Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bo mama fajna jest!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2011, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama gdy się urodziłam siedziała ze mną na macierzyńskim, później wróciła do pracy a ja często zostawałam z dziadkami. Na szczęście nie było jej zaledwie 5-6 h w ciągu dnia, także mama była ze mną praktycznie cały czas, poświęcała mi każdą wolną chwilę, często też zabierała mnie ze sobą do pracy:) I bardzo się z tego powodu cieszę uśmiech
Ja sama jak zostanę mamą, chcę siedzieć z dzieckiem przynajmniej te 3 latka, najlepiej byłoby do czasu pójścia do szkoły, żeby nie przegapić niczego ważnego z życia mojego dzieciątka. uśmiech A już w ogóle marzy mi się praca w domu, ale jak będzie to czas pokażeuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2011, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anioleczek napisał:

Ja sama jak zostanę mamą, chcę siedzieć z dzieckiem przynajmniej te 3 latka, najlepiej byłoby do czasu pójścia do szkoły, żeby nie przegapić niczego ważnego z życia mojego dzieciątka. uśmiech A już w ogóle marzy mi się praca w domu, ale jak będzie to czas pokażeuśmiech


Pewnie każda z nas o tym marzy żeby siedzieć z dzieckiem w domu , ale nie każda może sobie na to pozwolić choćby z powodów finansowych lub z powodu studiów.
Ja pracuje a mała siedzi z tatą lub z dziadkami na zmiane , ale jak mam wolne to wtedy ten dzień jest tylko dla niej, nic innego się nie liczy .
_________________



Ostatnio zmieniony przez myszka426 dnia Czw 3 Lis 2011, 22:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
aniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 94

PostWysłany: Czw 3 Lis 2011, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy naprawdę z przyjściem dziecka na świat wszystko się zmienia? Ja dziecka nie mam i na razie trudno mi sobie wyobrazić, że miałabym zrezygnować z pracy np. na pół roku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 3 Lis 2011, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aniak nie koniecznie ty musisz być w domu jeśli twój połówek będzie chciał on może iść na tacierzyński a ty możesz pracować jeśli tak wolicie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc zaraz po porodzie będziesz się czuła dosyć kiepsko, potem znowu wprawienie przy zajmowaniu się dzieckiem wymaga czasu,a później boisz się zostawić dziecko samo,bo sobie przecież nie poradzą bliscy... No i ten urlop macierzyński wcale nie jest taki długi jakby się mogło wydawać,bo zlatuje w momencie. Ja od 26 powinnam wracać do pracy,ale jeszcze pisałam pismo o przedłużenie urlopu o te dwa tygodnie i potem od nowa tyramy ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak szybko to zleciało? A kto z małą zostanie, oddajecie ją do żłobka czy babcia pomoże?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety tak szybko :/ Wiesz co pracuję w firmie brata mojego męża,więc mam pracę w domu,czasem trochę poza domem przebywam,ale w tym czasie dzieckiem będzie się zajmować teściowa. Z tym,że planuję gdzieś koło lutego/marca rozglądnąć się za pracą w aptece,żeby mój tytuł technika nie przepadł,więc jak mi się uda to będzie mnie czekała taka faktyczna rozłąka z Wiktorią na kilka godzin,jak na razie ciężko mi sobie to wyobrazić,ale będę musiała zagryźć zęby i działać. Jak się nie uda w aptece to i tak muszę znaleźć pracę dodatkową,bo chcemy coś działać w kierunku budowy, kredyt hipoteczny (może nie w tym roku,ale w przyszłym),więc dodatkowe pieniądze są bardzo potrzebne, musimy trochę jeszcze odłożyć,żeby mieć jak wystartować. Koszmar :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dacie radę , początki są zawsze najgorsze, myślę że się jakoś ułoży , uda Ci się to pogodzić i będzie ok
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napewno dasz radę, pamiętaj, że ci ta godzina przysługuje na karmienie przez 3 lata.
ja właściwie też muszę wrócić zaraz po macierzyńskim i oddać "małego" do żłobka ... alee mam pewne fory w żłobku więc jestem spokojna.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta dziś właśnie rozmawiałam z moją koleżanką. Ma córeczkę chyba pół roczną czy coś koło tego. Wróciła do pracy , oddała córeczkę do żłobka , bo miała znajomości!wykrzyknik Po dwóch tygodniach poszła na wychowawczy , ale nie zabrała dziecka ze żłobka , nadal zawozi ją .
Dla mnie to jest chore , rozumiem może ją stać na to by nie pracować. Ale nie o to chodzi , to miejsce które zajmuje jej dziecko mogła by wykorzystać inna osoba która naprawdę zmuszona jest pracować i nie ma dziadków którzy pomogą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group