Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trądzik?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej idź do dermatologa, który dobierze dla Ciebie odpowiednie leki. A jeśli nie będzie potrzebnych leków na rynku to wystawi receptę na leki recepturowe. Taką receptę możesz zrealizować w aptece DOZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam312311
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 8 Lip 2020, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo osób cierpi z powodu trądzika. Na stronie internetowej https://katarzynaosipowicz.pl/dermatologia/tradzik-mlodzienczy-charakterystyka-i-leczenie/ znajdziecie informacje na temat leczenia młodzieńczego trądzika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusz88881
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 8 Lip 2020, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, bardzo dużo osób boryka sie z trądzikiem. Warto rzucić okiem na https://klinikaotco.pl/artykuly/tradzik-czym-jest-rodzaje-jak-leczyc/ Dzięki takiej wiedzy będziecie wiedzieć jak wyleczyć się z trądziku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 24 Lip 2020, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rzeczy naprawdę warto przedyskutować z lekarzem. Najlepiej jak byś zgłosiła się do dermatologa chociaż wiem, ze może być ciężko. Zastanawiałaś się nad konsultacją online ? Wiem, ze tu https://www.telemedycyna.mmcenter.pl/ jest to możiwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pon 27 Lip 2020, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy próbowałaś zmienić kosmetyki? Może te, których używasz, Ci nie służą. Bardzo dobrym rozwiązaniem są kosmetyki naturalne. Wiele takich produktów znajdziesz w sklepie internetowym Od Natury: https://od-natury.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rose.sob
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 8

PostWysłany: Sro 19 Sie 2020, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj odwiedzić specjalistów i podpytaj ich o swoją skórę i jakie zabiegi mogłabyś się przeprowadzić na swojej twarzy, jak chociażby do ESDERM uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pią 6 Lis 2020, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Wiadomo, że najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do dermatologa. Ale na taką wizytę można dość sporo czasu czekać. Poza tym nie jest powiedziane, że on nam pomoże. To też ja wolę poszukać jakiegoś dobrego kremu nawilżającego przeznaczonego do tego typu cery. I tak tutaj https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/krem-nawilzajacy-do-cery-tradzikowej dowiedziałam się wiele bardzo ważnych informacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angie707
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 77

PostWysłany: Czw 17 Gru 2020, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na problemy z trądzikiem polecam klinikę Esderm z Wrocławia. Bardzo dobra klinika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Nie 3 Sty 2021, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw miałam problemy z trądzikiem, a później z bliznami po nim. Blizny okazały się dla mnie większym problemem, ale dzięki Octenicarowi, udało mi się z nimi rozprawić. Polecam - krem rewelacyjny, wydajny i w rozsądnej cenie, a do tego z szerokim zastosowaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukrowaneciasteczko
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 29

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kornelia_ja napisał:
A czy jeśli chodzi o tlenoterapię to koniecznie trzeba chodzić na zabiegi do komory czy można używać tlenu przez koncentrator do użytku domowego? Moja Babcia ma taki koncentrator oterapia OLV-B1 i zastanawiam się czy to może również pomóc w walce z trądzikiem?


Generalnie ja bym chyba nie ryzykowała samodzielnego leczenia się i skorzystała z oferty lokalnego gabinetu tlenoterapii hiperbarycznej. Miałam okazję korzystać z zabiegów tlenoterapii na Śląsku. Gabinet tlenoterapii w Bytomiu dysponuje rewelacyjnym sprzętem: dwoma, nowymi, markowymi komorami hiperbarycznymi o 1.3 i 1.5 atmosfery! Moja znajoma, która ma problem z trądzikiem, korzystała także z takich zabiegów i stwierdziła, że jej bardzo pomogły. Mnie na pewno także poprawiła się cera, ale przede wszystkim wzmocniłam organizm po przebytym covidzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group