Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Halka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiki88
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 19

PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 8:34    Temat postu: Halka Odpowiedz z cytatem

Myślę nad wyborem halki do sukni uśmiech i mam z tym pewien problem. Najpierw chciałam taką na 3 warstwach sztywnego tiulu żeby nie było koła, ale ktoś mi mówił że taka halka bardzo plącze się pod nogami w czasie tańca. Z kolej koło to chyba problemy z odstawaniem przy siedzeniu, klękaniu... A jakie są wasze wrażenia co do halek? Jak się czułyście w takiej tiulowej lub tej z kołem?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja halka miala 2 kola i troszke unosiła suknie podczas siadania (tak na 10-15cm nad ziemie). Mnie to nie przeszkadzalo ale na zdjeciach wygląda to zabawnie oczko Z tym ze widac to tylko w kosciele, jesli fotograf robi zdjecia całej postaci, oraz podczas oczepin, jesli siedzicie przodem do publiki. Za stolem nei widac gdyz zwykle jest dluzszy obrus oczko

Tak to wyglądało podczas siedzenia:
http://dsl.one.pl/dupa/photo/slub/P5296563.JPG
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej sukni była halka z 3 niewielkimi kołami plus halki tiulowe, dzięki którym koła pozostawały niewidoczne, ale niestety jak ma się te kółka to zawsze przy siadaniu jest efekt unoszenia kiecy do góry.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii ślicznie wyglądałaś, piękna fryzura i sukienka, no na prawdęuśmiech Pięknie!!
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii no nareszcie mam okazję zobaczyć Twoje ślubne zdjęcie uśmiech Wyglądałaś pięknie, a fryzura mnie po prostu urzekła uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maxim
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 52

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii wyglądałaś jak prawdziwa księżniczka!wykrzyknik

Mam również pytanie odnośnie halki z kołem, czy jest w niej wygodnie?
Mam dwie halki jedną starsza po poprzedniej wlascicielce sukni, ma dwa koła, siega do ok połowy łydek, druga również ma dwa koła,jest jednak szersza o jakieś 10 cm i sięga do kostek. Mam dylemat co do tego, którą z nich wybrać. Stara jest mega wygodna, nie krępuje ruchów, natomiast nowa daje lepszy efekt suknia jest bardziej rozłożysta, lecz jest nie wygodna, majac ja ledwo się w drzwiach mieszcze i boję się tego efektu unoszenia podczas siadania. Na co postawić: na efektowność czy wygode??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Moja halka miala 2 kola i troszke unosiła suknie podczas siadania (tak na 10-15cm nad ziemie). Mnie to nie przeszkadzalo ale na zdjeciach wygląda to zabawnie oczko Z tym ze widac to tylko w kosciele, jesli fotograf robi zdjecia całej postaci, oraz podczas oczepin, jesli siedzicie przodem do publiki. Za stolem nei widac gdyz zwykle jest dluzszy obrus oczko

Tak to wyglądało podczas siedzenia:
http://dsl.one.pl/dupa/photo/slub/P5296563.JPG


oooo ja tez chce tiare i welon plus czesciowo wlosy do tylu reszta rozpuszczona!wykrzyknik masz jakies fajne zdj tej fryzury z tylu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goodnight
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 136
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ja jeszcze nie mierzyłam żadnej sukni ślubnej, więc osobiście nie wiem jak to jest w ślubnych halkach z kołem. Jednak pamietam, ze miałam suknię komunijną, taką do kolan na kole. Moja mama martwiła się wtedy że jak usiądę będzie widac całe "kino", ale tak się nie stało, ponieważ koło było elastyczne. Może jest możliwe zastosowanie takiego właśnie elastycznego koła w halce? Podczas zwisu byłoby ładnie okrągłe,, a przy siadaniu zginałoby się, redukując efekt podniesienia sukni.
Wiem, że moja stryjenka miała suknię slubną na kole i ona niestety przeżyła kilka chwil, gdy to koło jej się przy siadaniu tak podniosło, że było widać co jets pod suknią. Osobiście tego nie pamietam, ale moja mama tak. Stąd zresztą wzięły się jej obawy.
Generalnie koło w sukniach ślubnych czasem daje kiepski efekt, gdy znajduje się tuż nad rąbkiem sukni i ona się na nim zagina, co daje wizualnie efekt "odcięcia" kawałeczka sukni na samym dole. Osobiście, ale nie z doswiadczenia, wolałabym halki bez koła. Ale pozostaje faktycznie możliwosc ze będą przeszkadzały w tancu. Może wiec te halki oddzielić od nog jakąś halką ze śliskiej tkaniny, ktora zaplącze temu plątaniu? O tym by trzeba było porozmawiac z kimś bardziej doświadczonym, np. z krawcową.

BTW. Liziii miałas śliczne buty! A gdzie było to zdjęcie robione? To wygląda raczej na USC niż na kościół. I mam jeszcze pytanie, czemu obok ciebie siedział świadek, a swiadkowa obok męża? Spotkałam się raczej z odwrotną kombinacją, tzn pani z panią a pan z panem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group