Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz Groszek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 19 Lip 2010, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni, super!wykrzyknik Gratuluję serdecznie. Ale fajnie że tak dużo dziewczyn decyduje się na dzidzie zaraz po ślubie. Myślałam że tylko ja jestem taka w gorącej wodzie kąpana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Pon 19 Lip 2010, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni gratuluję i trzymam kciuki! Te kluczowe pierwsze 3 miesiące mijają bardzo szybko, a potem każdy tydzień jest tylko chwilką, ja nawet się nie spostrzegłam a jestem już po połowie ciąży.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 1:33    Temat postu: Re: Nasz Groszek Odpowiedz z cytatem

Coni napisał:
Kochane Forumki, mialam czekac z zalozeniem tematu do piatku zeby nie zapeszac. Ale z drugiej strony, jesli wszystkie zanki na tescie, niebie i lekarz mowia ze bedziemy rodzicami, wiec dlaczego mialabym sie Wam nie pochwalic... Tak wiec jestem w 6 tygodniu ciazy Very Happy

Ale wszystko po kolei.
Dowiedzielismy sie o tym fakcie w zeszla niedziele robiac test - wyszly dwie grubasne krechy, wiec bez dwoch zdan ciaza uśmiech W poniedzialek umowilismy sie do lekarza i juz we wtorek lekarz potwierdzil - 5 tydzien ciazy. Co prawda nie kazal dalszej rodzinie, ani znajomym jeszcze mowic bo to roznie moze jeszcze byc. Ale uznalam, ze do piatku, kiedy mam kolejna wizyte nie wytrzymam i musze sie Wam pochwalic, zebyscie mogly mnie wspierac swoja pozytywna energia uśmiech Lukas wymyslil, ze mamy Groszka, wiec tak na razie zostanie - co z niego wyrosnie czas pokaze uśmiech


Hehe to sie zebralysmy oczko Choc wydaje mi sie ze ja mam max 3-4 tydzien oczko
Coni - gratuluje serdecznie! Chyba dobrze wiem co czujesz i jak sie cieszysz...bo od rana przezywam to samo.
Szkoda tylko ze podkradłaś mi Groszka język Ja nie zakladalam wątku, dopoki nie mialam potwierdzenia z badania krwi, a ze dopiero dppadlam kompa.. No nic, poszukam innego osobliwego okreslenia skoro Groszek rośnie w Tobie uśmiech Raz jeszcze gratuluje sukcesu! uśmiech cmok
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRATULACJE wykrzyknik szybciutko się postaraliście oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii - Groszek to nie moja sprawka, a Meza Wink jak tylko na tescie pojawily sie dwie krechy od razu powiedzial - mamy Groszka! I tak zostalo!
Tak jak pisalam, nie chcialam wczesniej zakladac watku, bo sie troche balam, ale z drugiej strony czego sie tu bac? Musi byc dobrze, prawda? No i tak trudno bylo ukrywac te radosc, ze musialam juz sie pochwalic.
U nas tydzien potwierdzony przez lekarza, wiec my juz wiemy na czym stoimy. Ale jak chcesz to na pw napisze Ci jak to latwo wyliczyc.
Z suwaczkiem jeszcze czekam do piatku - wtedy mam drugie badanie i moze w koncu uda nam sie go zobaczyc uśmiech

Nati - jesli sie z kims jest juz dobrych pare lat, to trzy miesiace po slubie to wcale nie jest tak szbciutko uśmiech
_________________




Ostatnio zmieniony przez Coni dnia Wto 20 Lip 2010, 10:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni oczywiscie ze chce! Ja mam wrazenie ze wyliczylam sobie pewna date..i wg niej, moja Kuleczka bedzie piękną Rybą lol Ale chetnie skorzystam z Twojego sposobu uśmiech

Nati - my z M jestesmy razem juz niemal 8 lat... mysle ze niby miesiac po slubie, ale wzgledem stażu... oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To juz Ci podsylam na pw.
Kiedy idziesz do lekarza? I jak sie w ogole czujesz?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii,Coni ja jestem ze swoim P ponad 5 lat,więc dobrze wiem co to staż związkowy język a o szybkie postaranie to chodziło mi ,że od razu po ślubie a nie,że w ogóle szybko.Ale przecież to nic złego Wink ?tylko się cieszyć oczko
a Liziii a na Ciebie to już faktycznie był czas najwyższy 8 lat oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni, ide dzis po wyniki, pozniej do tesciow oznajmic dobrą nowine. Nie to ze sie bedziemy tak chwalic na prawo i lewo, a tesciowa jest lekarką a mi zalezy na tym,m by ciaze prowadzil pewien konkretny ginekolog. I to jest jej kolega Cool Poza tym cos doradzi, podpowie etc...
Mam nadzieje ze do lekarza juz jutro uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 20 Lip 2010, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni gratuluję z całego serca Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Następny
Strona 3 z 38

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group