Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Restauracja Książęca Zamek KSIĄŻ koło Wałbrzycha-NIE POLECAM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cezexoria
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw 1 Lip 2010, 7:34    Temat postu: Restauracja Książęca Zamek KSIĄŻ koło Wałbrzycha-NIE POLECAM Odpowiedz z cytatem

NIE POLECAM RESTAURACJI KSIĄZĘCEJ W ZAMKU KSIĄŻ , UWAGA OSTRZEGAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE PARY MŁODE:
Oświadczenie do Zarządu Restauracji Książęcej, którą reprezentuje
P Danuta M
P. Sandra S i „nieoceniony” P Dariusz D

Szanowni Państwo składam na wasze ręce pismo, za którego treść ponoszę odpowiedzialność, ponieważ wszystko co tutaj Państwo przeczytacie, jest zgodne z prawdą i poparte faktami. Jestem klientem tej firmy czyli Was i jeszcze nigdy nie spotkałam tak nie profesjonalnej obsługi i takiego bałaganu, jak w wyżej wymienionej firmie. Nie pominę tutaj szczególnego udziału w tej sprawie P D. D- właściciela Restauracji Książęcej, z którym pod każdym względem nie można dojść do porozumienia. Chodzi tutaj o sprawy organizacji wesela w tejże restauracji i „ nieszczęsnej umowy” zawartej w tej sprawie. Jako klient mam prawo zawsze kontaktować się z restauracją w razie moich pytań i wątpliwości. Lecz nie dostaję konkretnych odpowiedzi, w ogóle moje sprawy pozostają bez echa, lub słyszę od p menadżer, nie wiem, muszę się skontaktować z szefem, ale sprawa kończy się tym, że to ja znów sama dzwonię by dowiedzieć się jakie jest stanowisko szefa w tej sprawie. Ostatnio kontaktowałam się z panią Menadżer, by umówiła mnie na spotkanie z szefem w pilnej sprawie dot. ślubu, bo jest nieuchwytny. Prosiłam również o szybki i pilny kontakt , ale echo. Nie uzyskałam „ audiencji” u tego Pana, chyba do Papieża dostałabym się szybciej. Dowiedziałam się również od P D, że na każde spotkanie trzeba go zaprosić, ale sprawy wesela go nie interesują, od tego jest P menadżer, ale ona nigdy nic nie wie, sama się gubi we wszystki a na koniec nie ma jej podaczs całego wesela!wykrzyknik o zgrozo!wykrzyknik i prawdopodobnie na weselu będę pytać szefa przez klenera czy może wynieść szklankę z kuchni. Mam poważne obawy, czy w ogóle wesele będzie zorganizowane, może się okazać później, że sala wynajęta jest komu innemu, bo tak chciał szef i bardziej się mu to opłacało ( większe wesele) .Moje wesele skwitował jednym, że to bez różnicy czy ono będzie czy nie, bo i tak w każdą sobotę ma z samych gości na obiadach, utargu na ponad 12 tysięcy złotych i na mnie nie zarobi. Więc jak nie chcę wesela nie będzie ale pieniądzy nie odda.
Przykład 2

Dzwonię do P D i oznajmiam mu prawdę o tym co się dowiedziałam od osób kompetentnych i co budzi mój niepokój, na co moja rozmowa zostaje zagłuszona przez wywód tego Pana o prawdziwym biznesie i interesach jego zarządu, o które tak bardzo dba, a na końcu słyszę, że „ nie życzę sobie by Pani do mnie wogóle dzwoniła, żegnam.” ( koniec cytatu ) Nawet nie dał mi dojść do słowa. Pieniądze wpłacone, a ja słyszę słowo „ żegnam”
Dzwonię więc zaniepokojona do tego Pana, by dowiedzieć się co w związku z tym robić, na co on oznajmia, że umowa została sporządzona na jego korzyść i pieniądze trzeba dalej wpłacać, bo on jest „ wielkim biznesmenem” i nie może działać na niekorzyść włąsnego interesu liczy się kasa, Pytam więc państwa kto jest więc kompetentny w tej firmie i zadba o moje sprawy dając gwarancję że za pieniądze „ niemałe”, które wpłacam, otrzymam rzetelnie i sumiennie zorganizowane wesele. Skontaktowałam się z osobami, które podlegały pod rządy P Domagały , z ludźmi, którzy mają do czynienia bezpośrednio z Zamkiem Książ, oraz przypadkowymi osobami, którzy po prostu grali na takich weselach i powiem szczerze, pierwsze moje myśli to szukanie pomocy w kancelarii adwokackiej, ponieważ usłyszałam od wszystkich bez wyjątku : „ nie mogła Pani gorzej trafić”( koniec cytatu ) Dalej kontynuując słyszę:
„Ta firma jest nieuczciwa, niewiarygodna i z takimi ludźmi jak P D należy zerwać wszystkie kontakty, bo z nim nie można na żadnej płaszczyźnie dojść do porozumienia. Ale w pani przypadku gdy pieniądze są wpłacone, jest trochę za późno. On jest strasznie chytry na pieniądze i tylko to dla niego się liczy, nie Pani jako klient.”
Przedstawię teraz pokrótce rzeczy które mówią same za siebie o działalności tego Pana.
Są to wiarygodne informacje i proszę mi wierzyć potwierdzone przez wiele osób, nie przez jedną, a najgorsze jest, że nie usłyszałam ani jednej pozytywnej opinii o tej restauracji, w której odbywają się różnego typu imprezy. W rozmowach z tymi ludźmi słyszałam ciągle te same opinie, są to;
- oszustwa na porcjach ( skoro szef kazał trzeba było się dostosować, nie ja tam rządziłem )
- były wesela na których z chciwości szefa ( decyzji o zmniejszeniu porcji do minimum ) o godz. 1 w nocy zabrakło jedzenia dla gości, cały personel wtedy ze wstydu uciekał z przyjęcia „ uciekał „ delikatnie powiedziane- użyto innego sformułowania.
- po godz. 10 wieczorem należy ściszyć muzykę, bo goście hotelowi śpią, a z tego tytułu szef czasami dostawał karę za brak zachowania ciszy.
- po weselu następuje zawsze rozliczenie końcowe, w którym dopisywane są do rachunku np.; 30 porcji whisky, lub koniaku, 50 kaw itd.
Tego faktu nie udowodnisz szefowi, że tak nie było, bo przecież nie pójdzie pani młoda do cioci Klary zapytać: „ile w tę noc wypiłaś szklaneczek whisky?”, bo nie wie , przecież nie kontaktowała , chciała się tylko dobrze bawić. A w tym sęk by goście się pospijali i nie wiedzieli ile i co pili.

Ogólnie reasumując, (są to nie tylko moje słowa,) stwierdzono, że ten Pan jest bardzo bezczelny, ludzi traktuje jak „ śmieci „ , którymi można pomiatać i nie można się z nim porozumieć. Wszystkie sprawy tej restauracji przechodzą prze ręce kancelarii adwokackiej, którą reprezentuje P Ł., sporządzając umowy na niekorzyść klienta, nie ma tutaj więc na samym początku równości interesów dwóch stron. Klient zostaje kolokwialnie mówiąc
„ udupiony” – przepraszam Państwa za wyrażenie. W jednej przypadkowej rozmowie z grającym w zespołach, zapytał mnie ten pan: „ Dlaczego Pani robi właśnie tam wesele.? Ja tam grałem na weselu u bogatego stolarza i co tam widziałem, jednym słowem byłem bardzo zbulwersowany i nie chcę Pani dalej mówić. Oni się pospijali ….. wie Pani, i nic tam rewelacyjnego nie było, a tak wielkie pieniądze zapłacił, „ zdziercy w biały dzień „- ale to Pani sprawa. Mogę tych przykładów mnożyć jeszcze więcej, ale nie chcę już nawet myśleć o tej restauracji i tym Panu, a szczególnie w jakie ‘ G…….” wdepnęłam. Na dzień dzisiejszy dokumenty złożyłam w kancelarii adwokackiej i znam swoje prawa, musze wydać ostateczną decyzję dzisiaj Panu mecenasowi co chcę robić w tej sprawie, bo sam powiedział, ze czasu już mamy nie dużo. Tymi słowami żegnam Państwa i nawet nie liczę na jakiekolwiek ustosunkowanie się w tej sprawie, bo na moje pisma dostaję negatywne odpowiedzi.
Co by nie było sprawy własnej restauracji i biznes najważniejsze, a kto w tej firmie jest kompetentny to już sama nie wiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Czw 1 Lip 2010, 13:22    Temat postu: Re: Wesela w Wałbrzychu Odpowiedz z cytatem

Masakra!! Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 23 Lip 2010, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow...no niedobrze. Takie piękne miejsce i tak partolić robotę..
Może jeszcze gdzieś na forach dolnośląskich napisz to wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 13 Lut 2016, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To skandal!wykrzyknik TAKIE miejsce , a taki skandal wykrzyknik!
Nie można dopuścić, żeby takie miejsce nadal zbijało kasę na nieświadomych klientach. Trzeba to nagłośnić, koniecznie i gdzie indziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 14 Lut 2016, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy po 6 latach warto rozgrzebywać tą sprawę. Miejmy nadzieję, że w tym czasie się zmieniło na dobre.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 18 Lut 2016, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejmy nadzieję, że coś tam się zmieniło na korzyść. Sorki, ale burzę się zawsze , kiedy co ma być naszą wizytówką puszcza taką plamę!
W kwestii gastronomii mamy jeszcze niestety wiele do zrobienia smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roko20
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 121
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 25 Lut 2016, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group