Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ceny Złota
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 13 Lip 2010, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefcia napisał:
Idź, idź, nie ma na co czekać, chyba że na to, aż zdrożeją. Nasze kosztowały 1860 zł, wolę nie myślec, ile mogą kosztować za pół roku.


byliśmy dzisiaj u jubilera dowiedzieć się co i jak.
z naszym złotem za parę obrączek wyjdzie 400 zł uśmiech

a gdybyśmy chcieli kupić bez złota to nawet do 1500.

także jeszcze chyba zadzwonię do jednego i w czwartek jedziemy zamówić Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Wto 13 Lip 2010, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No możliwe że tak jest bo myśmy zamawiali na początku czerwca i ze względu na fakt iż ja pracuje za garanicą i przyjadę dopiero w sierpniu chcieliśmy żeby zrobił je na sierpień jednak jubiler nam to odradziłwykrzyknik!Powiedział że dzisiaj nasze obrączki kosztują 750zł a w sierpniu może być tak że za 1000 zł nam je sprzeda i to jeszcze po promocji!!!Także nasze obrączki czekają już na odbiórwykrzyknik!Ale to dopiero w sierpniu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Czw 15 Lip 2010, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety tak jest ceną złota, jego wartość jest bardzo zmienna, a co za tym idzie, cena tych samych obrączek może się zmienić nawet o kilkaset złotych w ciągu miesiąca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdalenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 11
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, to nie jest dziwne... Mamy kryzys i ceny biżuterii rosną... Może poszukaj jeszcze gdzie indziej to trafisz na podobne lub identyczne:) Jak dla mnie jedynym stabilnym miejscem do jakiegokolwiek kupna jest internet. Poszperaj tam:) Powodzenia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 4 Sie 2010, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co dziwne, ale mój Narzeczony sprawdzał koło kwietnia wykresy cen złota na jakiejś stronie i tam było że złoto ma tendencje spadkową. Tam lekkie wahanie miało na początku roku ale później spadało. my obrączki zamówiliśmy u jubilera, który robi na zamówienie, indywidualne projekty. I tak w tamtym roku się pytaliśmy koło listopada i nam powiedział 110zł za gram, ale ostrzegał i straszył, żeby brać bo ma strasznie drożeć. Ok ale my i tak czekaliśmy. Ostatecznie zamówiliśmy u tego pana jakoś w połowie lipca za...110 zł. za gram przy czym człowiek mówi:"no bo wiecie państwo złoto strasznie podrożało w tym roku" więc ja nie wiem gdzie leży prawda....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Sro 4 Sie 2010, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wojego zlota nie mam ale z tego co widze wszyscy wybieraja wzory w aparcie i zwykly zlotnik robi im te same za nawet 3000zl taniej...nie wiem jak to bedzie z naszymi
ja chce biale zloto ale z 3 diamencikami a mojemu same zloto wiec za kamienie pewnie bedzie wiecej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
wiecie co dziwne, ale mój Narzeczony sprawdzał koło kwietnia wykresy cen złota na jakiejś stronie i tam było że złoto ma tendencje spadkową. Tam lekkie wahanie miało na początku roku ale później spadało. my obrączki zamówiliśmy u jubilera, który robi na zamówienie, indywidualne projekty. I tak w tamtym roku się pytaliśmy koło listopada i nam powiedział 110zł za gram, ale ostrzegał i straszył, żeby brać bo ma strasznie drożeć. Ok ale my i tak czekaliśmy. Ostatecznie zamówiliśmy u tego pana jakoś w połowie lipca za...110 zł. za gram przy czym człowiek mówi:"no bo wiecie państwo złoto strasznie podrożało w tym roku" więc ja nie wiem gdzie leży prawda....



110 za gram złota to bardzo tanio. ja się spotkałam z jubilerem, który przy własnym złocie chciał nam policzyć 80 zł za gram wykonanej obrączki... I to był mały sklepik w tańszej dzielnicy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaja facet ma tak tanio bo robi poniekąd "w bramie" nie ma opłat za wynajem lokalu, nie opłaca pracowników itp. a u nas w Radomiu jest on znany bo jest na rynku od lat. Jego uczennica ma obok sklep, ale już opłaca lokal i u niej cena jest bodajże 140, a w innych ok.160, więc różnica jest.
A co do tych cen to mi sie wydaje, że tak tylko sprzedawcy mówią i to oni je podnoszą, o ja widziałam ten wykres co mi Narzeczony okazywał. To była strona giełdy kruszców czy jakoś tak czyli dość wiarygodna....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw 5 Sie 2010, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaja napisał:



110 za gram złota to bardzo tanio. ja się spotkałam z jubilerem, który przy własnym złocie chciał nam policzyć 80 zł za gram wykonanej obrączki... I to był mały sklepik w tańszej dzielnicy.


my przy własnym złocie płacimy 35 zł za gram. gdyby nam brakowało złota to ok 100 zł za gram liczą.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią 6 Sie 2010, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za nasze 12,780 gramowe obrączki wraz z cechowaniem zapłaciliśmy 477 zł Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group