jest tego dość duzo, także chyba warto. z Zywych będzie wystrój ołtarza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas od 250 w zwyż uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dokładnie, ile ma być, na pewno kwiaty przy ławkach jakieś materiały, tiul znaczy się i kompozycja przy ołtarzu, ale jak mówię szczegółów nie znam, bo jeszcze nie zamawiałam. Pani powiedziała, ze 500 zł to już u niej jest bogactwo itp. Nie wiem, jak to będzie konkretnie, może sie okazać w rozmowe już szczegółowszej, że to jednak trochę drożej wyjdzie, zwłaszcza że to będzie w przyszłym roku i pewnie zależne też, jakie kwiaty wezmę. Pani wspominała o gladiolach i spodobał mi się ten pomysl uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba najlepiej zgadac sie z ludzmi ktorzy maja slub w tym samym dniu i posc na ugode zlozyc sie po 200zl i tyle...

a mozna miec sztuczne kwiaty?? gdzie je zamawiac?? i kto je potem sciaga?? bo przeciez nie panna mloda język
a koscioly nie maja np tego tiulu na lawki?? i swoich ozdob na krzesla??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wynajmujemy firme i będziemy płacić ok.800zł
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my się zamierzamy zgadać, tylko nie mamy jeszcze do nich kontaktu, ksiądz nam da, ale później.
Z tego, co wiem w kościele czasem znajduja się takie dekoracje, te sztuczne kwiaty i tiule. u nas ksiądz mówił, ze jest coś takiego i można zapłacić żonie kościelnego, która zrobi dekorację, własnie z materiałów dostępnych w kościele, ale nam tego nie radził, bo ona bierze sztuczne kwiaty, co ma od lat, odkurza i wstawia, jakoś nie mam na to ochoty.
Mnie się wydaje, że ściąga ten, kto je założył, ale nie mam pewności, młodzi na pewno nie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze to my płacimy ok 700 zł. i to wybrałam najtańszą kwiaciarnie ( w tej miejscowości co bierzemy ślub a nie w radomiu, pewnie dlatego taniej), sam "wynajem" świeczników wzdłuż ławek ma kosztować ok.300 zł. plus 4 bukiety na ołtarz...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam zamiar płacić minimum z minimum ,bo kościół będzie i tak wystrojony na święta lol a przecież co z dużo to nie zdrowo Very Happy
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group