Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile kosztuje wystrój kościoła?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ornament
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

kościół można udekorować i za 300 zł i za 3000 zł uśmiech

Wszystko zależy od tego jakie dekoracje chcemy zrobić, jakich używamy do tego materiałów, tak jak ktoś wspomniał czy kwiaty są prawdziwe czy sztuczne. Czy decydujemy się na same kwiaty, czy tkaniny, wystrój ołtarza, dywany itd.

W zasadzie ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia uśmiech i budżet oczywiście

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się i wszystkie na forum zastanawiamy się jak zrobić, żeby było i pomysłowo i pięknie i tanio. Myślę, że już niejedna z nas potrafiłaby sama przy niezbyt dużym budżecie wyczarować cuda w kościele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agusiajaw
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw 4 Lis 2010, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na mój ślub zamówiłam firmę dekoratorską z Jaworzna. W zeszłym roku brała ślub moja siostra i ich wynajęła. Efekt był rewelacyjny. Bardzo dobrze zorganizowani. Dopasowują sie do każdej zachcianki, puli pieniędzy idt. Byłam na wielu ślubach ale takiej dekroacji Koscioła i sali nigdy nmie widziałam. Ja na swój ślub zamówiłam u nich m.in. dekroacje Kościoła, sali, bukiety... w skład dekroacji Kościoła wchodził olbrzymi bukiet przed ołtarz, bukiety po bokach tabernakulum, na ołtarz, 2 po bokach ołtarza, 2 stojaki z kwiatami, klęcznik, alejka to wszystko będzie mnie kosztowało 700zł. Jak sprawdzałam ceny w kwiaciarniach (poszłam ze zdjęciami siostry) to ta sama dekoracja kosztowałaby mnie 1500zł. Różnica w kosztach jest olbrzymia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jola19
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon 8 Lis 2010, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[iNie mozna wycenic jednoznacznie dekoracji ani sali ani kościoła , mozna zrobic coś za 50 i 5 tys ograniczna nas tylko kasa i wyobraznia, przeglądam rózne fora a sam niedawno brałam slub i wszedzie dziewczyny pokazuja super śliczne fotki dekoracji tyle ze wiekszośc zdjec jest z USA kazda pisze ze tak chce miec ale kiedy przychodzi do ustalania cen to wszyscy chcemy jak najtaniej a nie da sie najtaniej i najlepiej. Dziewczyny czy zespoł wodke i kuchary tez bierzecie najtansze nieee wiec trzeba sie zastanowic czy dekoracje chcemy byle jaka byle tanio.[/i]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my za wystrój sali i kościoła mieliśmy zapłacić 1500 zł. ale kościól nam w dużej mierze odejdzie ponieważ wg, zasad księdza dajemy tylko kwiaty na ołtarz. sam kościół nie wiem ile kosztuje- dekoracja..... kurcze nie mogę skontaktować się z dziewczyną od ubioru sali.... nie mogę się do niej dodzwonić...... raz odebrała mówiła że oddzwoni i nie dzwoniła a teraz jak ja dzwonie nawet ze służbowego tel to nie odbiera..... no kur........
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GlamourDeco
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma GlamourDeco (woj. podkarpackie).
U nas cennik za wystrój kościoła waha się od 300 zł wzwyż, zależy to od ilości materiałów oraz ilości kwiatów (żywych bądź sztucznych).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lidka, wyślij smsa z info, że prosisz o kontakt. Ne denerwuj się na zapas!
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas dekoracja wyniesie 900zł. I dzielimy to na 3 pary. Nasz kościół jest cały biały więc trzeba go jakoś przystroić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veritas
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 113
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Czw 19 Lip 2012, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łooo matko ale u Was drogo. U mnie przepiękna bogato zdobiona aleja z kwiatów + kwiaty na ołtarz - 250 zł. Po nas jest jeszcze tylko jeden ślub.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 3 Sie 2012, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie kilka ślubów danego dnia- złóżcie się i zróbcie sami dekorację. Kwiaty na ołtarz i do głównej nawy na giełdzie- w wersji wypasionej mogą was wynieść max 100zł język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 3 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group