Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz Groszek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 36, 37, 38  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joga to fantastyczna sprawa, i dla kobiet w ciąży i nie tylko ale o tym akurat wspominałam w innym wątku wczoraj uśmiech

ćwicz Siostra, to będzie jak najbardziej na plus dla Ciebie i dzieciątka uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwicze, ciwcze uśmiech A ze kiepsko sie nie czuje (choc i bywaja takie momenty), to staram sie ile moge Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni boski avatarek Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni jaki pozytywny awatarek:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni jaki słodki avatarek groszkowy:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni - jak sie miewacie z Groszkiem?
Dokuczają wam morning sickness? Nadszedl apetyt na jakies dziwnosci, jak np u Flo - kabanoski z dzemem i ogoreczkiem? Wink I jak wam sie spi? Gladko, spokojnie i duzo?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii Kochana!
Mamy sie dobrze uśmiech Przynajmniej ja sie mam, jak Groszek nie wiem, moze i gdzies tam w duszy narzeka na matke, ale chyba az tak zle nie trafil Wink
Co do porannych nudnosci, nie sa mi znane. Za to popoludniowo - wieczorne a i owszem. Tylko nie wiem czy cos takiego w ogole istnieje i jest mozliwe Shocked Co prawda nie wymiotuje, ale robi mi sie mdlo i nie za dobrze na zoladku Rolling Eyes
Przez caly ostatni tydzien mnie to meczylo, mialam wrazenie jakby caly uklad pokarmowy mi stanal i w ogole nie pracowal - ani w te ani wetwe, ale wczoraj wypilam na sniadanko kawe z mlekiem (a raczej mleko z kawa) i jak reka odjal - mam nadzieje, ze juz ten stan nie wroci...
Apetyt - z nim to roznie bywa. Chyba nadal nie mam jakis ekstra wielkich zachciewajek. Ostatnio mialam ochote na kanapki z zoltym serem i pomidorem, ale juz mi przeszlo uśmiech Wielka ochota na pudding czekoladowy tez sie juz skonczyla. Mam za to smaka na kanpki z twarozkiem i dzemem brzoskwiniowym uśmiech Ciekawi mnie kiedy mi i ta ochota przejdzie Embarassed
Spie tez w miare dobrze, na samym poczatku mialam pare bezsennych nocy, ale teraz spimy sobie grzecznie przez caly noc, bez wczesniejszych ekscesow (wiesz o co mi chodzi) lol

Za prawie dwa tygodnie mamy kolejna wizyte u doktora i mam nadzieje, ze bedzie dobrze, bo data mnie przeraza - piatek w dodatku 13-tego Confused Ale coz, to tylko data, prawda??

A avatarka znalezlismy razem z L. i od razu wiedzialam, ze musi sie tutaj pojawic uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni nie martw się piątkiem 13-ego- wszystko będzie dobrze:) Na pewno również zobaczysz Groszka:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni phi piątek 13 ja mam czarnego ja smoła kota ,który ma na inie Lucyfer i on Ci mówi ,że piątek 13 to zabobon i bujda ,tak jak to ,że myszy robią się z mokrej słomy Wink
Już za 10 dni będziesz może miała swoje pierwsze zdjęcie maluszka ,bądź maluszki Very Happy
No i taka rada dla wszystkich brzuchatek na forum i nie tylko :
jak się już ma zdjęcie z USG to warto mu zrobić kopie ksero ,bo te zdjęcia są drukowane na takim jakby paragonie i z czasem bledną by całkiem zniknąć pozostawiając blado szarą karteczkę wow
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni, tak, to tylko data uśmiech poza tym niektorzy uznają ją za szczesliwą uśmiech
Wiesz, ja tez mam takie dni kiedy niedobrze mi po poludniu lub pod wieczor. Czesciej jednak tak okolo 13-14.. Ja pozno jadam sniadania, staram sie jesc rano cos kwaskowatego lub orzezwiajacego, jakiegos owoca, to wtedy mi lzej.. hormony buzują Rolling Eyes
Natomiast o 13-14 to czy cos jadlam czy nie, czuje jakby moj zoladek sie skrecał w węzeł.
A o poranku tesciowa kazała mi sie raczyc inką z mlekiem - ja kawy nie pijam, ale nie jem tez nabialu i nie lubie zbytnio mleka, a mam tak kruche zeby (i pewnie kosci) ze musze uzupelniac wapn. Wiec inka z 1/3 szklanki mleka Very Happy I ja wciaz wcinam pomidory ze smietaną, a ostatnio mam ciąg na hamburgery domowej roboty Very Happy Oczywiscie z pomidorami Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 36, 37, 38  Następny
Strona 12 z 38

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group