Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz Alejandro ;-)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 8:07    Temat postu: Nasz Alejandro ;-) Odpowiedz z cytatem

Też postanowiłam założyć temat o naszym dzidziusiu, chociaż bardzo ze sobą walczyłam, bo chociaż nigdy nie byłam przesądna to w kwestii ciąży bardzo się boją zapeszać.

Początki Aleksandra ( wtedy jeszcze nie przychodziło nam do głowy, że jakby co wybierzemy takie imię, plany były inne) sięgają marca 2010.
Jeszcze przed ślubem stwierdziliśmy, że szkoda marnować pięknej owulacji i przystąpiliśmy do dzieła. Oboje mieliśmy dziwne przeczucia, że udało się za pierwszym razem. Pierwsze objawy pojawiły pojawiły się dość szybko, jechaliśmy na salę weselną dogadać ostatnie szczegóły i w samochodzie zrobiło mi się niedobrze. Potem tuż przed datą okresu dostałam dziwnych bóli brzucha, a jajniki chciały eksplodować. Dzień po tym kiedy miał pojawić sie okres zrobiłam test i w oczy uderzyły mnie dwie krechy - to było najdziwniejsze uczucie na świecie - radość, szczęście pomięszane z totalnym zaskoczeniem i niedowierzaniem.
Kilka dni przed ślubem ginekolog potwierdził obecność małego ludzika w moim brzuchu i w ten sposób w czasie wesela cały czas towarzyszyły mi obawa czy tańce i zmęczenie nie odbiją się na naszym mały gagatku, tymbardziej, że ciągle bolał mnie brzuch. Na szczęście nasz fasolek przeżył szaleństwa mamy, która przez całą noc piła tylko sok pomarańczowy i wodę zamiast szampana.
Pierwsze 3 miesiące to była zmęczeniowa masakra, na szczęście nie wymiotowałam, ale stałam się totalna śpiącą królewną, która przyswajała tylko zupy i herbatę. Wejście do sklepu mięsnego lub rybnego graniczyło z cudem, a noc zaczynała się o godzinie 19nastej.
Od 4 miesiąca nastała prawie sielanka, minęły mdłości i senność. Chyba w 15 tygodniu dowiedzieliśmy się, że nasz mimiludzik jest facetem i jakoś tak naturalnie z planowanego Mikołaja został przechrzczony na Aleksandra ( zanim się dowiedzieliśmy nazywałam go dzidziolem)
Od ok.19 tygodnia zaczęłam czuć ruchy. A teraz każdy mały kopniaczek daje mi ogromne szczęście.
Niedawno miałam badanie połówkowe i synuś dobrze się rozwija, co nas ogromnie cieszy.
Do tej pory nie mieliśmy żadnych specyficznych zachcianek, jemy wszystko poza rybami. A jak zjem cos co bardzo mi smakowało to młody zaczyna się ostro wiercić, podobnie gdy słyszy kiedy rozmawia kilka osób.
Powoli zaczęłam robić zakupy, mamy już pościel, kilka bodziaków, kocyk i skarpetki. Mnóstwo czasu spędzam na allegro w dziale Dla Dzieci Wink.
Mam nadzieję, że nasz synuś będzie się dalej tak dobrze rozwijał i nie zechce wyciąć mamusi i tatusiowi żadnego niefajnego numeru Wink

cdn... Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss superancka historia uśmiech Zwłaszcza to z marnowaniem takiej pięknej owulacji lol Najważniejszy, że dzidziuś rośnie zdrowo uśmiech No i mi podoba sie jego data planowanego przyjścia na świat - ja jestem z 3.12 uśmiech
Za Was tez bede trzymać kciukasy, bardzo mocno wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss wzruszająca opowieść buja w obłokach
niech maluszek rośnie w silę
co do daty narodzin to ja mam kolegę z 3.12 wyjątkowy człowiek ,mądry ,przystojny.... ech te szalone czasy liceum Very Happy
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tez rozbawil tekst o pięknej owulacji Very Happy Czytalam z zapartym tchem uśmiech
Agnusss, szczesciaro, za 1 razem juz sie udałouśmiech I pospałas sobie, wypoczęłas - istna sielanka moim zdaniem juz od 1 trymestru Very Happy
My doswiadczamy pierwszych porannych mdłosci wiekszego kalibru yyyy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss świetna historia i cieszę się że udało się za pierwszą owulacjąuśmiech Czekamy na małego Aleksandra:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss super!
Widze, ze nie tylko u nas za pierwszym razem sie udalo uśmiech Czy ja jestem jakim wyjatkiem, bo ani nie jest mi szczegolnie zle, ani spac tez mi sie za bardzo nie chce Shocked Ale moze to i dobrze Wink
Niech maly Aleksander rosnie zdrowo i nie plata rodzicom zadych figli... Pozdrawiamy uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni niektóre babeczki mają to szczęście, że przechodzą ciążę bezobjawowo, inne troszkę muszą się pomęczyć a jeszcze inne przechodzą jakieś katusze.

Liziii na mdłości pomaga jedzenie migdałów, mnie bardzo pomagały słone paluszki. A z sennością to nie miałam wesoło bo w I trymestrze pracowałam po 9 godzin dziennie i codziennie o 13 miałam totalny kryzys.
Teraz z powodu anemii i tendencji do mdlenia jestem na L4 i w sumie wszędzie przemieszczam się samochodem, żeby nie narażać się na zbyt dlugie stanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abnusss mnie w jeżdżeniu samochodem najbardziej męczyły korki.
teraz przestałam jeździć autem. Bo za kierownicą wstępuje we mnie jakiś diabeł Evil or Very Mad i krew mnie zalewa jak stoję w kilometrowych korkach, Więc wolę się nie stresować. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witamy małego Alejandro na forum!
miło jest czytać kolejny maminy wątek uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myszka426 napisał:
Abnusss mnie w jeżdżeniu samochodem najbardziej męczyły korki.
teraz przestałam jeździć autem. Bo za kierownicą wstępuje we mnie jakiś diabeł Evil or Very Mad i krew mnie zalewa jak stoję w kilometrowych korkach, Więc wolę się nie stresować. oczko


Niestety mnie też za kierownicą diabli biorą i gryzę się język, żeby nie rzucać "mięchem" bo przecież dziecię słyszy. No i teraz jeżdzę wolniej, bo nie mogę zapinać pasów - za bardzo mi się wpijają.

Przed chwilą pochłonęłam spaghetti i mój brzuch zrobił się jeszcze większy, chwile odczekam i ruszę do lodówki po waniliowy serek Danio Very Happy

Dostałam też przed chwilę kilka kopniaków znaczy się Aleksander wita się z wami wszystkimi osobiście uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group