Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bo mama fajna jest!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam znajomości hmm ale nie w tym sensie w jakim to odebralaś. poprostu moja mama pracuje pięterko wyżej więc moje dziecko będzie z jej koleżankami z pracy i zawsze może zajrzeć czy wszystko z bobasem dobrze. u nas oboje rodzice muszą przedstawić papier, że pracują - inaczej nie ma szans na miejsce bo żłobek jest tylko jeden. ale masz rację w tym co mówisz takie zabieranie miejsc to skandal
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i to jest totalne chamstwo, skoro poszła na wychowawczy to niech dziecko wychowuje! A nie zostawia w żłobku i zajmuje miejsce, którego potrzebują inne mamy :/ Zgłosiłabym tą sprawę gdzieś wyżej i by się zaraz zwolniło miejsce,bo ja nie odpuściłabym tak łatwo. To jest chore,że jest tak mało miejsc w żłobkach i matki nie mogą wrócić przez to do pracy,albo prywatne żłobki są tak drogie,że ludzi na nie nie stać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondyna142 napisał:
ja mam znajomości hmm ale nie w tym sensie w jakim to odebralaś. poprostu moja mama pracuje pięterko wyżej więc moje dziecko będzie z jej koleżankami z pracy i zawsze może zajrzeć czy wszystko z bobasem dobrze. u nas oboje rodzice muszą przedstawić papier, że pracują - inaczej nie ma szans na miejsce bo żłobek jest tylko jeden. ale masz rację w tym co mówisz takie zabieranie miejsc to skandal



właśnie siostra jest udupiona- nie dają rady przeżyć tylko z pensji jej męża, ona nie ma pracy, a do żłobka nie może oddać bo jest kolejka pół roku i w momencie składania ona musi tę pracę mieć....... po prostu paragraf 22 wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aniak napisał:
Czy naprawdę z przyjściem dziecka na świat wszystko się zmienia? Ja dziecka nie mam i na razie trudno mi sobie wyobrazić, że miałabym zrezygnować z pracy np. na pół roku.



Na szczęście jeśli ja kiedyś będę miała dzieci, P się zaoferował, że będzie odwalał brudną robotę typu przewijanie i może nawet na urlop iść, jeśli to będzie możliwe. Chyba bym oszalała z nudów......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie lubię czegoś takiego , pewnie jak bym miała problem z Patrycją i opieką nad nią pewnie bym to zgłosiła swoją drogą to nie tylko to. Wiem może jestem trochę samolubna , ale nie będę się w to mieszać. W sumie to nie rozumiem bo skoro do żłobka potrzebne jest zaświadczenie że oboje rodzice pracują to kto jej je wydał wiedząc że idzie na wychowawczy, Nieźle musiała nakłamać
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
aniak napisał:
Czy naprawdę z przyjściem dziecka na świat wszystko się zmienia? Ja dziecka nie mam i na razie trudno mi sobie wyobrazić, że miałabym zrezygnować z pracy np. na pół roku.



Na szczęście jeśli ja kiedyś będę miała dzieci, P się zaoferował, że będzie odwalał brudną robotę typu przewijanie i może nawet na urlop iść, jeśli to będzie możliwe. Chyba bym oszalała z nudów......


A mi się marzy macierzyński... i odpoczynek od pracy zawodowej po ośmiu latach nieustannego tyrania. Trudno mi sobie wyobrazić, jak można nie chcieć tej połowy roku spędzić przy dziecku uśmiech, wydaje mi się, że jest to ciekawe przeżycie, taka obserwacja małego człowieczka, a obowiązki wiadomo, są niesłychanie trudne... jednak radość z bycia matką wynagradza trud i zmęczenie. Tak o tym teraz myślę uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga są tacy ludzie, opieka nad niemowlakiem jest trudna , sama myślałam że nie dam rady , mały człowiek śpi je i napełnia pieluchę mnie się wydaje trudniejsze okiełznanie małego człowieka który już biega. To jest dopiero wyczyn przebrać takiego człowieka w loci między stołem i drzwiami. I chyba mamy się ze mną zgodzą
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"są tacy ludzie" Jak to zabrzmiało język
Nie, no ja bym umarła z nudów po prostu....... Ale - każdemu według potrzeb oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli cie uraziłam to przepraszam.
Uwierz Karolinko że mały człowiek naprawdę potrafi dostarcz dużoooooooo rozrywki język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj, moja siostra ma takiego małego człowieczka...... Jak ja widziałam, jaka to udręka, było mi jej tak niesamowicie żal....... Nie wiem, wcześniej sądziłąm,że po 30tce się może zgodzę na jedno dziecko, ale jak widzę u siostry jak to rozpieprza życie...... NEWER język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group