Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz Groszek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama rodziła każdego z nas 2 tyg po terminie więc to chyba całkiem normalne. Swoją drogą Coni też bym chciała być taka spokojna a spanko dla dzidziusia cudowne uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Coni ślubem się nie stresowałam,cieszyłam się i byłam spokojna uśmiech Ale jednak ciąża to zupełnie co innego. Stresuję się tak ot po prostu Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni napisał:
A my nadal czekamy...



ahhh jak ślicznie to wygląda. pamiętam jak pisałaś o koszu, to napewno będzie niesamowite uczucie,że już 2gie pokolenie w tym samym koszu. a miś przesłodki uśmiech

ciekawe kiedy Groszek zechce sam obejrzeć uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudne miejsce dla Groszka Coni Czekamy równie niecierpliwie co pan miś w koszu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie, ze Groszkowe spanko Wam sie podoba uśmiech

dorotam napisał:

ahhh jak ślicznie to wygląda. pamiętam jak pisałaś o koszu, to napewno będzie niesamowite uczucie,że już 2gie pokolenie w tym samym koszu. a miś przesłodki uśmiech

ciekawe kiedy Groszek zechce sam obejrzeć uśmiech


Dorotko - nawet sobie nie wyobrazasz ile przez ten koszyk babykow sie przewinelo uśmiech

Co do spokoju, to sobie tak myslalam i chyba u mnie w duzej mierze wszystko zalezy po pierwsze od mojego L. - dziala na mnie wyjatkowo kojaco uśmiech, a po drugie zas od naszego lekarza prowadzacego i poloznej. Dzieki nim na prawde sie nie stresuje, bo wiem ze cokolwiek sie bedzie dzialo mam swietna opieke.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać Coni rację uśmiech
zawsze jest niesamowicie pogodna osobą, ale przez cały ten czas tryska humorem i czuć spokój, którego ja zapewne czuć nie będę oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni podziwiam Cię za ten spokój, ja podobnie jak Metka nie będę go miała tyle co Ty uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że jak Coni nie będę się denerwowała uśmiech Ślub mnie nie stresował, ale poród...zobaczymy uśmiech

Koszyk jest świetny, bardzo mi się podoba uśmiech U moich rodziców w naszym pokoju będzie łóżeczko po mnie, już nie mogę się doczekać kiedy zniosą je ze strychu uśmiech Ostatnio tata znalazł na strychu ubranka po mnie takie maluśkie bialutkie kaftaniki, czapeczki, śpioszki i ubranko od chrztu, super Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 23 Mar 2011, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meciu buziak

Ubranek po mnie to juz na pewno nie ma, zwlaszcza ze p drodze byla jeszcze moja siostra. Ale za to sukienki (a sa to prawdziwe cacuszka), ktore szyla nam babcia sa jeszcze w domu w Polsce - niestety dziewczynki w rodzinie brak wiec i sukienek nie ma kto nosic oczko Ale fajnie to uczucie ubierac swojego babyka w rzeczy, w ktorych sie kiedys samemu chodzilo, klasc do koszyka/lozeczka w ktorym sie samemu spalo... uśmiech

Dzis kolejne KTG i wizyta u doktora - nadal nic. Jesli w piatek nic sie nie zmieni, to przez sobote i niedziele bede miala jakies jeszcze inne badania i lekarz wtedy cos zadecyduje. Mimo to dalej sie nie martwie, no dobra tylko troszeczke - ale to chyba naturalne w koncu jestesmy juz 6 dzien po terminie... oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 23 Mar 2011, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wczoraj przjrzałam sobei wątek Groszka od początku i zobaczyłam, że tyle było gadania, że rybką będzie a tu niespodzianka i będzie baranek (jak ja) lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Następny
Strona 36 z 38

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group