Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bo mama fajna jest!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po 30 troszkę się zmienia myślenie być może i tobie się odmieni i zapragniesz mieć małego człowieka
który biegnie za tobą i woła mama
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj też sobie nie wyobrażałam bycia mamą (nadal sobie nie wyobrażam... Rolling Eyes ), ale teraz już juniora uwielbiam i zauważam u siebie zachowania typowe mamuśkom...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myszka426 napisał:
po 30 troszkę się zmienia myślenie być może i tobie się odmieni i zapragniesz mieć małego człowieka
który biegnie za tobą i woła mama


Dokładfnie uśmiech. Ja bardzo długo nie miałam tzw. instynktu macierzyńskiego... ale jakoś tak się samo stało, że zapragnęłam małej istotki... niedługo przed 30-tką uśmiech. Kwestia chyba spełnionych marzeń, celów, chęci podzielenia się życiem z małym człowieczkiem, dopełnienia miłości do drugiej osoby...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
Oj też sobie nie wyobrażałam bycia mamą (nadal sobie nie wyobrażam... Rolling Eyes ), ale teraz już juniora uwielbiam i zauważam u siebie zachowania typowe mamuśkom...


ja u Ciebie też zauważam język z oczkiem Zmieniła nam się Kasia, zmieniła troszkę oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie wiem czy mam ten instynkt i chęć posiadania dziecka?
Niby się staramy ale czy mi aż tak na tym zależy ..... to nie wiem sama?
Mam co raz więcej wątpliwości. Mój egoizm mnie trochę przeraża uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 11 Lis 2011, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, ja powiem szczerze, zaraz będę miała 27 lat. Nic się u mnie nie zmienia. Czuję, jakby moja antyrodzicielska postawa była. nie wiem, coraz bardziej ukonstytuowana. Boję się,że to nigdy sie nie zmieni, nigdy nie zmuszę się do posiadania dziecka i P będzie nieszczęśliwy.....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 12 Lis 2011, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina a może tak jak mnie, zmieni Ci się po ślubie??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sob 12 Lis 2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Kurcze, ja powiem szczerze, zaraz będę miała 27 lat. Nic się u mnie nie zmienia. Czuję, jakby moja antyrodzicielska postawa była. nie wiem, coraz bardziej ukonstytuowana. Boję się,że to nigdy sie nie zmieni, nigdy nie zmuszę się do posiadania dziecka i P będzie nieszczęśliwy.....

Karolina, spokojnie. Ja jestem rok starsza od Ciebie i nawet, gdy mieszkaliśmy już razem zastanawiałam się, jak to będzie, kiedy będzie dziecko, czy mi to życia nie skomplikuje...A skoro tak myślę, to czy ja się aby na pewno na matkę nadaję etc. A po ślubie okazało się, że jestem w ciąży i byłam gotowa leżeć do końca I trymestru, byle tylko się udało. Instynkt się włącza w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Poczekaj do ślubu. uśmiech

monika1, ja myślę, że masz zdrowe podejście, nie nakręcasz się, posiadanie dziecka nie jest dla Ciebie życiowym "number 1". To rozsądne i dojrzałe.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sob 12 Lis 2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inka83 napisał:
Karolina1984 napisał:
Kurcze, ja powiem szczerze, zaraz będę miała 27 lat. Nic się u mnie nie zmienia. Czuję, jakby moja antyrodzicielska postawa była. nie wiem, coraz bardziej ukonstytuowana. Boję się,że to nigdy sie nie zmieni, nigdy nie zmuszę się do posiadania dziecka i P będzie nieszczęśliwy.....

Karolina, spokojnie. Ja jestem rok starsza od Ciebie i nawet, gdy mieszkaliśmy już razem zastanawiałam się, jak to będzie, kiedy będzie dziecko, czy mi to życia nie skomplikuje...A skoro tak myślę, to czy ja się aby na pewno na matkę nadaję etc. A po ślubie okazało się, że jestem w ciąży i byłam gotowa leżeć do końca I trymestru, byle tylko się udało. Instynkt się włącza w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Poczekaj do ślubu. uśmiech

monika1, ja myślę, że masz zdrowe podejście, nie nakręcasz się, posiadanie dziecka nie jest dla Ciebie życiowym "number 1". To rozsądne i dojrzałe.


Ja też tak miałam, że ten instynkt nagle i niespodziewanie mi się włączył, bardzo długo wcale nie kręciły mnie mordki dzieci, w zasadzie dzieciaki mogły dla mnie nie istnieć, a nawet mnie drażniły. Teraz też nie jestem taką kobietką, co to musi do każdego wózka zajrzeć, jak niektóre koleżanki... oczko. Ale często sobie myślę, jak będzie wyglądać czy zachowywać się nasz potomek... I to jest takie miłe, że prawdopodobnie stworzymy fajną rodzinkę. Jednak, jeśli coś nie wyjdzie, nie jest moim życiowym podstawowym celem posiadanie dziecka, bo to jest przywilej nie wszystkim dany. Ludzie powinni czuć się pełnowartościowi bez dziecka, a niestety wiele osób zapełnia jakąś pustkę w życiu, brak czegoś czy ochłodzenie uczuć w związku właśnie staraniami o dziecko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Nie 13 Lis 2011, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię dzieci, pracuję z nimi codziennie, kocham moje dzieciaki z grupy, uwielbiam się z nimi bawić, odkrywać świat. tylko nie mogę sobie wyobrazić, że wracam do domu i robię dokładnie to samo. Ciężkie życie mają dzieci nauczycieli. język
Może mi się to jeszcze uaktywni, czasem mam takie fazy, że mogłabym już być mamą, ale to są chwilowe przebłyski tylko uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group