Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kłótnia kłótnię pogania ..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agrafka
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 305
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pon 12 Lip 2010, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się wyładować ale nie koniecznie tak ostentacyjnie. Więcej z tego później problemów niż osobistej satysfakcji. Dziewczyna spektakularnie trzepnie drzwiami pozostawiając sprawę nie rozwiązaną i pójdzie a koleś sobie myśli "teraz się obraziła, poczekam aż jej przejdzie". I tak czekają oboje. Ona wylewa łzy na telefon, on nie wie czy się odezwać czy jeszcze jest obrażona. Nawet jeśli się w międzyczasie widują, atmosfera jest gęsta, bo oboje nie mają odwagi i nerwów wrócić do tematu. I tak tkwią w martwym punkcie.
_________________


http://wiesz-wiecej.pl/wesele.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 12 Lip 2010, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze taka sytuacja moze miec miejsce gdy para sie dopiero poznaje. Ale gdy to juz sa narzeczeni gotowi na slub, to chyba nie zachowują sie jak dzieci i nie czekaja nie wiadomo ile, tak jak mowisz, nawypoadek gdyby druga strona wciaz byla obrazona oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Wto 13 Lip 2010, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle
czekamy na rozwiązanie i ciag dalszy Twojej historii

wkoncu on się odezwał czy TY?? mruga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 13 Lip 2010, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem!

było tak: miałam napisać kilka zdań, a wyszedł mi baaardzo długi mail.
W końcu go wysłałam.

O godzinie jakoś 23.30, czyli po prawie dobie bez odzewu napisałam smsa, czy ma zamiar się odezwać. Odpisał, że przecież mówił, że czeka aż się odezwę i mi przejdzie.
Rozmowa przeszła na gg /bo prościej/.
Powiedziałam mu, że wysłałam mu maila a, co odpowiedział, że maili nie czyta, a dwa jak zobaczył mój to mu sie odechciało czytać.
"Czemu?", -"Bo tak" .. Shocked
Ale jednak przeczytał po czym napisał "PRZEPRASZAM" - WOW Surprised
wylałam tam wszystkie żale i chciałam o tym rozmawiać, było ciężko, bo zbytnio nie chciał, wiadomo licytacja: moje zdanie, jego zdanie i znaleźć coś po środku.
Powiedziałam sobie 'albo my albo nic', bo dość dużo rzeczy się kumulowało we mnie. Internetowo, bo internetowo, ale doszliśmy do składu - obiecaliśmy sobie zmiany i głównie to, że nie bedzie wymyslał problemów i będzie chciał rozmawiać o problemach!
No i powiedziałam, że ostatni raz wyciągam pierwsza rękę /tiaa/, bo on przestał to w ogóle robić i chcę, żeby się starał jak kiedyś.
Uff..
w czwartek jedziemy do Wisły i zostajemy do niedzieli. Mam nadzieję, że ten wyjazd będzie ukojeniem i przynajmniej psychicznie się podbudujemy /podobno pomagają takie wyjazdy/.

Chciałabym coś dać ze swojej strony czymś zaskoczyć heh ale brak mi pomysłów oczko
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Wto 13 Lip 2010, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w koncu jestes uśmiech
uśmiech no to się ciesze mademoiselle ze wszytko się dobrze ułożyło uśmiech czyli hmm mail pomógł uśmiech radosny
a teraz nawet na wycieczkę się wybierzecie uśmiech ( nawiasem mówiąc ja wolę Ustron niż Wisłe oczko ale to nie jest daleko jakby co mruga )


Ostatnio zmieniony przez mapia dnia Sro 14 Lip 2010, 15:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Wto 13 Lip 2010, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle, piszesz, że chciałabys coś dac hmm jakaś okazja? czy tak poprostu? no i w jakiej postaci to "coś" bys chciała ? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sro 14 Lip 2010, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle dziwny ten Twój facet,jak na moje to on Cię trochę olewa i to Ty jesteś tą osobą w związku ,której bardziej zależy,szkoda ,że ZNOWU się pierwsza do niego odezwałaś tak przynajmniej przekonałabyś się czy mu w ogóle na Tobie zależy,bo jakby mu zależało to by się wkońcu odezwał.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Sro 14 Lip 2010, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkowicie zgadzam się z Nati.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 14 Lip 2010, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mapia napisał:
mademoiselle, piszesz, że chciałabys coś dac hmm jakaś okazja? czy tak poprostu? no i w jakiej postaci to "coś" bys chciała ? Wink
jakiejkolwiek język coś w stylu kolacji przy świecach (jednak to wersja raczej 'niespodzianki dla kobiety' Very Happy).

Nati - no jest jaki jest, ja też mam mnóstwo wad heh .. nigdy nie był w tak poważnym aż związku, a miał jedną kobietę, co go nieźle 'wycyckała' (miała faceta w Anglii, a tutaj sobie używała życia i oczywiście poleciała na wyspy). Może dlatego?
Jednak uważam, że akurat moja przeszłość z exem (o której on wie) była dużo gorsza to widocznie ja się nic z tego nie nauczyłam .. (choć konsekwencje i tak ponoszę do dnia dzisiejszego).
Wiadomo - każdy ma swój charakterek heh Twisted Evil no i uparty jest jak osioł .. (choć i tak zmiękł kilka razy język).
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Sro 21 Lip 2010, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle jeśli chodzi o tą niespodziankę to ja proponuję zebys np zarezerwowała 3dni gdzies nie za daleko w milym miejscu ( a jemu o tym powiedz dzien przed oczko ) (oczywiscie jesli praca/czas Wam na to pozwala) a jesli nie to zaplanuj wycieczkę nad rzekę, do lasu, albo w góry (tj. np w gorach na polanie jakiś piknik oczko ) tak po prostu na jeden dzien uśmiech niedziela czy inny wolny Wasz dzien uśmiech
a jesli nei chcecie jechac nigdzie to może kup sobie jakąs ciekawa bielizne , koszulkę do spania Very Happy no i załóż ją juz zanim on Cie odwiedzi mruga i dluugo nie daj mu jej ściagnąć Very Happy
mężczyźni no. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group