Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bo mama fajna jest!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po moim urodzeniu mama siedziała w domu,po 3 latach pojawił się brat i też przez jakiś okres czasu siedziała w domu,ale bodajże gdy brat miał 3 lata to poszła do pracy,z tym,że kiedy mamy nie było to zajmowała się nami babcia,albo tata który akurat był w domu(miał wtedy na nocki do pracy). No i jakoś nie dostrzegłam,żeby mama poświęcała nam za mało czasu przez pracę,bo zawsze gdy przychodziła to nadrabiała ten czas kiedy jej nie było uśmiech Więc dzieciństwo miałam fajne.

A jeśli przytrafi mi się bobas uśmiech To na pewno przez dłuższy okres czasu będę się chciała zająć dzieckiem,bo w końcu to będzie moja pierwsza radość i będę chciała z nią spędzać dużo czasu uśmiech Ale kiedy stwierdzę,że chcę iść do pracy to wtedy pójdę,a do opieki znajdą się babcie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero jak miałam 3 lata poszłam do przedszkola.
Wcześniej mamusia była ze mną.. Wypieszczona tak trwałam aż do dziś uśmiech
Teraz rozpieszcza mnie mąż, a dzidziusia będziemy majstrować za 8 mies.
Mam fajny zawód - muzyk uśmiech
Koncerty są zwykle wieczorem, a wtedy już tatuś będzie w domciu uśmiech
Próby mam zwykle ok. 3-4 h dziennie, więc będę korzystać z pomocy obu mam...
Oczywiście pierwszy rok poświęcę dzidziusiowi uśmiech
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama miała nas trójkę. Ja najstarsza (23), rok później moja siostra(22) i najmłodszy brat (1Cool. Od prawie 20 lat moja mama siedzi w domu, nie pracuje - zajmuje się domem.
Ja w sumie też bym chciała jak najdłużej zostać z dzieckiem, ale konieczność powrotu do szkoły i praktyk zawodowych ten pomysł niweluje... Sad Pozostał mi ostatni rok, także szkoda by było rezygnować...
Nie chciałabym stracić najlepszych i najpiękniejszych pierwszych lat maleństwa...
Cóż zrobić
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia23
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 44

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama pracowała a ja będę siedzieć w domku z moim dzieciątkiem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sob 30 Paź 2010, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak się urodziłam i jak chyba miałam z 2 może 3 miesiące to mama wróciła do pracy a ja poszłam w żłobka no ale długo tam nie byłam bo zaczęłam często chorować w sumie polowe z tego czasu co miałam być w żłobku mama spędziła ze mną na chorobowym Very Happy i rodzice stwierdzili ze to bez sensu więc dziadkowie się zlitowali język i zabrali mnie do siebie i tak do 1.5 roku byłam u dziadków do puki moja mam nie usłyszałam jak mówię do babci mamo zrobiło się jej przykro więc zaszła w 2 ciążę i siedziała później już ze mną i bratem w domu a gdy mój brat podrósł poszliśmy do przeczkola
a gdy miałam 10 lat urodził się 2 bart i wtedy mama siedziała z nim przez 6 lat w domu i dopiero kiedy on poszedł do szkoły mama wróciła do pracy więc nie mogę narzekać
w sumie ja i tak jak tylko mogłam chciałam siedzieć u dziadków (rozpieszczali mnie Very Happy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama nigdy nie pracowąła , siedziła w domu i wychowywała dzieci, i uważam że nic nie zastapi własnie mamy.

Sama planuję miec 2 dzieci w odstepach 2 letnich i siedzieć z nimi aż pójda do szkoły, później kolejną dwójkę lol (zawsze marzyłam o 4).

A do pracy pójde jak będę miała pewnośc że odchowąłam wszystkie dzieci, dla mnie to jest prioritetową sprawą!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się nie mogę doczekać aż urodzi mi się dziecko, troszkę je odchowam i pójdę gdzieś do pracy chociażby na pół etatu-żeby mieć jakieś zajęcie oprócz pracy w firmie szwagra ... bo siedzę w domu i pracuję,a chce mi się iść między ludzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Sob 9 Kwi 2011, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po macierzyńskim myślę wrócić do pracy, bo budowa domku pochłania dużo pieniążków, a my właśnie zaczęliśmy budowę. Pewnie ciężkie są takie rozstania z dzidzią na czas pracy, nawet jeśli zostaje w domu z dziadkami.
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego w pierwsze święto które będziemy jutro obchodzić. bo przecież MAMA JEST FAJNA I TYLKO JEDNA
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobietki , czy wy macie czasem myśli że jesteście okropnymi matkami?
Mnie ostatnio nawiedzają takie myśli chociażby dlatego że mam mało czasu , praca niestety pochłania większą jego część. Staram się jak mogę żeby więcej czasu spędzać z Patrycją , ale nie wychodzi mi to za bardzo. Czasem myślę że mogłabym być lepszą mamą.
Sad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group