Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

3 lipca 2010 violinist & P.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 10:17    Temat postu: 3 lipca 2010 violinist & P. Odpowiedz z cytatem

Kochane!
Nareszcie mam chwilę tylko dla siebie i mogę w spokoju napisać coś o naszym ślubie:

Cały dzień minął nam nawet nie wiemy kiedy.. A było pięknie... Extra pogoda, cudowny ślub, super udane wesele... Rano wstałam oczywiście przed budzikiem (tak jak z resztą od paru dni uśmiech ). Zjedliśmy z moimi rodzicami śniadanko, poćwiczyliśmy nasze tango na pierwszy taniec i pojechałam na 10 migusiem do fryzjerki. Kok wyszedł rewelacyjnie i trzymał się elegancko do samego rana. Pani uczesała mnie w godzinę, więc pojechałam jeszcze do domu i ostatni raz przećwiczyliśmy cały taniec (dopiero za ostatnim razem nie zrobiliśmy żadnego błędu - było poważnie.. ). O 12 pojechaliśmy odebrać kwiaty. Wiązanka cud, miód, orzeszki uśmiech Wszystkie inne dekoracje też oczko Po drodze wstąpiliśmy jeszcze do drogerii, bo zapomniałam wziąć od nas silikonowych wkładek do butów... nabrałam tego ustrojstwa tyle, że kasjerka aż się dziwnie na mnie patrzyła- ale na weselu się za to przydały oczko
Jak wróciliśmy była już 13. Mama wcisnęła jeszcze we mnie rosół, że bym nie padła tam przed ołtarzem. Rozpakowałam kwiaty, przygotowałam ubranie..i o 14 przyjechała już koleżanka, że by robić makijaż. Zrobiła to naprawdę niesamowicie... na weselu wszyscy się zachwycali moim wyglądem uśmiech uśmiech uśmiech
Później już nie było czasu na nic. Mój P. oczywiście nie dopasował sobie muszki i musiałam skracać ją na szybko, dosłownie na okrętkę... przyszywałam na nim jeszcze taki guziczek przy spodniach, że by koszula się nie wyciągała. Było przy tym kupę śmiechu wykrzyknikwykrzyknik uśmiech
O 15.45 przyjechali rodzice P. na błogosławieństwo. Ubierałam się w niesamowitym pośpiechu. Mama miała jeszcze robiony makijaż i w końcu z ubieraniem się pomagała mi moja koleżanka, która była naszym fotografem uśmiech Jak weszłam do salonu wszyscy oniemieli z zachwytu, a mój Piotr to już w ogóle uśmiech uśmiech uśmiech wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!
Rodzice nas pięknie pobłogosławili i pojechaliśmy do kościółka. Było śmiesznie uśmiech Cały czas ktoś na nas trąbił i do nas machał z innych samochodów ku naszej uciesze uśmiech

Tuż przed ślubem poszliśmy do księdza i ustaliliśmy wszystkie szczegóły ceremonii. W ostatniej chwili dowiedziałam się, ze jednak może mnie tata prowadzić do ołtarza. Ksiądz nam wytłumaczył kto ma gdzie stać i po kłopocie uśmiech
Ślub był piękny i mega-romantyczny!! Tata wprowadzał mnie do kościoła w takt Te Deum Charpentiera. Grały moje koleżanki w kwartecie i kolega trębacz. Wyszło super wykrzyknik Później Psalm zaśpiewała moja 12letnia siostra cioteczna.
Podczas przysięgi, z tych niesamowitych emocji, zaczęłam się chichrać jak dziecko i tłumiąc swój śmiech wypowiedziałam tekst przysięgi..
Wszyscy na szczęście pomyśleli, że popłakałam się ze wzruszenia, bo głosik mi się łamał jak nie wiem co oczko Ksiądz mi dodał troszkę otuchy i już przy zakładaniu obrączek mówiłam pięknym aksamitnym głosem... I nie było wstydu język Mój P. po założeniu obrączki pocałował mnie w rękę, a ja tuż przed pocałowałam jego obrączkę uśmiech Podczas komunii koleżanki zagrały Ave Maria ze śpiewaczką ( też moją znajomą uśmiech ), a tuż przed wyjściem moje ukochane Gabriels Oboe z Misji. Na koniec marsz weselny wykrzyknik uśmiech Życzenia trwały 45 minut ! tyle było ludzi wykrzyknik uśmiech To było niesamowicie miłe... uśmiech

Wesele mieliśmy cudowne. Pierwszy taniec się udał na 150% uśmiech
Koleżanki nam grały w kwartecie Por Una Cabezę tak jak w filmie Zapach kobiety oczko O 22 w podziękowaniu dla rodziców zagrałam z koleżankami How Deep is Your Love Bee Gees'ów. Wręczyliśmy rodzicom kwiaty i zagrałam jeszcze 2 piosenki dla wszystkich gości :Szanujmy wspomnienia- Skaldów i Piosenkę z Pięknej i Bestii http://www.youtube.com/watch?v=9qtTPTxvoPA).
Goście byli w szoku uśmiech bo nigdzie jeszcze nie było, że by Panna Młoda grała im na swoim weselu oczko Długo klaskali i dziękowali ..
Później właścicielka zajazdu zrobiła nam niespodziankę i mieliśmy pokaz sztucznych ogni wykrzyknik DJ włączył do tego fajną muzyczkę instrumentalną i było iście bajkowo uśmiech uśmiech oczko
Oczepiny też udane wykrzyknik Welon złapała narzeczona świadka, a on muchę wszystko wiadomo - ślub mają w maju oczko Test zgodności małżeńskiej był strzałem w dziesiątkę wykrzyknik Goście się zaśmiewali jak nie wiem co wykrzyknik! Później był list z Klubu Starych Kawalerów do Pana Młodego i Ślubowanie na teściów dla naszych rodziców.
Balowaliśmy do 6tej wykrzyknik wykrzyknik! Tańczyłam prawie non stop. Sprawiało mi to wielką frajdę, bo w sukni ślubnej można robić niezłe sztuczki - wyjątkowo fajnie suknia układała się w tańcu oczko Była Makarena i pociąg, i kankan (na koniec kankana zrobiłam nawet szpagat język z oczkiem było super oczko ). Do dziś bolą mnie nogi...nie mówiąc już o stopach oczko

Po weselu rzuciłam się na łóżko i prawie od razu zasnęłam...
...yyy...
...no prawie od razu oczko wykrzyknik!


WKLEIŁAM KILKA FOTEK..












_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech



Ostatnio zmieniony przez violinist83 dnia Sro 5 Wrz 2012, 15:07, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cudnie to wszstko wyglądało wesoły czekałam na Twoją relację a teraz z niecierpliwością na zdjęcia wesoły
wszystkieg naj na Nowej Drodze Życia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super opis i cieszę się,że wszystko się udało tak, jak chcieliście:) Życzę Wam samych pięknych dni na Nowej Drodze Życia:) Pozdrawiam:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaram się dorwać jakieś zdjęcia od koleżanki,
bo te od fotografa będą za jakiś czas...

Dziękuję za życzenia uśmiech uśmiech uśmiech
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emi0112
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 763
Skąd: za górami za lasami.....

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wzruszyłam sie kiedy czytałam Twoj opis uśmiech
ciesze sie że wszystko poszło tak wspaniale i życze Wam dużo szczęścia, miłości i żeby całe życie razem było jak bajka Very Happy
Gratulacje uśmiech
_________________

"Nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego wykrzyknik Niech miłość i szczęścia nigdy Was nie opuszczają wykrzyknik Serdecznie gratuluję Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszego Very Happy cieszę się, że wszystko się udało Smile

Cytat:
Po weselu rzuciłam się na łóżko i prawie od razu zasnęłam...
...yyy...
...no prawie od razu

no jasne, że nie całkiem od razu język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje uśmiech Fajnie że wszystko poszło po waszej myśli uśmiech Wszystkiego dobrego bukiet
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aż miała łezki w oczach jak to czytałam bo tak to szczegołowo opisałaś, ze czułam sie jakbym tam była uśmiech super ze Wanm wszystko wyszło tak jak chcieliscie uśmiech GRATULACJE i wszystkiego dobrego wykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny opis, czytałam z przyjemnościąuśmiech Bardzo jestem ciekawa, jak wyglądaliście. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia!uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group