Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak najszybciej udostępnić zdjęcia gościom??? [Rozwiązanie]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert Liszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 13 Lip 2010, 9:36    Temat postu: Jak najszybciej udostępnić zdjęcia gościom??? [Rozwiązanie] Odpowiedz z cytatem

Po ślubie…

kiedy goście wrócą do domów, a fotograf zaczyna walkę z czasem, gdyż wie, że prędzej czy później padnie pytanie: czy zdjęcia są już gotowe- choć do dedlajnu jeszcze tydzień. Każdy z nas chce jak najszybciej zobaczyć efekt kilkumiesięcznych przygotowań do ślubu i pokazać zdjęcia dalekiej cioci zza oceanu, albo kuzynce w Londynie.

Odbitki odpadają, bo poczta pewnie stanie na wysokości zadania i w paczce goście zastaną rozgniecione śmieci.

Wysyłka e-mailem jest jakimś rozwiązaniem, ale przy ponad 100 zdjęciach jest rozwiązaniem bądź co bądź kłopotliwym.

Pozostaje ostatnie rozwiązanie: schludna i elegancka galeria internetowa, gdzie nie tylko goście będą mogli przejrzeć zdjęcia, ale również je ściągnąć i sobie wydrukować. To nie koniec możliwości takich galerii od dawna używam galerii stworzonej przez http://viewbook.com/ pozwala ona dodatkowo usunąć zdjęcia, których nie chcemy pokazywać wszystkim. Cała strona może zostać zabezpieczona hasłem, które znają tylko nasi goście.

Oto kilka przykładów galerii z wykorzystaniem tego serwisu:
http://www.katedrennan.com/
http://iancole.viewbook.com/

Pozdrawiam,
Robert Liszka
http://robertliszka.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 13 Lip 2010, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mieliśmy fotografa z Irl.. więc tu mają takie gotowe na to rozwiązania.
u mnie goście dostali specjalnie przygotowane przez naszego fotografa ślubnego wizytówki.. na jednej str było nasze zdjęcie z sesji narzeczeńskiej ( rózne były...goście mieli radochę oglądając i się wymieniając) a po drugiej podziękowania nasze i link do jego strony. podany był też kod do naszego albumu ślubego na ów stronie... więc każdy gość już tydzień po ślubie mógł obejrzeć naszą galerię ślubną.. uśmiech
a pocztą wyślemy mały bonus do gości.. ale co tu będę wszystko zdradzać język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PhotoLogy-StudioKreatywne
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 26 Lip 2010, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam napisał:
my mieliśmy fotografa z Irl.. więc tu mają takie gotowe na to rozwiązania.
u mnie goście dostali specjalnie przygotowane przez naszego fotografa ślubnego wizytówki.. na jednej str było nasze zdjęcie z sesji narzeczeńskiej ( rózne były...goście mieli radochę oglądając i się wymieniając) a po drugiej podziękowania nasze i link do jego strony. podany był też kod do naszego albumu ślubego na ów stronie... więc każdy gość już tydzień po ślubie mógł obejrzeć naszą galerię ślubną.. uśmiech
a pocztą wyślemy mały bonus do gości.. ale co tu będę wszystko zdradzać język


Fajny pomysł - wymagający przygotowania, ale to świetna pamiątka dla Gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marczak_foto
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna korzystam z tej możliwości i sprawdza się. Roboty z tym dużo nie ma jak jest dobry skrypt galerii (ja korzystam ze swojego, bo żadne z gotowych rozwiązań nie było dla mnie satysfakcjonujące wesoły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
SlubnyCzas.pl
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2010, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast robię sam takie wewnętrzne ślubne stronki z fotografiami dla gości, ale też mam już gotowe elementy i szablony aby nie marnować czasu.

Faktycznie jest to duża wygoda dla gości, pooglądać sobie fotki nie wychodząc z domu i bez długiego czekania na odwiedziny młodych Smile...
_________________
pozdrawiam,

PawełK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fotojack
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pią 1 Paź 2010, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobie internetu do norma aby Młoda Para otrzymała swoje zdjęcia w formie galerii internetowej. Ja przynajmniej zawsze tak robię dla Młodych za darmo.
Założenie galerii to pierwsza rzecz jaką robię dla Młodych po zakończeniu prac nad zdjęciami.
_________________
fotografia to sztuka utrwalenia chwili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 1 Paź 2010, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my będziemy mieli właśnie taka galerię internetową i nich goście sobie pooglądają....album będzie tylko dla nas...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alu
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sob 9 Paź 2010, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałem ostatnio bardzo szybko zdjęcia po weselu do obejrzenia przez inną stronkę. Bardzo fajnie mi się oglądało takie zdjęcia w postaci pokazu slajdów uśmiech A tutaj przykłady język

http://slajdzik.pl/slajd/slub-agnieszki-i-pawla-6215
http://slajdzik.pl/slajd/zdjecia-6485
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sro 13 Paź 2010, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasz fotograf też umieści nasze zdjęcia na stronie internetowej do której my dostaniemy hasło i podamy je naszym gościom a oni będą mogli wejść na tą stronę zobaczyć zdjęcia i zamówić sobie te które będą chcieli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
repacox
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 2

PostWysłany: Wto 19 Paź 2010, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Polecam piękna galerię zdjęć ślubnych online dla Pary Młodej
Internetowy album ślubny

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group