Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bo mama fajna jest!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 26 Lip 2010, 17:44    Temat postu: Bo mama fajna jest! Odpowiedz z cytatem

Kazda mama kocha swoje dziecko - to pewne. Niestety czasem los płata nam takie figle ze nie wszystko uklada sie po naszej mysli.

Jak jest z Wami? Wasze mamy pracowały czy "siedziały" z wami domu? Co wy planujecie? Jaką mamą zamierzacie byc? Nowoczesną? Nadopiekunczą? Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 332
Skąd: Suwalszczyzna

PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama pracowala a ja byłam w domu z babcią i dziadkiem lol

Ale mama u mnie była na wychowawczym, potem jak miałam 6 lat była u brata na wychowawczym i jak miałam 11 była u drugiego brata na wychowawczym uśmiech więc mialam bardzo duzo mamy w domu język A z dzidkiem nie było źle rozpieszczał i rozpieszcza swoje wnuki jak się tylko da uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 72
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama też pracowała, jednak miała bardzo dobrą pracę, ale z negatywnym skutkiem dla mnie i brata bo ciągle jej nie było. Niby nie mam o to żalu, ale dziś mając 30+ ciągle to pamiętam. Dlatego powiedziałam sobie, że nie będę tak robić i udaje mi się. Z córką byłam w domku, aż nie poszła do przedszkola z synkiem około roku, ale potem poszłam do pracy tylko na 4h dziennie, a teraz jak się urodzi ......trzecie....... to ZOBACZYMY Smile. Jednak nie wyobrażam sobie pracować na Nianie, bo niby musisz być 8h w pracy, ale trzeba jeszcze dojechać i zapewne nigdy punktualnie się nie wychodzi......... Siedzieć w domku wg mnie też do końca nie można bo traci się kontakt z ludźmi i rzeczywistością, ale praca na 4-6h i dla przyjemności to jest super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asia to podawaj datę kiedy ma się pojawić to trzecie uśmiech Gratulujemy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 72
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg obliczeń 22 listopad 2010 roku....... jednak mam pomysł gdyż pierwsza córka urodziła się 23 luty, synek 24 lipiec , czyli teraz było by fajnie gdyby 25 listopada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia
moderator
moderator


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 35
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak w moje imieninki - chce mi zrobić przyjemność uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aśka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 72
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha ha to będą dwie uroczystości w jeden dzień. Pomarzyć sobie mogę prawda?! a natura swoje...... ale jak bardzo będę wierzyć to ...... marzenia się spełniająwykrzyknikwykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie Asiu, proszę dać info Liziii, żeby dopisała Cię do oczekujących mam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 72
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj pisałam z Liziii na PW, więc jest w temacie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz Asie dopiszemy uśmiech
W ogole - widze ze udało nam sie skusisz panie moderatorko-administratorki do postowania Wink

Moja mama pracowala, ja spedzalam czas z dziadkami od strony taty. Z tego takze tytułu od dziecka byłam krąglutka (to mało powiedziane) a pozniej wrecz otyła. Babcia ganiała mnie z miseczką po osiedlu (a to bylo male osiedle, pranie wisialo w parku na sznurkach miedzy drzewami, wszyscy sie znali etc) i dokarmiala bo napewno bylam glodna.. Nie zdazylam wybiegac jednego posilku a juz babcia biegla z drugim oczko Od 3 rż. poszlam do przedszkola - wiadomo, pierwsze dni to tragedia. Jak mama mnie zostawilai wyszla, to w ramach prostestu zsikałam sie w majtki. A ze mama nie zostawila dodatkowych rajstopek to musiala mnie zabrac Mr. Green Pozniej sie wycwaniła Wink A jak sie juz oswoilam z przedszkolem to wszedzie mnie bylo pelno i nie chcialam isc do szkoly:P
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group