Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz Groszek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 36, 37, 38  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni, zerknij na pw uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknelam - i odpisalam uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja tez lol
Ale groszkowi smiecimy w wątku oczko

Groszku - jak sie miewasz w maminym brzuszku? uśmiech

Coni, masz jakies "smaczki" i zachcianki już?
Bo mnie ciągnie cały czas na pomidory ze smietaną, ogorki malosolne i kiszone. Zaczelo sie zanim jeszcze wiedzialam o ciązy, ale ze ja czasem ma ochote na pewien smak (a zzlwaszcza kwasny) to myslalam ze to tak po prostu...I sie tak zajadalam warzywkami Wink
A Wy z Groszkiem? uśmiech Cos konkretnego czy roznie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee Groszek sie nie pogniewal - cieszy sie z "awansu" mamy Wink

Ogolnie chyba nie mam, jem tak jak jadlam. Chociaz zauwazylam, ze nie podchodzi mi w ogole slodkie, a czekolada moglaby dla mnie nie istniec Wink (a wczesniej bylo zupelnie inaczej). No i jak juz pisalam jogurty mi w ogole nie podchodza - staja na zoladku i nie chce sie przecisnac dalej Wink Wiec zrezygnowalam z nich w ogole.
Na lody nie mam tez jakos specjalnie smaku, chociaz takie kwaskowe o smaku czarnej porzeczki czy mango sprawdzaja sie w upalne dni uśmiech
Poza tym bardzo smakuja mi rzeczy pikantne i ostre (ale bez przesady), ktore tez bardziej niz zwykle zaczely mi wchodzic zanim dowiedzialam sie ze jestem w ciazy uśmiech I owoce, na owoce tez mam wielka chec - ale tak tez bylo przed ciaza, wiec w sumie bez roznicy uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez ostatnio wcinam kwaskowe lody - najchetniej wodne. Moze to kwestia upałow? Mam wrazenie ze są bardziej orzeźwiające oczko

Czyli wychodzi na to ze groszek będzie chłopcem skoro na słodkie nie ciągnie... tylko czemu i mnie odrzuca? Rolling Eyes Przeciez Kuleczka powinna byc dziewczynką!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż więć Groszek będzie chłopczykiem , a kuleczka? to się okaże lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekamy na czas kiedy Kuleczka pokaże co kryje między nóżkami, bo jeszcze na pewno sama się nie dopatrzy:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 26 Lip 2010, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama mówiła, że kiedyś to jak się miało ochotę na słodycze to na pewno będzie dziewczynka, na chłopca - kwaśne.
W moim przypadku jest na odwrót i zajadałam się przez całą ciąże słodkościami... tak, że teraz mam chłopczyka Very Happy
więc myślę, że się to nie sprawdza!
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 6:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja tesciowa w czasie ciazy jadla kilkogramami slodkie i co? I mam dzieki temu mojego L. uśmiech Wiec w te bajki o kwasnym czy slodkim absolutnie nie wierze, zwlaszcza ze teraz posmakowal nam pudding czekoladowy i co najwazniejsze wchodzi jak woda. Jednakze wprowadzilam ograniczenia, do jednego puddingu dziennie, bo to puste kalorie a takich lepiej unikac uśmiech

Z nowosci u Coni i Groszka, to od dzisiaj cwiczymy joge lol Jest to specjalny uklad cwiczen dla kobiet w kazdym miesiacu ciazy. Podoba nam sie bardzo zęby Mam tylko nadzieje, ze zapalu starczy na pozostale miesiace uśmiech Bo przyznam, ze czasami sa takie dni, kiedy tylko lezec na kanapie sie chce, albo i nawet nie Wink Ale L. dba o mnie, nie mowiac juz o Groszku i co wieczor chodzimy na spacery zeby sie dotlenic przed snem uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni podziwiam, że Ci się wogóle chce, ja na początku ćwiczyłam tylko poodbiednie leżenie na kanapie, a w pracy zasypiałam na siedząco.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 36, 37, 38  Następny
Strona 10 z 38

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group