Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Najbardziej na świecie denerwuje mnie...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj wolne, jutro ide język Ale naprawde, tak chcialam ta prace dostac, a teraz czuje sie jakbym tam za kare chodzila smutny
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sedlex
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 128
Skąd: Swindon - Kraków

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oli_a no właśnie, miejsce pracy tworzą też ludzie,
z którymi musimy się spotykać i siedzieć po te kilka godzin, dobrze gdy atmosfera jest fajna i do pracy chodzimy z przyjemnością.
Ja wspominam moją poprzednią pracę bardzo dobrze - ale samą "pracę", bo robiłam to, co lubię, czyli papierki, komputery i dane:).
Ale niestety nie pracowałam sama - ten drugi czynnik, czyli ludzie, zepsuł całą przyjemność z pracy. Plotki, fałszywe uśmieszki a za plecami podkładanie nogi, wykorzystywanie a jak się nie zgodziłaś to skarżenie do przełożonego (dowiadywałaś się post factum i to najczęściej od kogoś "życzliwego", kto z Tobą nie pracował). Koszmar a nie zespół.
Jak odeszłam (a raczej mi podziękowano a jak to wyglądało naprawdę, to dowiedziałam się grubo później, znajoma tam pracująca była świadkiem zebrania, gdzie taka smarkula nosząca miano team leadera mojej grupy, zresztą kręcąca romans z managerem, takim samym smarkaczem, powiedziała, że trzeba skrócić zespół, że najbardziej nie lubi XY- i tu padło moje nazwisko, bo za bardzo skupiam się na pracy i nie jestem komunikatywna!! faktycznie nie byłam osobą, z którą ona sobie mogła poplotkować w trakcie pracy, dla mnie co innego było ważne) - więc jak odeszłam to było mi żal, bo bardzo lubiłam tę pracę...ale szukam podobnej i jak na razie znalazłam, na razie na wielkie pół etatu. Póki co mam zespół całkiem, całkiem.
_________________
Dura lex, sed lex.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sedlex napisał:
Ale niestety nie pracowałam sama - ten drugi czynnik, czyli ludzie, zepsuł całą przyjemność z pracy. Plotki, fałszywe uśmieszki a za plecami podkładanie nogi, wykorzystywanie a jak się nie zgodziłaś to skarżenie do przełożonego (dowiadywałaś się post factum i to najczęściej od kogoś "życzliwego", kto z Tobą nie pracował). Koszmar a nie zespół.(...)faktycznie nie byłam osobą, z którą ona sobie mogła poplotkować w trakcie pracy, dla mnie co innego było ważne) .


u mnie to samo. Ja lubie moja prace w sensie zajecia, jak nie ma pewnych osob to i praca idzie super i atmosfera jest ok, czuje sie luzno cieszy mnie to. a powiem Ci ze ja jestem osoba komunikatywna, ale tam sie nie da nawiazac jakichkolwik kontaktow. Kazdy na ciebie patrzy spod byka i tylko widzisz jak sie w kaciku skupiaja i o tobie gadaja smutny
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sedlex
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 128
Skąd: Swindon - Kraków

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oli, ja też jestem osobą komunikatywną, nawet bardzo, ale nie lubię dyskutować z pustymi panienkami, plotkować i narzekać na pracę (nigdy nie słyszały, bym narzekała na pracę, wręcz przeciwnie, głośno mówiłam, że ją lubięwesoły i raz się postawiłam. I wyobraź sobie jak się zdziwiłam, że zwalniają mnie za "niekomunikatywność" Shocked
Eh, życzmy sobie super zespołu Wink
_________________
Dura lex, sed lex.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że dzisiaj pod byle pretekstem mogą zwolnić z pracy.
Oli- uważaj, jesteś nowa tam , mogą Ciebie w ten sposób testować.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 30 Lis 2012, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Tylko że dzisiaj pod byle pretekstem mogą zwolnić z pracy.
Oli- uważaj, jesteś nowa tam , mogą Ciebie w ten sposób testować.




Wideo rozsiewasz czarne wizje
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Pią 30 Lis 2012, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha język

Powiem Wam, ze sytuacja sie troche uspokoila uśmiech jest tylko jedna osoba, ktora strasznie mi dziala na nerwy... Robi z siebie niewiadomo kogo:/ Wkurza mnie, bo czasem jest az za mila a czasem jak walnie jakis glupi text to az nie wiem czy smiac sie czy plakac... Wydaje m sie ze czesc ludzi zrozumialo, ze nie jestem tych , ktorzy beda taczy na ich zawolanie, a co do tych ''starszych'' to czuje sie juz brdziej akceptowana. Moze to te dlatego, ze szybko sie ucze nowych rzeczy, nie musza mi tlumaczyc po setki tysiecy razy uśmiech Jezcze jest tylko to co zauwazylam, zezalezy do jakiego zadania sa przydzieleni ludzie, tym bardzie inaczej sie zachowuja. Np dostaja bardziej odpowiedzialne zadanie, to wszyscy nosy do gory ''panstwo wielkie'', a jak robia ''normalne'' rzeczy to i pogadac i posmiac sie mozna :/ ehhh... Rolling Eyes
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogromnie denerwuje mnie ogólnointernetowa tendencja zaimkowa. Wszystko jak leci dużą literą, Mu, Jemu, My, Ona, Jego...
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deina, to ja odwrotnie, to co powinno być pisane wielką zazwyczaj jest małą;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 4:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deina napisał:
Ogromnie denerwuje mnie ogólnointernetowa tendencja zaimkowa. Wszystko jak leci dużą literą, Mu, Jemu, My, Ona, Jego...

Ja uważam, że to jednak zachowanie grzeczności oczko Opisujemy kogoś, a nie wymieniamy imienia, a chcemy żeby ktoś wiedział, że chodzi nam o konkretną osobę.
Jedynie 'My' mi nie pasuje do dużej litery. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Następny
Strona 32 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group