Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kłótnia kłótnię pogania ..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 17 Maj 2011, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Princesko mi też taki seks najlepiej smakuje Embarassed Twisted Evil a po takiej rozmowie szczerej dobry numerek się należał i Tobie i jemu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Wto 17 Maj 2011, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że coś się klaruje uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Sro 18 Maj 2011, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że są u Was maleńkie zmiany- krok po kroku dojdziecie do konsensusu i będziecie naprawdę szczęśliwi uśmiech

Trzymam za Was kciuki!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Sro 18 Maj 2011, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie macie sposoby na kłótnię? A raczej na pogodzenie się? Wink
Ja jeśli wiem, że to z mojej winy ta kłótnia, to staram się przymilać, uśmiechnąć, rozładować atmosferę. Zawsze podszczypnę Go troszkę, a to niby niechcący wpadnę na niego w korytarzu i wreszcie mówię słodkim głosikiem, żeby już się nie gniewał na swoją Niunię Wink Jeśli zaś to D. zawinił, to jestem kąśliwa jak osa, do momentu jak on nie zacznie się tak zachowywać - wtedy ja jestem rozbrojona i zaczynam się śmiać uśmiech oczywiście zawsze staram się jak najdłużej utrzymywać kamienną twarz, ale to trudne uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sro 18 Maj 2011, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jak się pokłócimy to później siadamy i rozmawiamy na spokojnie-każdy przedstawia swój punkt widzenia. Wiadomo,że w zależności od tego które zawiniło to ta strona przeprasza, przytulamy się, po buziaku na pogodzenie i jest lepiej uśmiech a wieczorem w łóżku... oczko Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sro 18 Maj 2011, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj z tymi kłótniami u nas to bywa trudno bo oboje jesteśmy zodiakalnymi bykami i lubimy postawić na swoim. Nieraz doprowadziliśmy się wzajemnie do łez (tak, mój facet czasem przy mnie płacze - on generalnie nie wstydzi się emocji). To są takie nasze najgorsze z możliwych kłótni - najczęściej gdy już pojawią się łzy to po prostu się przytulamy i rozmowa jakoś nam lepiej wychodzi, coś pęka i jest lepiej. A takie małe codzienne kłótnie zwykle kończą się śmiechem, że z byle pierdoły robimy problem. Rozmawiamy, uczymy się to robić z sensem i żeby to dało jakieś efekty. Nie jest łatwo, ale staramy się. Stawiam na szczere rozmowy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Maj 2011, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmowa jest lekiem na wszystko!
Zresztą mój K. mnie tego nauczył, szczera rozmowa, przedstawienie swojego zdania i znalezienie wspólnego rozwiązania na wyjście z trudnej sytuacji. Nic tak nie poprawia atmosfery jak rozmowa i seks, z tym się chyba wszystkie zgodzicie uśmiech ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Princess, jak tam się Wam układa?
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 28 Maj 2011, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna raz dobrze raz gorzej... zależy
niestety dalej rzuca słowa na wiatr, mówi tak a robi inaczej, a ja nic się nie odzywam, tłumie wszystko w sobie smutny
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Your_princess napisał:
a ja nic się nie odzywam, tłumie wszystko w sobie smutny


Princess to jest twój błąd i może być jedną z przyczyn twojej choroby. Nie powinnaś nic w sobie tłumić. Powinnaś wyrzucać z siebie wszystko co myślisz. Po pierwsze to może ci pomóc w problemach zdrowotnych. Po drugie Twój mąż (ty pewnie też) nie potrafi czytać ci w myślach. Skąd on może wiedzieć co ci przeszkadza, co cię boli skoro mu tego nie mówisz. Zawsze powtarzam postaw się z tej drugiej strony. Ty też nie umiesz czytać w myślach. więc dopóki ci ktoś (np. mąż) nie powie co mu w duszy gra, to ty się niestety nie domyślisz. I tak się rodzą niedomówienia... A tobie to ewidentnie szkodzi. Bo zbierasz w sobie emocje, które później wybuchają i odbijają sie na organizmie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group