Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trądzik?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ssatterfield
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 5 Lut 2020, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co należy stosować na trądzik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agata3212
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mam ten problem. Zapisałam się do dermatologa, bo kosmetyki z apteki w ogóle nie pomagają mi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Wto 24 Mar 2020, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie najlepsze rezultaty przyniosły profesjonalne zabiegi kosmetyczne, ciekawą ofertą może pochwalić się Klinika Krajewski. Leczę się u pana doktora od ponad roku i jedyne co mogę o nim powiedzieć, to fakt, że jest to najlepszy specjalista jakiego miałam okazję poznać - bardzo profesjonalny i z sympatycznym podejściem do pacjenta uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rylan09
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 11

PostWysłany: Wto 31 Mar 2020, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trądzik może być czymś bardzo trudnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2020, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzycie maseczkę od Bielendy z serii botanical clays, tą zieloną z glinką zieloną i czystym sokiem z aloesu? Bardzo dobrze detoksykuje twarz i normalizuje cerę. Efekt, to matowa aczkolwiek promienna cera i przede wszystkim oczyszczona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2020, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie trądzik spowodowany był nieodpowiednią dietą i brakiem pewnych składników w organizmie. Od kiedy zdrowo się odżywiam oraz zażywam suplement diety https://beautycontrol.pl/ twarz zmieniła się nie do poznania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2020, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym trądzikiem to różnie czasem bywa. Mnie nic nie pomagało, ani masci ani leki. Pozbyłam się trądziku na dobre jak zaczęłam stosować belarę, środki antykoncepcyjne. Praktycznie poszłam po zabezpieczenie przed niechcianą ciążą a dodatkowo dostałam brak długich i bolesnych miesiączek i pozbyłam się trądziku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polakowalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 39

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2020, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o same blizny, to peeling laserowy się może okazać bardzo pomocny. Robiłam w Prime Medic i wyglądam świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ŚlubnyMario
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 6 Maj 2020, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim. Przychodzę do was z problemem. Mianowicie trądzik, który mam na twarzy absolutnie nie chce z niej zejść. Próbowałem większości dostępnych leków itd. Stwierdziłem niedawno, że najwyższa pora spróbować czegoś naturalnego. Moje pytanie jest następujące. Czy możecie mi polecić coś z dostępnych tutaj preparatów na trądzik? https://apteka.bonifratrzy.pl/produkty-bonifraterskie.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 19 Maj 2020, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem suchej skóry, albo łojotokowej jest mi bardzo dobrze znany. I nie znalazłam na to jeszcze sposobu, ale wiem, że dermokosmetyki https://swiat-kosmetykow.pl/top5-ranking-dermokosmetykow działają lepiej niż produkty drogeryjne. Znajdziecie je w aptekach i są na różne problemy, więc będą wszystkim odpowiadać .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group