Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ostrzeżenie przed Restauracją TINA w Warszawie na Górczewskiej

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agawawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 23 Lip 2010, 21:34    Temat postu: Ostrzeżenie przed Restauracją TINA w Warszawie na Górczewskiej Odpowiedz z cytatem

Ostrzegam was przed salą Restauracja Tina w Warszawie na Górczewskiej koło Tesco Jak byłam wpłacić zaliczkę to było wszystko pięknie i ładnie poszłam dzisiaj i dopłaciłam 30% na menu ale jak zobaczyłam ceny to mnie ścieło z nóg :
- Rosół z makaronem 6 zł
- kotlet schabowy 22zł
- ziemniaki 8 zł
- bukiet surówek 8 zł
- tort 150zł
- owoce 10 zł
- coca -cola 90
- soki owocowe 80zł
- kawa 40 zł
- cherbata 40 zł
- woda 15 zł
To są ceny za osobę jak dla mnie to szok a nadmienie że mam imprezę tylko 4 godzinną taki obiad rodzinny plus do tego lokal jest nie klimatyzowany i śmierdzi w nim papierochami ale wpłaciłam już zaliczkę więc się nie mogę wycofać .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Pią 23 Lip 2010, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to ceny za osobę? Masz zapłacić np. 150 zł za kawałek tortu dla jednej osoby?!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zwłaszcza ten tort mnie przeraził...Ja za cały tort na 70 osób płacę 250zł Shocked Shocked Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam, że koleżanka pomieszała to co płaci się od osoby z ogólnymi cenami. To niemożliwe żeby tort od osoby kosztował 150 zł, soki 80, a cola 90 Rolling Eyes A poza tym to nie rozumiem - wpłaciłaś zaliczkę nie znając cen jakie obowiązują w tej restauracji?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, cola 90zł? pół litrowa buteleczka w cenach "barowych" niech kosztuje 5zł... To jedna osoba musiałaby wypić 18 buteleczek czyli 9l coli oczko Raczej niemożliwe.. A i cenę zawyżylam oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agawawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 19 Wrz 2010, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny to jeszcze nie koniec z tą salą zawiodłam się jak diabli. Menadżer hotelu był kompletnie pijany zaczepiał gości weselnych a co do posiłków to katastrofa ziemniaki były trzymane w wodzie schabowy był niedosmażony katastrofa ananas był w całości nie było nawet noża żeby to pokroić , tort wyglądał jak zwykłe ciasto, bardzo się zawiodłam na tej sali drogo i nieprofesjonalnie .Naprawdę są lepsze sale za dużo mniejsze pieniądze. Winietki nie były ustawione tak jak miały być .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group