Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczor Kawalerski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sikaczu
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 42

PostWysłany: Czw 20 Cze 2013, 12:12    Temat postu: no wlasnie Odpowiedz z cytatem

nie bojcie grzyba, nie bedziecie sie smarzyc w piekle ani ksiadz z ambony was nie przeklnie bo to wasza sprawa uśmiech brac striptizerow/striptizerki co kto chce i w jakich ilosciach! wpiszcie sobie w youtuba koniec wieczoru kawalerskiego uśmiech wideo z samochodem w roli glownej, nawet swieza sprawa w miare uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiwendil
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 493

PostWysłany: Sob 22 Cze 2013, 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich zakończeń wieczoru nikomu nie życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PyroTech
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 19 Maj 2016, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem na wieczór kawalerski może być paintball...zakończony imprezą na mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 17 Lut 2017, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie pomysłow na taki wieczór kawalerski może być bardzo dużo. Zalezy wszystko od tego co zainteresuje i ucieszy Pana Młodego.Wydaje mi się że striptiz Kraków może okazać się dobrym pomysłem. Zabawa w takim klubie http://sapphire-club.pl/ , nie jednemu by się spodobała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 21 Lut 2017, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym miejscem na organizację każdej imprezy jest warszawski klub The View. Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście to koniecznie poczytajcie: http://krajowy.biz/firma,theviewpl. Zlokalizowany jest na 28. i 32. piętrze jednego z najnowocześniejszych biurowców w Polsce. Tam każdy się świetnie bawi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz32
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 10 Sie 2018, 22:04    Temat postu: pomysł na wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz32
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 10 Sie 2018, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://tancerka-erotyczna.com/pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 16 Paź 2018, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przed nami jest jeszcze ten dzień i jest już zaplanowany dość intensywnie. Pozostaje kawalerski, który jednak robimy trzy dni przed ślubem, by mieć czas odespać i wrócić stęsknionym do siebie. Liczę na to, że wszystko się uda. Ja jadę do spa, a mąż do klubu New Orleans Club , w którym ostatni raz sobie popatrzy ;p .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olgaolga
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2019
Posty: 37

PostWysłany: Czw 23 Maj 2019, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tradycyjne rozwiązanie takie jak domówka, czy klub z panienkami zawsze można postawić. Jednak z taką formą zabawy różnie bywa. Fajnym rozwiązaniem jest wypad z kolegami na gokarty. Mój brat taki sobie wymyślił wieczór kawalerski, a że mieszka w Warszawie to z tego co mi mówił wykupił https://kartingowynarodowy.pl/karting/imprezy-okazjonalne-2/wieczor-kawalerski/ zaszaleli mega gokartami. Zabawa podobno była przednia, a wspomnienia wciąż żywe. Wieczór kawalerski idealny dla miłośników szybkiej jazdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pon 27 Maj 2019, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki wieczór kawalerski wśród ekstra różnych piw w miejscu tym http://www.sekretypiwowara.pl , znajdą wiele ciekawych ofert godnych uwagi. Można tam wynająć miejsce noclegowe i do tego posmakować .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group